Turniej przeprowadzony został 8 stycznia 2019 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1979-1965 oraz starszej – 1964 +.
WYNIKI VII TURNIEJU GRUPA MŁODSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: |
1 | Okoń Sławomir | Leśniewo |
2 | Białk Ryszard | Wierzchucino |
3 | Białk Dariusz | Strzelno |
4 | Śliwiński Ryszard | OSiR Władysławowo |
5 | Nadolski Leszek | OSiR Władysławowo |
6 | Szulc Mariusz | Połchowo |
7 | Golla Alojzy | OSiR Władysławowo |
8 | Nadolski Rafał | Jastarnia |
9 | Frank Mieczysław | Wierzchucino |
10 | Kupferschmidt Jacek | Swarzewo |
11 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne |
12 | Robakowska Joanna | Jastarnia |
13 | Grandicki Przemysław | Łebcz |
14 | Mach Mariusz | Werblinia |
15 | Potrykus Sylwester | Gnieżdżewo |
16 | Szefka Jan | Połchowo |
17 | Liecau Jerzy | Łebcz |
WYNIKI VII TURNIEJU GRUPA STARSZA
Msc. | Nazwisko i imię | Miejscowość |
1 | Tuszer Franciszek | Starzyno |
2 | Szymański Ryszard | OSiR Władysławowo |
3 | Czernicki Lech | OSiR Władysławowo |
4 | Dawidowski Eugeniusz | Starzyno |
5 | Koziróg Józef | OSiR Władysławowo |
6 | Żmuda Krzysztof | Łebcz |
7 | Licau Wojciech | Mieroszyno |
8 | Oberzig Stefan | OSiR Władysławowo |
9 | Wittbrodt Zbigniew | OSiR Władysławowo |
10 | Lessnau Henryk | OSiR Władysławowo |
11 | Jarmulewski Jerzy | Mieroszyno |
12 | Goszczyński Ryszard | Połczyno Bis |
13 | Białk Józef | Strzelno |
14 | Żaczek Julian | Strzelno |
15 | Pranga Józef | Starzyno |
16 | Boczyński Bernard | Połczyno |
17 | Maciejewski Janusz | Kosakowo |
18 | Jaworski Krzysztof | Rzucewo |
19 | Dziubek Adam | Mała Piaśnica |
20 | Tkaczyk Jerzy | Starzyno |
21 | Bartkowski Jerzy | Karwieńskie Błota |
22 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór |
23 | Tuszer Joachim | Starzyno |
24 | Pipka Adam | Łętowice |
KLASYFIKACJA PO VII TURNIEJU GRUPA MŁODSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: | Suma | Lb. Tur. |
1 | Nadolski Leszek | OSiR Władysławowo | 314 | 7 |
2 | Śliwiński Ryszard | OSiR Władysławowo | 312 | 7 |
3 | Okoń Sławomir | Leśniewo | 288 | 6 |
4 | Białk Dariusz | Strzelno | 284 | 6 |
5 | Golla Alojzy | OSiR Władysławowo | 284 | 7 |
6 | Szulc Mariusz | Połchowo | 226 | 6 |
7 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne | 222 | 7 |
8 | Robakowska Joanna | Jastarnia | 216 | 7 |
9 | Nadolski Rafał | Jastarnia | 212 | 7 |
10 | Okoń Piotr | Karlikowo | 206 | 6 |
11 | Kupferschmidt Jacek | Swarzewo | 190 | 6 |
12 | Korthals Hieronim | Połczyno | 150 | 3 |
13 | Frank Mieczysław | Wierzchucino | 146 | 4 |
14 | Matachowska Jadwiga | Jastarnia | 138 | 5 |
15 | Liecau Jerzy | Łebcz | 136 | 7 |
16 | Mach Mariusz | Werblinia | 134 | 6 |
17 | Grandicki Przemysław | Łebcz | 118 | 5 |
18 | Lenc Leszek | Hel | 114 | 5 |
19 | Piepka Adam | Starzyno | 112 | 3 |
20 | Białk Ryszard | Wierzchucino | 92 | 2 |
21 | Szefka Jan | Połchowo | 72 | 5 |
22 | Rambiert Paweł | Starzyński Dwór | 54 | 3 |
23 | Potrykus Sylwester | Gnieżdżewo | 22 | 1 |
KLASYFIKACJA PO VII TURNIEJU GRUPA STARSZA
Msc. | Nazwisko i imię | Miejscowość | Suma | Lb. Tur. |
1 | Szymański Ryszard | OSiR Władysławowo | 336 | 7 |
2 | Tuszer Franciszek | Starzyno | 334 | 7 |
3 | Licau Wojciech | Mieroszyno | 300 | 7 |
4 | Dawidowski Eugeniusz | Starzyno | 300 | 7 |
5 | Czernicki Lech | OSiR Władysławowo | 284 | 6 |
6 | Koziróg Józef | OSiR Władysławowo | 266 | 7 |
7 | Wittbrodt Zbigniew | OSiR Władysławowo | 260 | 7 |
8 | Żmuda Krzysztof | Łebcz | 254 | 7 |
9 | Jarmulewski Jerzy | Mieroszyno | 236 | 7 |
10 | Lessnau Henryk | OSiR Władysławowo | 226 | 7 |
11 | Oberzig Stefan | OSiR Władysławowo | 190 | 7 |
12 | Białk Józef | Strzelno | 170 | 7 |
13 | Żaczek Julian | Strzelno | 162 | 7 |
14 | Pranga Józef | Starzyno | 150 | 6 |
15 | Goszczyński Ryszard | Połczyno Bis | 128 | 7 |
16 | Brylowski Stanisław | Pierwoszyno | 122 | 5 |
17 | Maciejewski Janusz | Kosakowo | 116 | 6 |
18 | Jaworski Krzysztof | Rzucewo | 104 | 7 |
19 | Boczyński Bernard | Połczyno | 96 | 5 |
20 | Tkaczyk Jerzy | Starzyno | 90 | 7 |
21 | Niemiec Marian | Sasino | 86 | 3 |
22 | Dziubek Adam | Mała Piaśnica | 84 | 7 |
23 | Kujawski Piotr | OSiR Władysławowo | 74 | 5 |
24 | Płomień Waldemar | Błądzikowo | 54 | 6 |
25 | Kaczmarek Mariusz | OSiR Władysławowo | 38 | 2 |
26 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór | 30 | 7 |
27 | Bartkowski Jerzy | Karwieńskie Błota | 28 | 7 |
28 | Penkowski Zbigniew | Karwińskie Błota | 20 | 4 |
29 | Tuszer Joachim | Starzyno | 20 | 6 |
30 | Pipka Adam | Łętowice | 4 | 1 |
31 | Kohnke Tomasz | Swarzewo | 2 | 1 |
Kolejny (ósmy) turniej przeprowadzony zostanie 29 stycznia (środa) 2020 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.