OKSiT

VII Turniej Tenisa Stołowego Oldboy Ziemi Puckiej

Turniej przeprowadzony został 23 marca 2022 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1982-1968 oraz starszej – 1967 +.

WYNIKI VII TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo
2 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo
3 Golla Alojzy OSiR Władysławowo
4 Steinke Damian Domatowo
5 Piepka Adam Starzyno
6 Frank Mieczysław Wierzchucino
7 Krauze Wiesław Rekowo Górne
8 Olszewski Rafał Połczyno
9 Lechowski Mirosław Mała Piaśnica
10 Mach Mariusz Werblinia
11 Robakowska Joanna Jastarnia
12 Liecau Jerzy Łebcz
13 Fiałkowski Bogusław Jastarnia
14 Manicki Leszek Gnieżdżewo

WYNIKI VII TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Licau Wojciech Mieroszyno
2 Czernicki Lech OSiR Władysławowo
3 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo
4 Tuszer Franciszek Starzyno
5 Szopa Alicja Strzelno
6 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo
7 Żmuda Krzysztof Łebcz
8 Dawidowski Eugeniusz Starzyno
9 Boczyński Bernard Połczyno
10 Niemiec Marian Sasino
11 Bastuba Marian Puck
12 Ginter Jerzy Puck
13 Maciejewski Janusz Kosakowo
14 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo
15 Dziubek Adam Mała Piaśnica
16 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
17 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo
18 Koziróg Józef OSiR Władysławowo
19 Żaczek Julian Strzelno
20 Jaworski Krzysztof Rzucewo
21 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo
22 Samel Jerzy Starzyński Dwór
23 Płomień Waldemar Błądzikowo
24 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota

KLASYFIKACJA SEZONU 2022

GRUPA MŁODSZA (suma 6 najlepszych turniejów)

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb.T
1 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo 290 6
2 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo 286 6
3 Golla Alojzy OSiR Władysławowo 272 6
4 Krauze Wiesław Rekowo Górne 244 6
5 Frank Mieczysław Wierzchucino 238 6
6 Lechowski Mirosław Mała Piaśnica 214 6
7 Białk Dariusz Strzelno 200 4
8 Robakowska Joanna Jastarnia 198 6
9 Olszewski Rafał Połczyno 190 5
10 Mach Mariusz Werblinia 186 6
11 Steinke Damian Domatowo 172 4
12 Piepka Adam Starzyno 162 4
13 Liecau Jerzy Łebcz 156 6
14 Manicki Leszek Gnieżdżewo 126 6
15 Fiałkowski Bogusław Jastarnia 118 4
16 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 76 2
17 Darga Rajmund Gnieżdżewo 76 3
18 Lunk Krzysztof Puck 70 2
19 Nadolski Rafał Jastarnia 68 2
20 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo 68 3
21 Szulc Mariusz Połchowo 42 1
22 Lenc Leszek Hel 32 1
23 Grandicki Przemysław Łebcz 20 1
24 Trendel Artur OSiR Władysławowo 16 1

KLASYFIKACJA SEZONU 2022

GRUPA STARSZA (suma 6 najlepszych turniejów)

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb. T
1 Czernicki Lech OSiR Władysławowo 292 6
2 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo 286 6
3 Licau Wojciech Mieroszyno 282 6
4 Tuszer Franciszek Starzyno 280 6
5 Szopa Alicja Strzelno 244 6
6 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo 228 6
7 Żmuda Krzysztof Łebcz 218 6
8 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo 192 6
9 Boczyński Bernard Połczyno 174 6
10 Bastuba Marian Puck 174 6
11 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo 164 6
12 Koziróg Józef OSiR Władysławowo 164 6
13 Brucki Jacek Kosakowo 158 5
14 Żaczek Julian Strzelno 156 6
15 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 156 6
16 Dziubek Adam Mała Piaśnica 142 6
17 Maciejewski Janusz Kosakowo 130 6
18 Dawidowski Eugeniusz Starzyno 120 3
19 Ginter Jerzy Puck 100 6
20 Białk Józef Strzelno 96 5
21 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo 84 5
22 Niemiec Marian Sasino 72 3
23 Jaworski Krzysztof Rzucewo 68 5
24 Płomień Waldemar Błądzikowo 56 6
25 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 54 6
26 Samel Jerzy Starzyński Dwór 50 6
27 Pranga Józef Starzyno 18 1

 KLASYFIKACJA DO LIGI GMINNEJ 2022

Msc. Drużyna Gr. M Gr. S Suma
1 Strzelno 46 46 92
2 Mała Piaśnica 48 40 88
3 Starzyno 38 48 86
4 Połczyno 44 42 86
5 Łebcz 36 44 80
6-7 Mieroszyno 50 50
6-7 Rekowo Górne 50 50
8 Werblinia 42 42
9 Domatowo 40 40
10 Rzucewo 38 38
11 Błądzikowo 36 36
12-13 Gnieżdżewo 34 34
12-13 Starzyński Dwór 34 34
14 Swarzewo 32 32
15 Połchowo 30 30

Kolejny (wspólny – grupa młodsza i starsza razem) turniej przeprowadzony zostanie 30 marca (środa) 2022 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.

GALERIA ZDJĘĆ:

Wprowadził:

Skip to content