Ósmy turniej przeprowadzony został 30 stycznia 2019 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1978-1964 oraz starszej – 1963 +.
Kolejny (dziewiąty) turniej przeprowadzony zostanie dnia 6 lutego (środa) 2019 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie. Serdecznie zapraszamy.
WYNIKI VIII TURNIEJU GRUPA MŁODSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: |
1 | Korthals Hieronim | Połczyno |
2 | Nadolski Leszek | Sport.Kasz.Wł-wo |
3 | Śliwiński Ryszard | Sport.Kasz.Wł-wo |
4 | Okoń Sławomir | Leśniewo |
5 | Golla Alojzy | Sport.Kasz.Wł-wo |
6 | Piepka Adam | Starzyno |
7 | Szulc Mariusz | Połchowo |
8 | Nadolski Rafał | Jastarnia |
9 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne |
10 | Kohnke Marcin | Jastarnia |
11 | Robakowska Joanna | Jastarnia |
12 | Okoń Piotr | Karlikowo |
13 | Pałuba Krzysztof | Rozewie |
14 | Matachowska Jadwiga | Jastarnia |
15 | Pipka Adam | Łętowice |
16 | Grandicki Przemysław | Łebcz |
17 | Szefka Jan | Połchowo |
18 | Milewczyk Andrzej | Swarzewo |
WYNIKI VIII TURNIEJU GRUPA STARSZA
1 | Szymański Ryszard | Sport.Kasz.Wł-wo |
2 | Czernicki Lech | Sport.Kasz.Wł-wo |
3 | Licau Wojciech | Mieroszyno |
4 | Tuszer Franciszek | Starzyno |
5 | Żmuda Krzysztof | Sport.Kasz.Wł-wo |
6 | Wittbrodt Zbigniew | Sport.Kasz.Wł-wo |
7 | Oberzig Stefan | Sport.Kasz.Wł-wo |
8 | Jarmulewski Jerzy | Mieroszyno |
9 | Koziróg Józef | Sport.Kasz.Wł-wo |
10 | Boczyński Bernard | Połczyno |
11 | Drzeżdżon Henryk | Sport.Kasz.Wł-wo |
12 | Brylowski Stanisław | Pierwoszyno |
13 | Lessnau Henryk | Chałupy |
14 | Niemiec Marian | Sasino |
15 | Maciejewski Janusz | Kosakowo |
16 | Kaczmarek Mariusz | Sport.Kasz.Wł-wo |
17 | Jaworski Krzysztof | Rzucewo |
18 | Płomień Waldemar | Błądzikowo |
19 | Dziubek Adam | Mała Piaśnica |
20 | Kujawski Piotr | Sport.Kasz.Wł-wo |
21 | Pranga Józef | Starzyno |
22 | Penkowski Zbigniew | Karwieńskie Błota |
23 | Bartkowski Jerzy | Karwieńskie Błota |
24 | Tuszer Joachim | Starzyno |
25 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór |
KLASYFIKACJA PO VIII TURNIEJU GRUPA MŁODSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: | Suma | Lb |
1 | Korthals Hieronim | Połczyno | 396 | 8 |
2 | Śliwiński Ryszard | Sport.Kasz.Wł-wo | 364 | 8 |
3 | Nadolski Leszek | Sport.Kasz.Wł-wo | 362 | 8 |
4 | Okoń Sławomir | Leśniewo | 358 | 8 |
5 | Golla Alojzy | Sport.Kasz.Wł-wo | 336 | 8 |
6 | Piepka Adam | Starzyno | 306 | 8 |
7 | Frank Mieczysław | Wierzchucino | 266 | 7 |
8 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne | 264 | 8 |
9 | Szulc Mariusz | Połchowo | 236 | 7 |
10 | Nadolski Rafał | Jastarnia | 226 | 7 |
11 | Pałuba Krzysztof | Rozewie | 222 | 8 |
12 | Robakowska Joanna | Jastarnia | 210 | 8 |
13 | Matachowska Jadwiga | Jastarnia | 162 | 7 |
14 | Pipka Adam | Łętowice | 138 | 6 |
15 | Okoń Piotr | Karlikowo | 136 | 6 |
16 | Białk Ryszard | Wierzchucino | 134 | 4 |
17 | Mach Mariusz | Werblinia | 134 | 7 |
18 | Kupferschmidt Jacek | Swarzewo | 126 | 4 |
19 | Lenc Leszek | Hel | 110 | 6 |
20 | Szefka Jan | Połchowo | 108 | 7 |
21 | Gaffke Janusz | Starzyński Dwór | 70 | 3 |
22 | Kohnke Marcin | Jastarnia | 62 | 2 |
23 | Milewczyk Andrzej | Swarzewo | 62 | 5 |
24 | Idkowiak Sławomir | Łebcz | 58 | 5 |
25 | Rambiert Paweł | Starzyński Dwór | 50 | 3 |
26 | Grandicki Przemysław | Łebcz | 48 | 3 |
KLASYFIKACJA PO VIII TURNIEJU GRUPA STARSZA
Msc. | Nazwisko i imię | Miejscowość | Suma | Lb. |
1 | Szymański Ryszard | Sport.Kasz.Wł-wo | 392 | 8 |
2 | Tuszer Franciszek | Starzyno | 370 | 8 |
3 | Czernicki Lech | Sport.Kasz.Wł-wo | 356 | 8 |
4 | Licau Wojciech | Mieroszyno | 346 | 8 |
5 | Koziróg Józef | Sport.Kasz.Wł-wo | 334 | 8 |
6 | Żmuda Krzysztof | Sport.Kasz.Wł-wo | 318 | 8 |
7 | Jarmulewski Jerzy | Mieroszyno | 252 | 7 |
8 | Oberzig Stefan | Sport.Kasz.Wł-wo | 248 | 8 |
9 | Wittbrodt Zbigniew | Sport.Kasz.Wł-wo | 234 | 6 |
10 | Brylowski Stanisław | Pierwoszyno | 204 | 7 |
11 | Drzeżdżon Henryk | Sport.Kasz.Wł-wo | 202 | 6 |
12 | Boczyński Bernard | Połczyno | 178 | 6 |
13 | Lessnau Henryk | Chałupy | 166 | 6 |
14 | Dziubek Adam | Mała Piaśnica | 156 | 8 |
15 | Goszczyński Ryszard | Połczyno Bis | 154 | 6 |
16 | Jaworski Krzysztof | Rzucewo | 140 | 7 |
17 | Maciejewski Janusz | Kosakowo | 126 | 6 |
18 | Niemiec Marian | Sasino | 118 | 5 |
19 | Penkowski Zbigniew | Karwieńskie Błota | 116 | 8 |
20 | Płomień Waldemar | Błądzikowo | 108 | 7 |
21 | Kujawski Piotr | Sport.Kasz.Wł-wo | 92 | 5 |
22 | Szopa Alicja | Strzelno | 74 | 2 |
23 | Kaczmarek Mariusz | Sport.Kasz.Wł-wo | 62 | 3 |
24 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór | 58 | 7 |
25 | Bartkowski Jerzy | Karwieńskie Błota | 50 | 5 |
26 | Tuszer Joachim | Starzyno | 48 | 6 |
27 | Żaczek Julian | Strzelno | 42 | 2 |
28 | Białk Józef | Strzelno | 42 | 2 |
29 | Pranga Józef | Starzyno | 42 | 3 |
30 | Majkowski Andrzej | Władysławowo | 40 | 1 |
31 | Chęciński Robert | Pierwoszyno | 20 | 1 |