OKSiT

W grudniu w Sławutowie

W tym roku Św. Mikołaj zawitał do naszej placówki 9 grudnia. Grzeczne dzieci licznie przybyły aby go przywitać. Czas upłynął nam na wspólnej zabawie, grach i konkursach. Każde dziecko otrzymało paczkę od Św. Mikołaja.

11 grudnia wybraliśmy się na coroczne spotkanie rodzin muzykujących, które tym razem odbyło się w Starzynie.

15 grudnia spotkaliśmy się w licznym gronie aby przygotować wspólnie ozdoby choinkowe.  Tego samego dnia przedstawiciele naszego sołectwa rozwozili paczki świąteczne dla osób samotnych. Paczki zostały przygotowane przez Parafię Św. Faustyny w Pucku.

17 grudnia na placu wiejskim stanęła choinka, która tradycyjnie została udekorowana ozdobami wykonanymi przez dzieci z naszego sołectwa.

18 grudnia WKK Sławutowo uczestniczyło wraz z innymi klubami w Wieczorze Bożonarodzeniowym zorganizowanym w Domu Kultury w Żelistrzewie. Gwiazdą wieczoru był Chór z Gminy Cewice.

20 grudnia po raz pierwszy zorganizowaliśmy w WKK spotkanie uczestników placówki z Rada Sołecką. Wieczór przebiegał w bardzo miłej atmosferze.

28 grudnia zorganizowaliśmy „Wieczór Kolęd”, który wpisuje się już w tradycję WKK. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy przy akompaniamencie Artura Adas.

31 grudnia przywitaliśmy wspólnie Nowy Rok. Szampańska zabawa trwała do rana, tym razem gościliśmy nie tylko mieszkańców naszego sołectwa. Do tańca przygrywali Danuta i Mirosław Jeka.

Joanna Adas Animator Kultury w WKK w Sławutowie

Wprowadził:

Skip to content