W sierpniu w Leśniewie

Galeria

W sierpniu w WKK w Leśniewie odbyła się wystawa malarska prac młodej artystki ze Sławutowa Zofii Wrosz. Malarka opowiadała jak zaczęła się jej twórczość, praca z ołówkiem i akrylami. Na wystawę przybyło wiele zainteresowanych gości.
W drugim miesiącu wakacji w WKK odbyły się różnego rodzaju zajęcia, spotkania oraz wyjazdy. Jako pierwszy wystąpił u nas teatr z Krakowa ze sztuką pt. „Legenda o bursztynie”. Od Pana Józefa Roszmana mogliśmy się dowiedzieć wszystko o instrumentach muzycznych i rogarstwie. To nie jedyna atrakcja zajęć, ponieważ uczestnicy mogli też zagrać na ludowych sprzętach . Wycieczki rowerowe też znalazły swoje miejsce w ciągu wakacji. Jednym z miejsc, które odwiedziliśmy był grób błogosławionej Alicji Kotowskiej i Sanktuarium w Piaśnicy. Rowerki wodne w Swarzewie to kolejny z naszych wyjazdów, z których każdy był zadowolony. Osada Łowców Fok a także średniowieczna osada w Sławutowie okazała się dobrym miejscem na wycieczkę jak i ognisko.
Zajęcia z makramy odbyły się z P. Agnieszką Szymańską. Odbyły się też zawody sportowe z programem profilaktyczno pozytywnym i ognisko pt. ” W zdrowym ciele zdrowy duch”. Tego samego dnia odbyła się noc filmowa wraz z zabawami.
Zajęcia stałe wtorek i czwartek fitness.
Odbył się dyżur sołtysa, rady klubu, zebranie wiejskie.
Animator kultury WKK w Leśniewie
Jadwiga Siniczyn

Wprowadził:

Skip to content