XI Turniej Tenisa Stołowego Oldboy Ziemi Puckiej (13.03.2019)

Turniej przeprowadzony został 13 marca 2019 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1978-1964 oraz starszej – 1963 +. Zwycięzcami zostali odpowiednio: Leszek Nadolski (Sportowe Kaszuby Władysławowo) w grupie młodszej oraz Franciszek Tuszer (Starzyno) w starszej.

Kolejny (dwunasty) turniej przeprowadzony zostanie dnia 20 marca (środa) 2019 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie. Serdecznie zapraszamy.

 WYNIKI  XI  TURNIEJU  GRUPA MŁODSZA

Msc.ZawodnikMiejscowość/Klub:
1Nadolski LeszekSport.Kasz.Wł-wo
2Białk RyszardWierzchucino
3Szulc MariuszPołchowo
4Piepka AdamStarzyno
5Okoń SławomirLeśniewo
6Frank MieczysławWierzchucino
7Kupferschmidt JacekSwarzewo
8Okoń PiotrKarlikowo
9Krauze WiesławRekowo Górne
10Pałuba KrzysztofRozewie
11Robakowska JoannaJastarnia
12Nadolski RafałJastarnia
13Matachowska JadwigaJastarnia
14Lenc LeszekHel
15Szefka JanPołchowo
16Liecau JerzyŁebcz

WYNIKI XI TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc.Nazwisko i imięMiejscowość
1Tuszer FranciszekStarzyno
2Szymański RyszardSport.Kasz.Wł-wo
3Licau WojciechMieroszyno
4Żmuda KrzysztofSport.Kasz.Wł-wo
5Koziróg JózefSport.Kasz.Wł-wo
6Niemiec MarianSasino
7Wittbrodt ZbigniewSport.Kasz.Wł-wo
8Brylowski StanisławPierwoszyno
9Boczyński BernardPołczyno
10Lessnau HenrykChałupy
11Jarmulewski JerzyMieroszyno
12Białk JózefStrzelno
13Maciejewski JanuszKosakowo
14Penkowski ZbigniewKarwieńskie Błota
15Żaczek JulianStrzelno
16Goszczyński RyszardPołczyno Bis
17Oberzig StefanSport.Kasz.Wł-wo
18Kujawski PiotrSport.Kasz.Wł-wo
19Dziubek AdamMała Piaśnica
20Płomień WaldemarBłądzikowo
21Samel JerzyStarzyński Dwór
22Bartkowski JerzyKarwieńskie Błota

KLASYFIKACJA PO XI TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc.ZawodnikMiejscowość/Klub:SumaLb
1Nadolski LeszekSport.Kasz.Wł-wo50611
2Korthals HieronimPołczyno49610
3Okoń SławomirLeśniewo48011
4Śliwiński RyszardSport.Kasz.Wł-wo45610
5Piepka AdamStarzyno43611
6Golla AlojzySport.Kasz.Wł-wo42010
7Frank MieczysławWierzchucino38610
8Krauze WiesławRekowo Górne36011
9Nadolski RafałJastarnia31210
10Pałuba KrzysztofRozewie30811
11Robakowska JoannaJastarnia28411
12Szulc MariuszPołchowo2828
13Okoń PiotrKarlikowo2349
14Matachowska JadwigaJastarnia23010
15Białk RyszardWierzchucino2285
16Pipka AdamŁętowice1888
17Lenc LeszekHel1749
18Kupferschmidt JacekSwarzewo1645
19Mach MariuszWerblinia1629
20Szefka JanPołchowo1469
21Kohnke MarcinJastarnia943
22Gaffke JanuszStarzyński Dwór904
23Milewczyk AndrzejSwarzewo827
24Idkowiak SławomirŁebcz706
25Grandicki PrzemysławŁebcz664
26Rambiert PawełStarzyński Dwór503
27Dusza GrzegorzHel361
28Liecau JerzyŁebcz342

 KLASYFIKACJA PO XI TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc.Nazwisko i imięMiejscowośćSumaLb.
1Szymański RyszardSport.Kasz.Wł-wo53611
2Tuszer FranciszekStarzyno51811
3Licau WojciechMieroszyno48411
4Koziróg JózefSport.Kasz.Wł-wo46011
5Żmuda KrzysztofSport.Kasz.Wł-wo44611
6Czernicki LechSport.Kasz.Wł-wo44210
7Wittbrodt ZbigniewSport.Kasz.Wł-wo3449
8Oberzig StefanSport.Kasz.Wł-wo32811
9Jarmulewski JerzyMieroszyno3169
10Brylowski StanisławPierwoszyno30810
11Lessnau HenrykChałupy2669
12Boczyński BernardPołczyno2629
13Drzeżdżon HenrykSport.Kasz.Wł-wo2267
14Dziubek AdamMała Piaśnica20611
15Niemiec MarianSasino1867
16Maciejewski JanuszKosakowo1849
17Penkowski ZbigniewKarwieńskie Błota18211
18Goszczyński RyszardPołczyno Bis1747
19Jaworski KrzysztofRzucewo1749
20Kujawski PiotrSport.Kasz.Wł-wo1468
21Płomień WaldemarBłądzikowo14010
22Białk JózefStrzelno1064
23Samel JerzyStarzyński Dwór929
24Pranga JózefStarzyno865
25Bartkowski JerzyKarwieńskie Błota788
26Szopa AlicjaStrzelno742
27Żaczek JulianStrzelno643
28Kaczmarek MariuszSport.Kasz.Wł-wo623
29Tuszer JoachimStarzyno628
30Majkowski AndrzejWładysławowo401
31Chęciński RobertPierwoszyno201

 

P1120013 (Medium).JPG

GALERIA ZDJĘĆ 

Wprowadził:

Skip to content