OKSiT

XVI Mistrzostwa Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce

10 lipca 2022 roku na boisku sportowym w Połczynie odbyły się XVI Mistrzostwa Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce. W zawodach wystartowały 84 osoby (w tym 40 kobiet) z 12 miejscowości. Konkurs rzutu młotem przeprowadzony został ze względu na bezpieczeństwo uczestników w piątek (08.07.2022 r.)

Zawodnicy za miejsca od I do III w każdej konkurencji otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki rzeczowe. Dodatkowo pamiątkowymi statuetkami nagrodzono 6 najwartościowszych wyników punktowych (po trzy w kategorii kobiet i mężczyzn). Wszystkie nagrody wręczyli Stanisław Jaskułka – uczestnik olimpiady w Moskwie oraz Radny Gminy Puck – Józef Białk. Zespoły za miejsca od I do VI otrzymały puchary. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki  w Gminie Puck oraz LZS „Iskra” Połczyno.

Uzyskane wyniki przeliczane były na punkty wg tabel z uwzględnieniem wieku uczestnika oraz odpowiedniej wagi sprzętu w konkurencjach rzutowych.

 

                                           WYNIKI:

Bieg 60 m kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Bemke Danuta 28.03.1948 Żelistrzewo 12,5 672 K-70
2 Białk Dominika 24.06.1980 Strzelno 10,2 576 K-40
3 Renusz Irena 26.11.1956 Mieroszyno 12,5 568 K-65
4 PK Duda Anna 07.03.1979 Rzucewo 10,5 521 K-40
5 Mudlaff Dorota 29.05.1986 R. Górne 10,4 467 K-35
6 Muttke Krystyna 20.07.1968 Mechowo 11,9 430 K-50
7 Parchem Alicja 22.05.1969 Mieroszyno 11,9 430 K-50
8 Warnke Beata 01.08.1978 Łebcz 11,1 418 K-40
9 Zelewska Karina 25.10.1988 Połczyno 10,8 368 K-30
10 Ławniczak Justyna 17.06.1984 Połczyno 11,1 352 K-35
11 Orzeł Gabriela 12.11.1955 Strzelno 14,2 337 K-65
12 Strójwąs Wioleta 03.08.1975 Mieroszyno 12,3 307 K-45
13 Patok Ewa 06.03.1977 R. Górne 12,4 294 K-45
14 Lietzau Maria 20.06.1960 Połczyno 14,3 253 K-60

Bieg 60 m mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Licau Wojciech 19.11.1963 Mieroszyno 8,8 686 M-55
2 Pielczyk Zygmunt 15.12.1956 Mieroszyno 9,5 674 M-65
3 Molin Bartłomiej 25.05.1978 Strzelno 8,4 530 M-40
4 Potrykus Łucjan 13.12.1952 Połczyno 10,1 492 M-65
5 Selke Wojciech 18.04.1972 Żelistrzewo 9,1 492 M-50
6 Kuchnowski Józef 19.03.1956 Strzelno 10,5 388 M-65
7 Żaczek Władysław 25.09.1954 Strzelno 10,7 341 M-65
8 Dettlaff Sławomir 04.04.1972 Połczyno 9,7 324 M-50
9 Strójwąs Aleksander 02.07.1972 Mieroszyno 10,0 253 M-50
10 Nadolski Tadeusz 12.05.1963 Łebcz 10,0 200 M-55
11 Radtke Jacek 12.07.1970 Żelistrzewo 11,5 115 M-50
12 Lilla Marek 31.05.1964 R. Górne 11,5 67 M-55
13 Selewski Robert 10.03.1977 Połczyno 11,4 13 M-40

Bieg 400 m kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Warnke Beata 01.08.1978 Łebcz 1:31,1 307 K-40
2 Białk Dominika 24.06.1980 Strzelno 1:31,6 299 K-40
3 Duda Anna 07.03.1979 Rzucewo 1:36,3 229 K-40
4 Mudlaff Agnieszka 19.08.1980 Strzelno 1:45,7 116 K-40
5 Ławniczak Justyna 17.06.1984 Połczyno 1:42,1 113 K-35

 Bieg 800 m mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Molin Bartłomiej 25.05.1978 Strzelno 2:17,6 564 M-40
2 Dettlaff Sławomir 04.04.1972 Połczyno 2:50,3 237 M-50
3 Pielczyk Zygmunt 15.12.1956 Mieroszyno 3:23,0 163 M-65
4 Mudlaff Paweł 18.11.1983 Strzelno 2:56,5 29 M-35
5 Strójwąs Aleksander 02.07.1972 Mieroszyno 4:17,3 0 M-50

 Skok w dal kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Renusz Irena 26.11.1956 Mieroszyno 2,74 631 K-65
2 Bemke Danuta 28.03.1948 Żelistrzewo 2,31 533 K-70
3 Duda Anna 07.03.1979 Rzucewo 3,53 527 K-40
4 Białk Dominika 24.06.1980 Strzelno 3,50 518 K-40
5 Warnke Beata 01.08.1978 Łebcz 3,27 459 K-40
6 Mudlaff Agnieszka 19.08.1980 Strzelno 3,20 441 K-40
7 Mudlaff Dorota 29.05.1986 R. Górne 3,22 388 K-35
8 Loewnau Łucja 14.12.1982 Połczyno 3,04 346 K-35
9 Strójwąs Wioleta 03.08.1975 Mieroszyno 2,52 315 K-45
10 Ławniczak Justyna 17.06.1984 Połczyno 2,87 304 K-35
11 Patok Ewa 06.03.1977 R. Górne 2,29 251 K-45
12 Włodarczyk Irena 01.05.1970 R. Górne 2,07 233 K-50

Skok w dal mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Pielczyk Zygmunt 15.12.1956 Mieroszyno 3,56 633 M-65
2 Molin Bartłomiej 25.05.1978 Strzelno 4,87 607 M-40
3 Selke Wojciech 18.04.1972 Żelistrzewo 4,22 597 M-50
4 Potrykus Łucjan 13.12.1952 Połczyno 3,33 559 M-65
5 Tuchliński Jerzy 13.11.1960 Smolno 3,50 541 M-60
6 Strójwąs Aleksander 02.07.1972 Mieroszyno 3,87 507 M-50
7 Potrykus Marek 23.08.1956 Połczyno 2,95 439 M-65
8 Mudlaff Paweł 18.11.1983 Strzelno 4,17 387 M-35
9 Kuchnowski Józef 19.03.1956 Strzelno 2,78 385 M-65
10 Selewski Robert 10.03.1977 Połczyno 3,11 261 M-45

Pchnięcie kulą kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Ptak Ryszarda 13.01.1967 Strzelno 10,50 829 K-55
2 Rogalska Regina 07.10.1950 R. Górne 6,30 743 K-70
3 Dettlaff Longina 19.06.1957 Strzelno 7,06 724 K-65
4 Kustoch Ewa 13.02.1954 Łebcz 6,87 703 K-65
5 Marszewska Elżbieta 25.04.1950 Połczyno 5,91 692 K-70
6 Dettlaff Małgorzata 23.04.1944 Strzelno 4,65 691 K-75
7 Adrian-Orzeł Krystyna 28.07.1958 Strzelno 7,73 688 K-60
8 Wittbrodt Gertruda 07.06.1943 Łebcz 4,60 684 K-75
9 Kunikowska Irena 26.10.1952 R. Górne 5,68 567 K-65
10 Bemke Danuta 28.03.1948 Żelistrzewo 4,86 555 K-70
11 Ustarbowska Maria 17.05.1955 Połczyno 5,57 555 K-65
12 Stromska Klaudia 12.12.1984 Mieroszyno 9,75 525 K-35
13 Stromska Ewa 02.03.1958 Strzelno 6,07 523 K-60
14 Grandicka Julia 21.04.1954 Łebcz 5,25 518 K-65
15 Badziong Longina 30.04.1959 Łebcz 6,00 517 K-60
16 Lietzau Maria 20.06.1960 Połczyno 5,87 504 K-60
17 Dettlaff Stefania 10.01.1960 Strzelno 5,80 497 K-60
18 Neuman Izabela 09.11.1987 R. Górne 9,02 480 K-30
19 Marzejon Irena 28.11.1965 R. Górne 6,28 465 K-55
20 Parchem Alicja 22.05.1969 Mieroszyno 7,20 465 K-50
21 Ferra Katarzyna 15.10.1959 Radoszewo 5,20 438 K-60
22 Selke Edyta 24.06.1975 Żelistrzewo 6,77 436 K-45
23 Kempa Emilia 20.03.1988 Strzelno 7,09 361 K-30
24 Włodarczyk Irena 01.05.1970 R. Górne 5,81 360 K-50

Pchnięcie kulą mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Jarmulewski Jerzy 02.07.1957 Mieroszyno 10,24 848 M-65
2 Ustarbowski Zbigniew 03.02.1951 Połczyno 9,86 810 M-70
3 Grzenkowicz Grzegorz 03.03.1981 Żelistrzewo 12,82 735 M-40
4 Licau Wojciech 19.11.1963 Mieroszyno 9,91 713 M-55
5 Parchem Wojciech 09.05.1966 Mieroszyno 9,78 703 M-55
6 Żaczek Władysław 25.09.1954 Strzelno 8,45 686 M-65
7 Kepke Józef 1949 Strzelno 8,38 678 M-70
8 Nadolski Tadeusz 12.05.1963 Łebcz 9,30 664 M-55
9 Dettlaff Jerzy 07.10.1955 Strzelno 8,07 652 M-65
10 Zelewski Tadeusz 17.04.1949 Połczyno 8,00 643 M-70
11 Górski Roman 16.06.1955 Łebcz 7,77 625 M-65
12 Miłosz Adam 08.11.1972 Połczyno 9,88 621 M-45
13 Patok Łucjan 09.09.1970 R. Górne 9,58 608 M-50
14 Dettlaff Piotr 08.08.1963 Strzelno 8,30 585 M-55
15 Kuchnowski Józef 19.03.1956 Strzelno 7,88 562 M-65
16 Potrykus Franciszek 19.12.1958 Połczyno 7,87 561 M-60
17 Renusz Bartłomiej 27.07.1978 Mieroszyno 9,80 545 M-40
18 Wittbrodt Augustyn 10.05.1942 Łebcz 5,42 529 M-80
19 Oberzig Józef 01.02.1960 Strzelno 7,25 512 M-60
20 Mudlaff Paweł 18.11.1983 Strzelno 8,89 456 M-35
21 Grandicki Przemysław 03.01.1979 Łebcz 8,27 449 M-40
22 Rekwardt Zdzisław 28.03.1964 Rzucewo 6,30 427 M-55

Rzut oszczepem kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Dettlaff Longina 19.06.1957 Strzelno 15,35 540 K-65
2 Ptak Ryszarda 13.01.1967 Strzelno 18,10 487 K-55
3 Selke Edyta 24.06.1975 Żelistrzewo 19,75 483 K-45
4 Duda Anna 07.03.1979 Rzucewo 20,07 425 K-40
5 Rogalska Regina 07.10.1950 R. Górne 10,88 421 K-70
6 Dettlaff Stefania 10.01.1960 Strzelno 13,62 406 K-60
7 Marzejon Irena 28.11.1965 R. Górne 13,69 352 K-55
8 Marszewska Elżbieta 25.04.1950 Połczyno 9,03 338 K-70
9 Kustoch Ewa 13.02.1954 Łebcz 9,92 325 K-65
10 Loewnau Łucja 14.12.1982 Żelistrzewo 16,86 297 K-35
11 Patok Ewa 06.03.1977 R. Górne 12,70 287 K-45
12 Ferra Katarzyna 15.10.1959 Radoszewo 9,81 274 K-60
13 Adrian-Orzeł Krystyna 28.07.1958 Strzelno 9,65 269 K-60
14 Muttke Krystyna 20.07.1968 Mechowo 12,43 268 K-50
15 Stromska Klaudia 12.12.1984 Mieroszyno 15,30 263 K-35
16 Neuman Izabela 09.11.1987 R. Górne 16,96 255 K-30
17 Kunikowska Irena 26.10.1952 R. Górne 7,88 245 K-65
18 Grandicka Julia 21.04.1954 Łebcz 7,85 244 K-65
19 Ustarbowska Maria 17.05.1955 Połczyno 7,52 230 K-65
20 Mudlaff Agnieszka 19.08.1980 Strzelno 11,92 226 K-40
21 Kempa Emilia 20.03.1988 Strzelno 15,01 218 K-30
22 Mudlaff Dorota 29.05.1986 R. Górne 12,42 202 K-35
23 Orzeł Gabriela 12.11.1955 Strzelno 6,60 194 K-65
24 Włodarczyk Irena 01.05.1970 R. Górne 8,08 151 K-50

Rzut oszczepem mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Jarmulewski Jerzy 02.07.1957 Mieroszyno 38,47 891 M-65
2 Licau Wojciech 19.11.1963 Mieroszyno 35,39 723 M-55
3 Żaczek Julian 09.10.1960 Strzelno 31,53 645 M-60
4 Tuchliński Jerzy 13.11.1960 Smolno 26,82 537 M-60
5 Dettlaff Piotr 08.08.1963 Strzelno 26,98 533 M-55
6 Kepke Józef 1949 Strzelno 21,39 514 M-70
7 Stromski Piotr 08.10.1984 Mieroszyno 37,89 511 M-35
8 Renusz Bartłomiej 27.07.1978 Mieroszyno 33,43 493 M-40
9 Selke Wojciech 18.04.1972 Żelistrzewo 27,26 484 M-50
10 Ustarbowski Zbigniew 03.02.1951 Połczyno 19,72 469 M-70
11 Dettlaff Jerzy 07.10.1955 Strzelno 21,54 465 M-65
12 Radtke Jacek 12.07.1960 Żelistrzewo 22,50 439 M-60
13 Patok Łucjan 09.09.1970 R. Górne 24,67 431 M-50
14 Górski Roman 16.06.1955 Łebcz 16,34 336 M-65
15 Zelewski Tadeusz 17.04.1949 Połczyno 14,79 333 M-70
16 Lilla Marek 31.05.1964 R. Górne 17,54 321 M-55
17 Grandicki Przemysław 03.01.1979 Łebcz 22,37 306 M-40
18 Palubicki Jerzy 03.06.1971 R. Górne 16,30 261 M-50
19 Rekwardt Zdzisław 28.03.1964 Rzucewo 6,56 76 M-55
PK Zelewski Sebastian 1988 Połczyno 38,98 PK

 Rzut dyskiem kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Renusz Irena 26.11.1956 Mieroszyno 21,21 693 K-65
2 Ptak Ryszarda 13.01.1967 Strzelno 25,01 634 K-55
3 Rogalska Regina 07.10.1950 R. Górne 14,83 532 K-70
4 Dettlaff Longina 19.06.1957 Strzelno 15,77 496 K-65
5 Stromska Klaudia 12.12.1984 Mieroszyno 29,03 464 K-35
6 Adrian-Orzeł Krystyna 28.07.1958 Strzelno 15,37 418 K-60
7 Rathnau Agnieszka 23.01.1979 Celbowo 24,95 416 K-40
8 Stromska Ewa 02.03.1958 Strzelno 14,57 393 K-60
9 Kustoch Ewa 13.02.1954 Łebcz 12,48 378 K-65
10 Marszewska Elżbieta 25.04.1950 Połczyno 11,00 376 K-70
11 Dettlaff Małgorzata 23.04.1944 Strzelno 9,67 373 K-75
12 Grandicka Julia 21.04.1954 Łebcz 12,17 367 K-65
13 Orzeł Gabriela 12.11.1955 Strzelno 12,11 365 K-65
14 Ustarbowska Maria 17.05.1955 Połczyno 11,48 342 K-65
15 Dettlaff Stefania 10.01.1960 Strzelno 12,66 332 K-60
16 Marzejon Irena 28.11.1965 R. Górne 14,26 331 K-55
17 Selke Edyta 24.06.1975 Żelistrzewo 15,47 271 K-45
18 Wittbrodt Gertruda 07.06.1943 Łebcz 7,33 266 K-75
19 Loewnau Łucja 14.12.1982 Żelistrzewo 18,00 261 K-35
20 Lietzau Maria 20.06.1960 Połczyno 10,32 258 K-60
21 Muttke Krystyna 20.07.1968 Mechowo 13,10 256 K-50
22 Badziong Longina 30.04.1959 Łebcz 10,18 254 K-60
23 Kempa Emilia 28.03.1988 Strzelno 16,95 242 K-30
24 Neuman Izabela 09.11.1987 R. Górne 16,50 234 K-30
25 Palubicka Iwona 03.04.1977 R. Górne 12,58 207 K-45

 Rzut dyskiem mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Jarmulewski Jerzy 02.07.1957 Mieroszyno 32,10 674 M-65
2 Płomień Waldemar 27.03.1941 Błądzikowo 22,47 651 M-80
3 Ceszke Brunon 26.03.1954 Strzelno 30,81 644 M-65
4 Żaczek Julian 09.10.1960 Strzelno 31,92 593 M-60
5 Jeka Waldemar 1969 Połczyno 30,88 549 M-50
6 Grzenkowicz Grzegorz 03.03.1981 Żelistrzewo 33,12 545 M-40
7 Ustarbowski Zbigniew 03.02.1951 Połczyno 23,50 536 M-70
8 Stromski Piotr 08.10.1984 Mieroszyno 31,79 521 M-35
9 Dettlaff Jerzy 07.10.1955 Strzelno 25,16 512 M-65
10 Kepke Józef 1949 Strzelno 20,20 451 M-70
11 Potrykus Marek 23.08.1956 Połczyno 22,17 443 M-65
12 Dettlaff Piotr 08.08.1963 Strzelno 22,05 422 M-55
13 Renusz Bartłomiej 27.07.1978 Mieroszyno 25,20 398 M-40
14 Parchem Wojciech 09.05.1966 Mieroszyno 20,68 392 M-55
15 Nadolski Tadeusz 12.05.1963 Łebcz 20,21 381 M-55
16 Bradtke Jacek 12.07.1960 Żelistrzewo 21,73 381 M-60
17 Rekwardt Zdzisław 28.03.1964 Rzucewo 17,93 330 M-55
18 Tuchliński Jerzy 13.11.1960 Smolno 18,96 323 M-60
19 Górski Roman 16.06.1955 Łebcz 15,90 298 M-65
20 Oberzig Józef 01.02.1960 Strzelno 17,64 296 M-60
21 Wittbrodt Augustyn 10.05.1942 Łebcz 9,80 244 M-80

Rzut młotem mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Ceszke Brunon 26.03.1954 Strzelno 35,68 791 M-65
2 Płomień Waldemar 27.03.1941 Błądzikowo 26,66 716 M-80
3 Miłosz Adam 08.11.1972 Połczyno 34,67 593 M-45
4 Żaczek Julian 09.10.1960 Strzelno 30,02 582 M-60
5 Groenwald Fabian 24.04.1980 Połczyno 27,86 410 M-40
6 Patok Łucjan 09.09.1970 Rekowo Górne 21,68 348 M-50
7 Oberzig Józef 01.02.1960 Strzelno 18,79 338 M-60
8 Białk Józef 10.03.1955 Strzelno 18,36 323 M-65
9 Korthals Bernard 07.11.1965 Połczyno 18,21 320 M-55
10 Stromski Piotr 08.10.1984 Mieroszyno 22,52 280 M-35
11 Lilla Marek 31.05.1974 R. Górne 13,98 230 M-55
12 Boczyński Bernard 08.03.1951 Połczyno 11,81 213 M-70

KLASYFIKACJA  NA  NAJBARDZIEJ  WARTOŚCIOWE  WYNIKI  GMINY PUCK

 KOBIETY

Msc. Nazwisko i imię konkurencja Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Ptak Ryszarda Kula Strzelno 10,50 829 K-55
2 Rogalska Regina Kula R. Górne 6,30 743 K-70
3 Dettlaff Longina Kula Strzelno 7,06 724 K-65
4 Kustoch Ewa Kula Łebcz 6,87 703 K-65
5 Renusz Irena Dysk Mieroszyno 21,21 693 K-65
6 Marszewska Elżbieta Kula Połczyno 5,91 692 K-70
7 Dettlaff Małgorzata Kula Strzelno 4,65 691 K-75
8 Adrian-Orzeł Krystyna Kula Strzelno 7,73 688 K-60
9 Wittbrodt Gertruda Kula Łebcz 4,60 684 K-75
10 Bemke Danuta 60 m Żelistrzewo 12,5 672 K-70

MĘŻCZYŹNI

Msc. Nazwisko i imię konkurencja Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Jarmulewski Jerzy Oszczep Mieroszyno 38,47 891 M-65
2 Jarmulewski Jerzy Kula Mieroszyno 10,24 848 M-65
3 Ustarbowski Zbigniew Kula Połczyno 9,86 810 M-70
4 Ceszke Brunon Młot Strzelno 35,68 791 M-65
5 Grzenkowicz Grzegorz Kula Żelistrzewo 12,82 735 M-40
6 Licau Wojciech Oszczep Mieroszyno 35,39 723 M-55
7 Płomień Waldemar Młot Błądzikowo 26,66 716 M-80
8 Licau Wojciech Kula Mieroszyno 9,91 713 M-55
9 Parchem Wojciech Kula Mieroszyno 9,78 703 M-55
10 Licau Wojciech 60 m Mieroszyno 8,8 686 M-55

KOŃCOWA  KLASYFIKACJA  ZESPOŁOWA

Miejsce Miejscowość Punkty
1 STRZELNO 244
2 MIEROSZYNO 190
3 POŁCZYNO 146
4 ŻELISTRZEWO 107
5 REKOWO GÓRNE 104
6 ŁEBCZ 80
7 RZUCEWO 36
8 BŁĄDZIKOWO 22
9 SMOLNO 20
10 MECHOWO 10
11 CELBOWO 7
12 RADOSZEWO 5

GALERIA ZDJĘĆ:

Wprowadził:

Skip to content