XVIII Mistrzostwa Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce

KOMUNIKAT

        z XVIII Gminnych Mistrzostw Lekkoatletycznych w kategorii „OLDBOY”
p.n. „Powroty na bieżnie, rzutnie i skocznie” Połczyno, 07.07.2024 r.

  7 lipca 2024 roku na boisku sportowym w Połczynie odbyły się XVIII Mistrzostwa Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce. W zawodach wystartowały 83 osoby (w tym 33 kobiety) z 12 miejscowości. Konkurs rzutu młotem przeprowadzony został ze względu na bezpieczeństwo uczestników w piątek (05.07.2024 r.)

Zawodnicy za miejsca od I do III w każdej konkurencji otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki rzeczowe. Dodatkowo pamiątkowymi statuetkami nagrodzono 6 najwartościowszych wyników punktowych (po trzy w kategorii kobiet i mężczyzn). Wszystkie nagrody wręczył Wójt Gminy Puck – Marcin Nikrant. Zespoły za miejsca od I do III otrzymały puchary. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki  w Gminie Puck oraz LZS „Iskra” Połczyno. 

Uzyskane wyniki przeliczane były na punkty wg tabel z uwzględnieniem wieku uczestnika oraz odpowiedniej wagi sprzętu w konkurencjach rzutowych.

 

Galeria Zdjęć

Mistrzostwa Gminy Puck Weteranów Lekkiej Atletyki (07.07.2024)

WYNIKI:

Bieg 60 m kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Bemke Danuta 28.03.1948 Żelistrzewo 11,80 605 K-76
2 Przybyła Milena 07.05.1961 Mieroszyno 11,10 538 K-63
3 Pobłocka Barbara 04.12.1991 Strzelno 9,68 464 K-32
4 Loewnau Łucja 14.12.1982 Żelistrzewo 10,10 396 K-41
5 Ceszke Ilona 19.02.1991 Strzelno 10,05 388 K-33
6 Bartkowska Alicja 06.09.1987 Żelistrzewo 10,52 301 K-36
7 Warnke Beata 01.08.1978 Łebcz 11,17 264 K-45
8 Kwiatkowska Barbara 08.01.1992 Łebcz 10,96 230 K-32
9 Selewska Agnieszka 10.02.1990 Połczyno 11,14 203 K-34
10 Jaffke Agnieszka 31.08.1983 Łebcz 11,52 155 K-40
11 Manicka Justyna 07.08.1982 Gnieżdżewo 11,86 126 K-41
12 Selke Edyta 24.06.1975 Żelistrzewo 12,65 120 K-49
13 Patok Ewa 06.03.1977 Rekowo Górne 12,62 104 K-47
14 Ellwart Maria 23.08.1960 Mrzezino 15,18 37 K-63

Bieg 60 m mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Groenwald Jacek 04.10.1973 Połczyno 7,78 830 M-50
2 Mollin Bartłomiej 25.05.1978 Strzelno 7,92 698 M-46
3 Licau Wojciech 19.11.1963 Mieroszyno 8,70 646 M-60
4 Selewski Przemysław 08.01.1984 Połczyno 7,98 580 M-40
5 Korthals Walenty 14.02.1959 Połczyno 9,52 467 M-65
6 Selke Wojciech 18.03.1972 Żelistrzewo 9,02 401 M-52
7 Żaczek Władysław 25.09.1954 Strzelno 10,60 252 M-69
8 Dettllaff Sławomir 04.04.1972 Połczyno 9,94 169 M-52
9 Kuchnowski Józef 19.03.1956 Strzelno 11,05 152 M-68
10 Potrykus Łucjan 13.12.1952 Połczyno 11,49 117 M-71
11 Grandicki Przemysław 03.01.1979 Łebcz 10,06 86 M-45
12 Korthals Bernard 07.11.1965 Połczyno 11,44 20 M-58
13 Radtke Jacek 12.07.1960 Żelistrzewo 11,85 17 M-63
14 Manicki Leszek 27.02.1979 Gnieżdżewo 10,98 3 M-45
15 Krepel Henryk 25.04.1948 Sławutowo 15,02 0 M-76

 

Bieg 400 m kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Ceszke Ilona 19.02.1991 Strzelno 1:25,06 220 K-33
2 Warnke Beata 01.08.1978 Łebcz 1:36,39 168 K-45
3 Groenwald Agnieszka 27.11.1980 Połczyno 1:38,20 125 K-43
4 Pobłocka Barbara 04.12.1991 Strzelno 1:31,03 122 K-32
5 Bartkowska Alicja 06.09.1987 Żelistrzewo 1:37,44 78 K-36
6 Manicka Justyna 07.08.1982 Gnieżdżewo 1:42,45 65 K-41
7 Jaffke Agnieszka 31.08.1983 Łebcz 1:45,62 35 K-40
8 Selewska Agnieszka 10.02.1990 Połczyno 1:41,39 34 K-34
9 Piotrowska Barbara 08.01.1992 Łebcz 1:48,89 0 K-32

 

Bieg 800 m mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Mollin Bartłomiej 25.05.1978 Strzelno 2:17,45 631 M-46
2 Mislisz Piotr 30.04.1964 Osłonino 2:59,89 248 M-60
3 Dettlaff Sławomir 04.04.1972 Połczyno 3:01,14 117 M-52
4 Korthals Walenty 14.02.1959 Połczyno 3:44,33 8 M-65
5 Bartkowski Karol 12.02.1987 Żelistrzewo 3:04,76 0 M-37
6 Klebba Krzysztof 07.06.1983 Łebcz 3:23,33 0 M-41

Skok w dal kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Przybyła Mariola 07.05.1961 Mieroszyno 3,14 679 K-63
2 Renusz Irena 26.11.1956 Mieroszyno 2,58 551 K-67
3 Groenwald Agnieszka 27.11.1980 Połczyno 3,36 528 K-43
4 Bemke Danuta 28.03.1948 Żelistrzewo 2,10 491 K-76
5 Loewnau Łucja 14.12.1982 Żelistrzewo 3,14 460 K-41
6 Ceszke Ilona 19.02.1991 Strzelno 3,39 451 K-33
7 Pobłocka Barbara 04.12.1991 Strzelno 3,38 443 K-32
8 Warnke Beata 01.08.1978 Łebcz 2,89 433 K-45
9 Selewska Agnieszka 10.02.1990 Połczyno 3,01 379 K-34
10 Jaffke Agnieszka 31.08.1983 Łebcz 2,17 236 K-40
11 Włodarczyk Irena 01.05.1970 Rekowo Górne 1,84 234 K-54

 

Skok w dal mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Groenwald Jacek 04.10.1973 Połczyno 5,19 790 M-50
2 Mollin Bartłomiej 25.05.1978 Strzelno 5,26 748 M-46
3 Licau Wojciech 19.11.1963 Mieroszyno 4,04 629 M-60
4 Żaczek Julian 09.10.1960 Strzelno 3,65 556 M-63
5 Żaczek Władysław 25.09.1954 Strzelno 3,32 537 M-69
6 Selke Wojciech 18.04.1972 Żelistrzewo 3,84 469 M-52
7 Potrykus Łucjan 13.12.1952 Połczyno 2,95 445 M-71
8 Selewski Przemysław 08.01.1984 Połczyno 4,28 441 M-40
9 Kepke Michał 07.03.1979 Mieroszyno 3,75 369 M-45
10 Krepel Henryk 25.04.1948 Sławutowo 2,22 260 M-76
11 Klebba Krzysztof 07.06.1983 Łebcz 2,90 142 M-41

 

Pchnięcie kulą kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Dettlaff Longina 19.06.1957 Strzelno 7,15 656 K-67
2 Renusz Irena 26.11.1956 Mieroszyno 6,93 635 K-67
3 Stromska Klaudia 12.12.1984 Mieroszyno 9,41 608 K-39
4 Kustoch Ewa  13.02.1954 Łebcz 6,18 603 K-70
5 Rogalska Regina 07.10.1950 Rekowo Górne 5,67 593 K-73
6 Adrian-Orzeł Krystyna 28.07.1957 Strzelno 6,53 584 K-66
7 Bemke Danuta 28.03.1948 Żelistrzewo 6,23 571 K-76
8 Wittbrodt Gertruda 07.06.1943 Łebcz 4,78 498 K-81
9 Ustarbowska Maria 17.05.1955 Połczyno 5,26 497 K-69
10 Kunikowska Irena 26.10.1952 Rekowo Górne 4,97 491 K-71
11 Orzeł Gabriela 12.11.1955 Strzelno 5,28 487 K-68
12 Okun Longina 03.05.1954 Połczyno 5,01 483 K-70
13 Kos Wioleta 25.11.1968 Łebcz 6,00 427 K-55
14 Patok Ewa 06.03.1977 Rekowo Górne 5,82 417 K-47
15 Kempa Emilia 20.03.1988 Strzelno 6,56 395 K-36
16 Dzierżyńska Maria 11.09.1961 Połczyno 4,65 373 K-62
17 Manicka Justyna 07.08.1982 Gnieżdżewo 5,40 362 K-41
18 Włodarczyk Irena 01.05.1970 R. Górne 5,22 360 K-54

 

Pchnięcie kulą mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Darga Marcin 02.07.1989 Starzyno 14,84 855 M-35
2 Grzenkowicz Grzegorz 03.03.1981 Żelistrzewo 11,96 754 M-43
3 Licau Wojciech 19.11.1963 Mieroszyno 11,05 737 M-60
4 Gaffke Mieczysław 25.04.1964 Strzelno 10,97 731 M-60
5 Ustarbowski Zbigniew 03.02.1951 Połczyno 9,40 705 M-73
6 Ceszke Brunon 26.03.1954 Strzelno 9,60 676 M-70
7 Adrian Robert 24.04.1978 Strzelno 10,17 660 M-46
8 Mislisz Piotr 30.04.1964 Osłonino 9,82 648 M-60
9 Miłosz Adam 08.11.1972 Połczyno 10,17 641 M-51
10 Stromski Piotr 08.10.1984 Mieroszyno 10,81 639 M-39
11 Sierosławski Andrzej 02.10.1954 Łebcz 8,02 615 M-69
12 Kuchnowski Józef 19.03.1956 Strzelno 7,96 598 M-68
13 Dettlaff Piotr 08.08.1963 Strzelno 8,90 581 M-60
14 Potrykus Franciszek 19.12.1958 Połczyno 8,10 575 M-65
15 Patok Łucjan 09.09.1970 Rekowo Górne 8,90 571 M-53
16 Kepke Józef 20.09.1949 Strzelno 7,48 560 M-74
17 Krukowski Marian 22.11.1949 Łebcz 7,27 543 M-74
18 Dettlaff Sylwester 10.09.1984 Łebcz 9,02 523 M-39
19 Grandicki Przemysław 03.01.1979 Łebcz 8,16 509 M-45
20 Kosakowski Kamil 09.06.1987 Łebcz 8,90 501 M-37
21 Oberzig Józef 01.02.1960 Strzelno 7,20 494 M-64
22 Manicki Leszek 27.02.1979 Gnieżdżewo 7,72 479 M-45
23 Humla Czesław 10.01.1959 Połczyno 6,55 453 M-65
24 Włodarczyk Robert 02.07.1967 Rekowo Górne 6,79 451 M-57
25 Lilla Marek 31.05.1964 Rekowo Górne 6,90 437 M-60
26 Neuman Bartosz 08.01.1981 Rekowo Górne 7,20 429 M-43
27 Klebba Krzysztof 07.06.1983 Łebcz 6,46 368 M-41

 

Rzut oszczepem kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Dettlaff Longina 19.06.1957 Strzelno 15,02 487 K-67
2 Selke Edyta 24.06.1975 Żelistrzewo 16,65 390 K-49
3 Groenwald Agnieszka 21.11.1980 Połczyno 17,07 352 K-43
4 Stromska Klaudia 12.12.1984 Mieroszyno 16,99 322 K-39
5 Loewnau Łucja 14.12.1982 Żelistrzewo 16,08 316 K-41
6 Kunikowska Irena 26.10.1952 Rekowo Górne 8,73 305 K-71
7 Rogalska Regina 07.10.1950 Rekowo Górne 8,00 294 K-73
8 Ustarbowska Maria 17.05.1955 Połczyno 8,70 288 K-69
9 Patok Ewa 06.03.1977 Rekowo Górne 11,49 252 K-47
10 Wittbrodt Gertruda 07.06.1943 Łebcz 5,92 241 K-81
11 Adrian-Orzeł Krystyna 28.07.1958 Strzelno 8,13 241 K-65
12 Piotrowska Barbara 08.01.1992 Łebcz 12,25 202 K-32
13 Włodarczyk Irena 01.05.1970 Rekowo Górne 7,29 162 K-54

 

Rzut oszczepem mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Jarmulewski Jerzy 02.07.1957 Mieroszyno 38,74 839 M-67
2 Żaczek Julian 09.10.1960 Strzelno 33,25 653 M-63
PK Licau Wojciech 19.11.1963 Mieroszyno 32,75 603 M-60
3 Zelewski Sebastian 16.01.1988 Połczyno 41,80 596 M-36
4 Stromski Piotr 08.10.1984 Mieroszyno 37,72 560 M-39
5 Gaffke Mieczysław 25.04.1964 Strzelno 30,34 557 M-60
6 Mislisz Piotr 30.04.1964 Osłonino 29,91 549 M-60
7 Darga Marcin 02.07.1989 Starzyno 38,27 535 M-35
8 Dettlaff Piotr 08.08.1963 Strzelno 27,35 500 M-60
PK Ustarbowski Zbigniew 03.02.1951 Połczyno 20,74 477 M-73
9 Kimsiak Rafał 1983 Gnieżdżewo 31,29 475 M-41
10 Selke Wojciech 18.04.1972 Żelistrzewo 25,22 425 M-52
11 Bartkowski Karol 12.02.1987 Żelistrzewo 29,10 413 M-37
12 Jeka Waldemar 19.10.1969 Połczyno 22,96 400 M-54
13 Kosakowski Kamil 09.06.1987 Łebcz 28,22 400 M-37
14 Adrian Robert 24.04.1978 Strzelno 24,62 400 M-46
15 Radtke Jacek 12.07.1960 Żelistrzewo 20,76 399 M-63
16 Potrykus Franciszek 19.12.1958 Połczyno 19,92 399 M-65
17 Dzięcielski Mirosław 14.08.1954 Łebcz 16,55 362 M-69
18 Patok Lucjan 09.09.1970 Rekowo Górne 20,32 344 M-53
19 Włodarczyk Robert 02.07.1967 Rekowo Górne 18,89 344 M-53
20 Neuman Bartosz 08.01.1981 Rekowo Górne 21,19 324 M-43
21 Lessnau Grzegorz 02.05.1961 Połczyno 16,86 319 M-63
22 Serocki Andrzej 1960 Żelistrzewo 16,86 319 M-64
23 Manicki Leszek 27.02.1979 Gnieżdżewo 19,82 312 M-45
24 Lilla Marek 31.05.1964 Rekowo Górne 15,17 267 M-60
25 Kunikowski Zygmunt 26.06.1948 Rekowo Górne 8,25 187 M-76

 

Rzut dyskiem kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Renusz Irena 26.11.1956 Mieroszyno 21,04 688 K-67
2 Rogalska Regina 07.10.1950 Rekowo Górne 14,30 538 K-73
3 Stromska Klaudia 12.12.1984 Mieroszyno 27,37 501 K-39
4 Dettlaff Longina 19.06.1957 Strzelno 14,50 467 K-67
5 Kustoch Ewa 13.02.1954 Łebcz 12,70 438 K-70
6 Adrian-Orzeł Krystyna 28.07.1958 Strzelno 13,24 414 K-65
7 Kunikowska Irena 26.10.1952 Rekowo Górne 11,43 403 K-71
8 Lessnau Kornelia 19.06.1960 Połczyno 13,10 390 K-64
9 Ustarbowska Maria 17.05.1955 Połczyno 11,35 379 K-69
10 Wittbrodt Gertruda 07.06.1943 Łebcz 9,36 377 K-81
11 Orzeł Gabriela 12.11.1955 Strzelno 10,73 348 K-68
12 Kos Wioleta 25.11.1968 Łebcz 13,48 328 K-55
13 Selke Edyta 24.06.1975 Żelistrzewo 14,80 319 K-49
14 Jeka Joanna 09.08.1953 Łebcz 7,84 270 K-71
15 Kempa Emilia 20.03.1988 Strzelno 15,35 257 K-36

 

Rzut dyskiem mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Darga Marcin 02.07.1989 Starzyno 46,50 813 M-35
2 Grzenkowicz Grzegorz 03.03.1981 Żelistrzewo 32,30 588 M-43
3 Jarmulewski Jerzy 02.07.1957 Mieroszyno 30,20 572 M-67
4 Ceszke Brunon 26.03.1954 Strzelno 28,10 567 M-70
5 Groenwald Jacek 04.10.1973 Połczyno 32,70 566 M-50
6 Stromski Piotr 08.10.1984 Mieroszyno 31,24 539 M-39
7 Ustarbowski Zbigniew 03.02.1951 Połczyno 24,20 521 M-73
PK Żaczek Julian 09.10.1960 Strzelno 29,66 517 M-63
8 Dettlaff Sylwester 10.09.1984 Łebcz 28.60 491 M-39
9 Miłosz Adam 08.11.1972 Połczyno 27,10 471 M-51
10 Kepke Józef 20.09.1949 Strzelno 21,40 469 M-74
11 Gaffke Mieczysław 25.04.1964 Strzelno 27,80 456 M-60
12 Kimsiak Rafał 1983 Gnieżdżewo 25,60 448 M-41
13 Bartkowski Karol 12.02.1987 Żelistrzewo 21,59 361 M-37
14 Dettlaff Piotr 08.08.1963 Strzelno 22,38 361 M-60
15 Krukowski Marian 22.11.1949 Łebcz 16.57 356 M-74
16 Oberzig Józef 01.02.1960 Strzelno 20,33 352 M-64
17 Dzięcielski Mirosław 14.08.1954 Łebcz 17,30 330 M-69
18 Serocki Andrzej 1960 Żelistrzewo 18,95 326 M-64
19 Grandicki Przemysław 03.01.1979 Łebcz 18,00 324 M-45
20 Radtke Jacek 14.07.1960 Żelistrzewo 18,73 315 M-63
21 Lessnau Grzegorz 20.05.1961 Połczyno 18,40 309 M-63
22 Humla Czesław 10.01.1959 Połczyno 10,70 176 M-65

 

Rzut młotem mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię Data ur. Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Ceszke Brunon 26.03.1954 Strzelno 39,20 741 M-70
2 Miłosz Adam 08.11.1972 Połczyno 39,62 645 M-51
3 Płomień Waldemar 27.03.1941 Błądzikowo 24,27 556 M-83
4 Żaczek Julian 09.10.1960 Strzelno 28,42 512 M-63
5 Groenwald Fabian 24.04.1980 Połczyno 30,90 496 M-44
6 Korthals Bernard 07.11.1965 Połczyno 27,50 495 M-58
7 Patok Lucjan 09.09.1970 Rekowo Górne 26,60 439 M-53
8 Ustarbowski Zbigniew 03.02.1951 Połczyno 20,88 412 M-73
9 Białk Józef 10.03.1955 Strzelno 17,93 358 M-69
10 Oberzig Józef 01.02.1960 Strzelno 18,55 332 M-64
11 Dzięcielski Mirosław 14.08.1954 Łebcz 15,49 306 M-69
12 Kosakowski Kamil 09.06.1987 Łebcz 17,16 241 M-37
13 Włodarczyk Robert 02.07.1967 Rekowo Górne 13,42 225 M-57
14 Lilla Marek 31.05.1964 Rekowo Górne 13,70 221 M-60

 

KLASYFIKACJA  NA  NAJBARDZIEJ  WARTOŚCIOWE  WYNIKI  GMINY PUCK

         KOBIETY

Msc. Nazwisko i imię Konkurencja Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Renusz Irena Dysk Mieroszyno 21,04 688 K-67
2 Przybyła Mariola W dal Mieroszyno 3,14 679 K-63
3 Dettlaff Longina Kula Strzelno 7,15 656 K-67
4 Renusz Irena Kula Mieroszyno 6,93 635 K-67
5 Stromska Klaudia Kula Mieroszyno 9,41 608 K-39
6 Bemke Danuta 60 m Żelistrzewo 11,80 605 K-76
7 Kustoch Ewa  Kula Łebcz 6,18 603 K-70
8 Rogalska Regina Kula Rekowo Górne 5,67 593 K-73
9 Adrian-Orzeł Krystyna Kula Strzelno 6,53 584 K-66
10 Bemke Danuta Kula Żelistrzewo 6,23 571 K-76

 

MĘŻCZYŹNI

Msc. Nazwisko i imię Konkurencja Miejscowość Wynik Pkt. Kat.
1 Darga Marcin Kula Starzyno 14,84 855 M-35
2 Jarmulewski Jerzy Oszczep Mieroszyno 38,74 839 M-67
3 Groenwald Jacek 60 m Połczyno 7,78 830 M-50
4 Darga Marcin Dysk Starzyno 46,50 813 M-35
5 Groenwald Jacek W dal Połczyno 5,19 790 M-50
6 Grzenkowicz Grzegorz Kula Żelistrzewo 11,96 754 M-43
7 Mollin Bartłomiej W dal Strzelno 5,26 748 M-46
8 Ceszke Brunon Młot Strzelno 39,20 741 M-70
9 Licau Wojciech Kula Mieroszyno 11,05 737 M-60
10 Gaffke Mieczysław Kula Strzelno 10,97 731 M-60

 

KOŃCOWA  KLASYFIKACJA  ZESPOŁOWA

 

Msc. Miejscowość Punkty
1 STRZELNO 220
2 POŁCZYNO 180
3 MIEROSZYNO 155
4 ŻELISTRZEWO 128
5 ŁEBCZ 120
6 REKOWO GÓRNE 61
7 STARZYNO 31
8 GNIEŻDŻEWO 24
9 OSŁONINO 23
10 BŁĄDZIKOWO 10
11 SŁAWUTOWO 8
12 MRZEZINO 2

 

Wprowadził:

Skip to content