XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Puck – ROZLICZENIE FINANSOWE

sc0004

11.01.2015 r. na terenie Gminy Puck kwestować będzie 37 wolontariuszy w różnych miejscowościach.

Orkiestra grać będzie w ośmiu miejscach.

I tak od godz.14.00 w Wiejskim Klubie Kultury w Leśniewie wystąpią dzieci ze Szkoły Podstawowej.  Zaśpiewa Weronika Korthals. Wystąpi duet pań Danuta Tarnowska i Ewa Lademann. Imprezie towarzyszyć będą licytacje i kawiarenka. Całość poprowadzi pan Adrian Jaśkiewicz.

W Domu Kaszubskim w Swarzewie początek imprezy godz. 14.00.  W programie występy: pana Józefa Roszman,  pana Tadeusza Korthals i zespołu „Czarne Kapelusze”.

W Domu Kultury w Strzelnie od godz. 15.00 zobaczyć  będzie można Jasełka w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej,  posłuchać Orkiestry Dętej i Chóru z miejscowego WDK i zobaczyć występ  „Gwiżdży”.

W Szkole Podstawowej w Werblini od godz. 14.00 będą konkursy, występy, kawiarenka i niespodzianki. O oprawę muzyczną zadba pan Janusz Schmidt.

W Wiejskim Klubie Kultury w Połchowie  początek zaplanowano na godz. 15.00. W programie Jasełka dzieci ze Szkoły Podstawowej, występy muzyczne: Artura   Adas i zespołu Czarne Kapelusze. Występom towarzyszyć będzie kawiarenka i ognisko z kiełbaskami. O godz. 19.00 Światełko do nieba-pokaz sztucznych ogni. Imprezę poprowadzi pan Marcin Sikora.

W Darzlubiu zaczynamy Turniejem Piłki Siatkowej w ZS godz.14.00. Do Klubu zapraszamy od godz.16.00. Wystąpią zespół „Grot” i p. Głowienka. Zlicytowany zostanie sękacz i tort. Całości towarzyszyć będzie kawiarenka.

W Wiejskim Klubie Kultury w Połczynie początek imprezy o 16.00. W programie występy dzieci ze Szkoły Podstawowej i rodzimych muzyków. Całości towarzyszy kawiarenka.

W Wiejskim Domu Kultury w Żelistrzewie startujemy o godz.14. Na scenie zaprezentują się miejscowe przedszkolaki i zespół działający przy WDK Strondowi Öste. Całości towarzyszyć będą licytacje i kawiarenka.

Mariola Parchem szef sztabu nr 3500 w Gminie Puck

plakat_wosp_2014

 

Wprowadził:

Skip to content