Zabierz rodzinę i przyjaciół na II Rajd Rowerowy na Orientację w Leśniewie

Zapraszamy do zapisów na II Rajd Rowerowy na Orientację, który odbędzie się 19 kwietnia 2015r. przy Wiejskim Klubie Kultury w Leśniewie. Ubiegłoroczna edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem – wystartowało ponad 60 cyklistów, którzy w aktywny sposób zdecydowali się spędzić niedzielne popołudnie. W tym roku chcemy Państwa zachęcić do jeszcze liczniejszego uczestnictwa. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Zamysłem organizatorów rajdu jest propagowanie pasji do wycieczek rowerowych, aktywnego wypoczynku i współpracy zespołowej. Warto sprawdzić swoje umiejętności orientacji w terenie z mapą i kompasem w ręku. Wielu z nas nawet nie zdaje sobie sprawy, jak wiele ciekawych miejsc jest tuż obok nas, dlatego zachęcamy do zabrania ze sobą aparatów fotograficznych.

Rajd odbywa się w malowniczych, godnych poznania okolicach Leśniewa oraz Puszczy Darzlubskiej i przeznaczony jest dla uczestników w każdym wieku . W zależności od umiejętności można sprawdzić się na trasie 20km lub 40 km, gdzie na leśnym terenie rozmieszczone zostaną punkty prawidłowe oraz mylne. Szczegóły znajdą Państwo na stronie www.rajd-lesniewo.prv.pl

Po zakończeniu rajdu zapraszamy na posiłek i odpoczynek przy ognisku, możliwość gier i zabaw na placu sportowym oraz oficjalną dekorację i rozdanie nagród przewidzianych dla wszystkich uczestników.

Organizatorem imprezy jest Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck wraz z Wiejskim Klubem Kultury w Leśniewie. Patronat medialny nad imprezą objęła ZiemiaPucka.info.

Plakat-II-Rajd-w-Leśniewie

Wprowadził:

Skip to content