Zapraszamy na Mistrzostwa Gminy Puck i LKS-u w Lekkiej Atletyce

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziemi Puckiej serdecznie zapraszają na Mistrzostwa Gminy Puck oraz LKS-u Ziemi Puckiej w Lekkiej Atletyce. Zawody odbędą się 21 czerwca (niedziela) od godz. 14 00 na stadionie lekkoatletycznym w Pucku. Konkurencja rzutu młotem odbędzie się 19 czerwca (piątek) o godz. 18 00 na boisku sportowym w Połczynie. W ramach mistrzostw odbędą się następujące konkurencje: kobiety: 100, 200, 800 m, w dal, wzwyż, kula, dysk, oszczep; mężczyźni: 100,200,400, 1000 m, w dal, wzwyż, kula, dysk, oszczep, młot oraz sztafeta mieszana – 2 kobiety, 2 mężczyzn – 4 x 100 m.

Zawodnicy z terenu Gminy Puck startują w ramach swoich miejscowości. Pozostali zawodnicy startują w ramach Mistrzostw Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziemi Puckiej. W ramach Mistrzostw Gminy Puck zawodnik ma prawo startu w 3 konkurencjach i sztafecie. Do każdej konkurencji można zgłosić dowolną liczbę zawodników. Zapisy do poszczególnych konkurencji od godz. 13 30 w dniu zawodów.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną obowiązuję dezynfekcja rąk wchodząc i opuszczając stadion. Na obiekcie sportowym podczas trwania zawodów mogą przebywać tylko zawodnicy biorący udział w imprezie oraz sędziowie (zakaz wchodzenia na stadion kibiców oraz osób towarzyszących, nie biorących udziału w rywalizacji sportowej).

Zawodnicy za miejsca I-III otrzymają pamiątkowe medale ew. upominki rzeczowe (medale nie będą dublowane – będzie jedna klasyfikacja). Zespoły za miejsca I-VI otrzymają pamiątkowe puchary.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

Wprowadził:

Biuro OKSiT

W dniu 31 maja będzie nieczynne

Grota Mechowska

w dniu 30 maja
czynna od godziny 13.00

Stanica Wodna w Swarzewie

w dniach 30 maja- 2 czerwca
zaprasza do korzystania ze sprzętu wodnego codziennie w godzinach 10.00- 18.00

Park Kulturowy
Osada Łowców Fok w Rzucewie

w dniach 30 maja - 2 czerwca
zaprasza codziennie w godzinach 9.00-17.00
Ostatnich zwiedzających zapraszamy do godz.16.30

Skip to content