Zapraszamy na przedstawienie teatralne dla dzieci „Detektyw Zagadka na tropie”

Już niedługo – 7 lipca (czwartek) w 3 placówkach kultury OKSiT odbędzie się przedstawienie teatralne dla naszych pociech przygotowane przez Studio Teatralne „Krak-Art” z Krakowa.

Opis spektaklu „Detektyw Zagadka na tropie

 

„Bardzo ciekawa i wciągająca opowieść, która przenosi dzieci w niezwykły świat podróży i przygód. Dwóch detektywów wybiera się do Pekinu na koncert swej przyjaciółki, gwiazdy operowej o pseudonimie „Koko”. Wyruszają w długą podróż koleją transsyberyjską. Gdy spóźnieni docierają do Chin, okazuje się się, że występ artystki z niewyjaśnionych przyczyn został odwołany. Gdzie jest „Koko”? Czy detektywi rozwiążą zagadkę zaginięcia swej przyjaciółki? Zobaczcie sami! Przedstawienie w humorystyczny sposób pokazuje na czym polega praca detektywa. Dzieci wraz z głównymi bohaterami przemierzają egzotyczne rejony świata i poznają kulturę innych krajów.”

O Studiu Teatralnym Krak-Art

 

Studio Teatralne KRAK-ART zajmuje się realizacją spektakli teatralnych dla dzieci.
„Nasze przedstawienia mają charakter interaktywny, co oznacza, że mali widzowie mają możliwość wzięcia czynnego udziału w widowisku i wystąpienia na scenie. Wystawiamy bajki i legendy, a nasz repertuar jest skierowany do dzieci w wieku szkolnym, przedszkolnym i żłobkowym”
Wstęp bezpłatny.
Wybierzcie najbliższą dla siebie placówkę lub pasującą godzinę. Do zobaczenia, widzimy się na miejscu!

Wprowadził:

Aktualności:

Festyn Wakacyjny w Doma...
Puchar Polski Strongman...
Zapraszamy na Morski Pl...
Zapraszamy na Koncert C...
Wycieczka do Warszawy i...
V Seniorada Gminy Puck:...
Skip to content