Zdzisław Groth, Anna Ceszke i Białogóra najlepsi w 15. turnieju Puckiej Ligi Baśki w Mechowie!

3 kwietnia 2016 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Gnieżdżewie odbył się piętnasty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016. W turnieju wzięła udział liczba 118 zawodników w tym 4 kobiety z 23 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Zdzisława Groth (Walety Bolszewo) przed Andrzejem Maszke (Białogóra) oraz Jerzym Bojka (Bocar Osłonino). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Białogóra grająca w składzie: Andrzej Maszke, Ryszard Dawińdziak, Anna Ceszke, Jan Jamrus, Andrzej Minga oraz Stanisław Kopystecki przed drużyną LZS Sokół Strzelno oraz ekipą Kłos Werblinia. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Anna Ceszke (Białogóra).

Piętnastu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz pięć najlepszych drużyn zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi i pucharami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 15 turnieju:

Lp.Nazwisko i imięDrużyna
1.Groth ZdzisławWalety Bolszewo
2.Maszke AndrzejBiałogóra
3.Bojka JerzyBocar Osłonino
4.Jurkiewicz StanisławPianka Gdynia
5.Wittbrodt JanSzpela II Władysławowo
6.Somkowski BogdanPianka Gdynia
7.Sahs JerzyDarzlubie
8.Nadolski DanielKłos Werblinia
9.Liecau RomanGran Krokowa
10.Dampc EugeniuszWalety Bolszewo
11.Wiśniewski ZygmuntRemus Żelistrzewo
12.Scheiba ZbigniewKaro Starzyno
13.Czarnecki AndrzejDragon Gdynia
14.Szopa HenrykLZS Sokół Strzelno
15.Kreft KazimierzRemus Żelistrzewo

Czołówka klasyfikacji drużynowej 15 turnieju:

l.p.Drużyna
1.Białogóra
2.LZS Sokół Strzelno
3.Kłos Werblinia
4.Walety Bolszewo
5.Pianka Gdynia
6.Remus Żelistrzewo
7.Karo Starzyno
8.Gran Krokowa
9.Dragon Gdynia
10.Strzecha Starzyno

 Czołówka klasyfikacji indywidualnej po piętnastu turniejach:

Lp.Nazwisko i imięDrużyna
1.Dawińdziak RyszardBiałogóra
2.Balewski MieczysławDragon Gdynia
3.Jurkiewicz StanisławPianka Gdynia
4.Adas MateuszSzpela Władysławowo
5.Somkowski BogdanPianka Gdynia
6.Koziróg RyszardGran Krokowa
7.Scheiba ZbigniewKaro Starzyno
8.Konkel FranciszekSzpela Władysławowo
9.Miślisz JózefSzpela II Władysławowo
10.Adas WojciechSzpela Władysławowo
11.Jeske KazimierzRemus Żelistrzewo
12.Lanc JanBrzozaki Mechowo
13.Bojka JerzyBocar Osłonino
14.Radtke MarekKontra Radoszewo
15.Semmerling BogdanDarzlubie

Czołówka klasyfikacji drużynowej po piętnastu turniejach:

Lp.Drużyna
1.Gran Krokowa
2.Pianka Gdynia
3.Szpela Władysławowo
4.Dragon Gdynia
5.Białogóra
6.Remus Żelistrzewo
7.Walety Bolszewo
8.Szpela II Władysławowo
9.Karo Starzyno
10.Rekowianie Rekowo Górne

Następny turniej odbędzie się 16 kwietnia (sobota) o godz. 17:00 w Sali MOKSiR w Pucku.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

IMG_20160403_172344zdjęcie przedstawia zwycięską ekipę z Białogóry

Wprowadził:

Skip to content