Dnia 18 marca br. na pływalni we Władysławowie (Cetniewie) Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził IV Mistrzostwa Gminy Puck w Pływaniu. Uczestnicy zawodów startowali w następujących konkurencjach: 50 m stylem klasycznym ,50 m i 100 m stylem dowolnym mężczyzn, 50 m stylem klasycznym i 50 m stylem dowolnym kobiet oraz sztafecie 4 x 50 m (3 mężczyzn + 1 kobieta). Na zakończenie mistrzostw czołowa trójka w każdej kategorii otrzymała pamiątkowe medale. Dodatkowo trzy najlepsze zespoły otrzymały puchary, które wręczył Radny Gminy Puck – Przemysław Grandicki oraz Dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego – Marek Heyducki.

 KOBIETY:

50 m stylem dowolnym:      

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas:
1 Selke Karolina 2006 Żelistrzewo 38,90
2 Dziarnowska Maria 2004 Brudzewo 40,66
3 Waz Julia 2003 Łebcz 48,66
4 Korthals Karolina 2004 Połczyno 52,29
5 Marzeion Natalia 1999 Strzelno 54,60
6 Marzeion Maria 2001 Strzelno 56,60
7 Brzezińska Alicja 2006 Rekowo Górne 1:02,1
8 Borkowska Lena 2007 Połczyno 1:14,12

50 m stylem klasycznym:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas:
1 Tartanus Nina 2007 Łebcz 46,02
2 Borkowska Marta 2004 Strzelno 52,38
3 Wandtke Martyna 2006 Żelistrzewo 53,97
4 Romaniuk Marta 1978 Łebcz 58,97
5 Wolszon Małgorzata 2007 Połczyno 1:11,91

 

                                                           MĘŻCZYŹNI:

50 m stylem dowolnym:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas:
1 Ustarbowski Damian 1995 Swarzewo 28,87
2 Tartanus Kacper 2002 Łebcz 31,37
3 Sołtysiak Tomasz 2003 Połczyno 36,41
4 Chojnowski Dominik 2005 Łebcz 37,39
5 Szulc Grzegorz 1994 Połchowo 38,37
6 Totzke Krzysztof 1991 Strzelno 40,09
7 Margol Robert 1974 Łebcz 41,15
8 Ceynowa Błażej 2006 Żelistrzewo 41,58
9 Srok Mikołaj 1997 Rekowo Górne 42,69
10 Borkowski Michał 1976 Połczyno 48,50
11 Margol Kacper 2010 Łebcz 50,12
12 Ciskowski Borys 2008 Werblinia 51,44
13 Sokołowski Tomasz 2006 Werblinia 52,43
14 Koncewicz Adam 2005 Mieroszyno 1:02,03
15 Groenwald Szymon 2005 Połczyno 1:05,00
16 Badtke Marcin 2003 Rekowo Górne 1:17,44
17 Groenwald Mikołaj 2003 Połczyno 1:49,47

50 m stylem klasycznym:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas:
1 Heyducki Marek 1968 Połczyno Bis 42,19
2 Świątkiewicz Dominik 1985 Łebcz 44,66
3 Borkowski Andrzej 1974 Strzelno 46,75
4 Formella Jan 2005 Łebcz 47,03
5 Wiśniewski Dawid 2005 Żelistrzewo 51,30
6 Groenwald Jacek 1973 Połczyno 53,19
7 Budynek Jacek 1972 Żelistrzewo 54,91
8 Potrykus Mariusz 1970 Połczyno 59,0
9 Szulc Mariusz 1969 Połchowo 59,60
10 Kowalski Mateusz 2006 Mieroszyno 1:01,47
11 Ciskowski Adam 2006 Werblinia 1:01,56
12 Karsznia Piotr 2005 Żelistrzewo 1:12,0
13 Klein Krystian 1980 Starzyński Dwór 1:51,03

100 m stylem dowolnym:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Czas:
1 Margol Oskar 2005 Łebcz 1:08,65
2 Romaniuk Mariusz 1977 Łebcz 1:28,93
3 Potrykus Mikołaj 2002 Połczyno 1:31,90
4 Borkowski Jan 2002 Połczyno 1:37,50
5 Ceszke Błażej 1989 Strzelno 2:42,16

SZTAFETA  4 x 50 m stylem dowolnym:

Msc. Drużyna Zawodnicy Czas:
1 ŁEBCZ Tartanus Nina 2:19,35
Tartanus Kacper
Margol Oskar
Chojnowski Dominik
PK ŁEBCZ II Świątkiewicz Dominik 2:38,0
Formella Jan
Romaniuk Mariusz
Margol Kacper
2 POŁCZYNO Potrykus Mikołaj 2:53,28
Sołtysiak Tomasz
Borkowski Jan
Korthals Karolina
3 ŻELISTRZEWO Wiśniewski Dawid 3:03,97
Wandtke Martyna
Selke Karolina
Ceynowa Błażej
4 STRZELNO Totzke Krzysztof 3:11,86
Borkowski Andrzej
Marzeion Maria
Borkowska Marta

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  MISTRZOSTW:
Msc.    Drużyna Punkty:
1       Łebcz           83
2       Połczyno        75
3       Strzelno        68
4       Żelistrzewo     59
5       Połchowo        21
6       Rekowo Górne    17
7       Swarzewo        15
8       Mieroszyno      15
9       Werblinia       15
10      Brudzewo        13
11      Starzyński Dwór 7

GALERIA ZDJĘĆ

Categories: BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności