Czwarty turniej tenisa stołowego Oldboy Ziemi Puckiej przeprowadzony został 4 grudnia 2019 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1979-1965 oraz starszej – 1964 +. Zwycięzcami zostali Hieronim Korthals (Połczyno) w grupie młodszej oraz Franciszek Tuszer (Starzyno) w starszej. W klasyfikacji po czterech rozegranych turniejach pozycję lidera w grupie młodszej zajmuje Sławomir Okoń z Leśniewa, który o 2 pkt. wyprzedza Dariusza Białk (Strzelno). W starszej grupie prowadzenie utrzymał Ryszard Szymański (OSiR Władysławowo) do którego stratę do 4 pkt. zmniejszył zwycięzca czwartego turnieju – Franciszek Tuszer.

WYNIKI IV TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Okoń Sławomir Leśniewo
3 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo
4 Białk Dariusz Strzelno
5 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo
6 Golla Alojzy OSiR Władysławowo
7 Szulc Mariusz Połchowo
8 Frank Mieczysław Wierzchucino
9 Okoń Piotr Karlikowo
10 Krauze Wiesław Rekowo Górne
11 Nadolski Rafał Jastarnia
12 Matachowska Jadwiga Jastarnia
13 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
14 Robakowska Joanna Jastarnia
15 Mach Mariusz Werblinia
16 Liecau Jerzy Łebcz
17 Szefka Jan Połchowo

 WYNIKI IV TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość
1 Tuszer Franciszek Starzyno
2 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo
3 Czernicki Lech OSiR Władysławowo
4 Dawidowski Eugeniusz Starzyno
5 Licau Wojciech Mieroszyno
6 Żmuda Krzysztof Łebcz
7 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno
8 Koziróg Józef OSiR Władysławowo
9 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo
10 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo
11 Żaczek Julian Strzelno
12 Białk Józef Strzelno
13 Brylowski Stanisław Pierwoszyno
14 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo
15 Pranga Józef Starzyno
16 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo
17 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
18 Maciejewski Janusz Kosakowo
19 Jaworski Krzysztof Rzucewo
20 Dziubek Adam Mała Piaśnica
21 Tkaczyk Jerzy Starzyno
22 Penkowski Zbigniew Karwińskie Błota
23 Płomień Waldemar Błądzikowo
24 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota
25 Tuszer Joachim Starzyno
26 Samel Jerzy Starzyński Dwór

 KLASYFIKACJA PO IV TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb. Tur.
1 Okoń Sławomir Leśniewo 192 4
2 Białk Dariusz Strzelno 190 4
3 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo 186 4
4 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo 174 4
5 Golla Alojzy OSiR Władysławowo 160 4
6 Okoń Piotr Karlikowo 142 4
7 Krauze Wiesław Rekowo Górne 130 4
8 Nadolski Rafał Jastarnia 120 4
9 Robakowska Joanna Jastarnia 118 4
10 Matachowska Jadwiga Jastarnia 114 4
11 Szulc Mariusz Połchowo 108 3
12 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 98 3
13 Mach Mariusz Werblinia 92 4
14 Piepka Adam Starzyno 76 2
15 Liecau Jerzy Łebcz 76 4
16 Lenc Leszek Hel 72 3
17 Korthals Hieronim Połczyno 50 1
18 Grandicki Przemysław Łebcz 50 2
19 Białk Ryszard Wierzchucino 44 1
20 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 42 2
21 Szefka Jan Połchowo 38 3
22 Frank Mieczysław Wierzchucino 36 1

 KLASYFIKACJA PO IV TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Suma Lb. Tur.
1 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo 196 4
2 Tuszer Franciszek Starzyno 192 4
3 Licau Wojciech Mieroszyno 170 4
4 Dawidowski Eugeniusz Starzyno 170 4
5 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo 150 4
6 Koziróg Józef OSiR Władysławowo 148 4
7 Żmuda Krzysztof Łebcz 144 4
8 Czernicki Lech OSiR Władysławowo 140 3
9 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 136 4
10 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo 126 4
11 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo 104 4
12 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 100 4
13 Białk Józef Strzelno 98 4
14 Pranga Józef Starzyno 90 3
15 Żaczek Julian Strzelno 78 4
16 Maciejewski Janusz Kosakowo 66 3
17 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo 64 3
18 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 64 4
19 Jaworski Krzysztof Rzucewo 60 4
20 Niemiec Marian Sasino 58 2
21 Tkaczyk Jerzy Starzyno 50 4
22 Boczyński Bernard Połczyno 42 2
23 Dziubek Adam Mała Piaśnica 42 4
24 Kaczmarek Mariusz OSiR Władysławowo 38 2
25 Płomień Waldemar Błądzikowo 32 4
26 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 14 4
27 Penkowski Zbigniew Karwińskie Błota 12 2
28 Tuszer Joachim Starzyno 12 4
29 Samel Jerzy Starzyński Dwór 12 4

 Kolejny (piąty) turniej przeprowadzony zostanie 11 grudnia (środa) 2019 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.

GALERIA ZDJĘĆ