1 grudnia 2019 roku przeprowadzony został drugi turniej tenisa stołowego Gminy Puck z cyklu turniejów klasyfikacyjnych na sezon 2019/2020. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 33 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zwycięzcą turnieju podobnie jak w pierwszych rozgrywkach został Mariusz Kalwig ze Swarzewa, który wyprzedził Dariusza Białka ze Strzelna (również drugiego w poprzednich zawodach). W klasyfikacji zespołowej triumfowało Swarzewo (66 pkt.) wyprzedzając kolejno Starzyno (66) oraz drużynę Strzelna (64), która w klasyfikacji po dwóch rozegranych turniejach utrzymała pozycję lidera (132 pkt.).

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA  DRUGIEGO  TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość:
1 Kalwig Mariusz Swarzewo
2 Białk Dariusz Strzelno
3 Okoń Sławomir Leśniewo
4 Piepka Adam Starzyno
5-6 Szulc Mariusz Połchowo
5-6 Dawidowski Eugeniusz Starzyno
7-8 Mudlaff Marian Strzelno
7-8 Tuszer Franciszek Starzyno
9-12 Pieper Łukasz Swarzewo
9-12 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
9-12 Krauze Wiesław Rekowo Górne
9-12 Licau Wojciech Mieroszyno
13-16 Białk Krzysztof Strzelno
13-16 Boczyński Krystian Połczyno
13-16 Steinke Damian Domatowo
13-16 Pranga Józef Starzyno
17-24 Magrean Piotr Mieroszyno
17-24 Drzeżdżon Kacper Strzelno
17-24 Żmuda Krzysztof Łebcz
17-24 Mach Robert Werblinia
17-24 Mach Mariusz Werblinia
17-24 Jeka Tadeusz Strzelno
17-24 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo
17-24 Liecau Jerzy Łebcz
25-32 Boczyński Bernard Połczyno
25-32 Miotke Wojciech Mrzezino
25-32 Szefka Jan Połchowo
25-32 Płomień Waldemar Błądzikowo
25-32 Semmerling Krystian Darzlubie
25-32 Steinke Kacper Domatowo
25-32 Jaworski Krzysztof Rzucewo
25-32 Fobke Karol Celbowo
33 Kupferschmidt Patryk Swarzewo

 KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA DRUGIEGO  TURNIEJU

Msc. Drużyna: Pkt.
1 Swarzewo 66
2 Starzyno 66
3 Strzelno 64
4 Połchowo 34
5 Mieroszyno 32
6 Domatowo 28
6 Połczyno 28
7 Łebcz 28
7 Strzelno II 28
7 Werblinia 28
10 Leśniewo 26
11 Swarzewo II 24
12 Rekowo Górne 18
13 Starzyno II 16
14 Darzlubie 12
14 Mrzezino 12
14 Błądzikowo 12
14 Celbowo 12
14 Rzucewo 12

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO II TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość: PO II
1 Kalwig Mariusz Swarzewo 60
2 Białk Dariusz Strzelno 56
3 Okoń Sławomir Leśniewo 50
4 Szulc Mariusz Połchowo 44
5 Piepka Adam Starzyno 42
6 Mudlaff Marian Strzelno 42
7 Tuszer Franciszek Starzyno 40
8 Dawidowski Eugeniusz Starzyno 36
9 Pieper Łukasz Swarzewo 36
10 Magrean Piotr Mieroszyno 34
11 Białk Krzysztof Strzelno 34
11 Krauze Wiesław Rekowo Górne 34
11 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 34
14 Licau Wojciech Mieroszyno 32
14 Żmuda Krzysztof Łebcz 32
16 Boczyński Krystian Połczyno 32
17 Mach Robert Werblinia 30
17 Steinke Damian Domatowo 30
19 Jeka Tadeusz Strzelno 28
19 Mach Mariusz Werblinia 28
21 Korthals Hieronim Połczyno 26
22 Liecau Jerzy Łebcz 26
23 Boczyński Bernard Połczyno 24
23 Miotke Wojciech Mrzezino 24
23 Płomień Waldemar Błądzikowo 24
26 Fobke Karol Celbowo 22
26 Semmerling Krystian Darzlubie 22
26 Steinke Kacper Domatowo 22
29 Kupferschmidt Patryk Swarzewo 20
30 Pranga Józef Starzyno 16
31 Brzozowski Marcin Mieroszyno 14
31 Burclaff Tomasz Łebcz 14
31 Drzeżdżon Kacper Strzelno 14
31 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo 14
31 Szlas Filip Rekowo Górne 14
36 Białk Józef Strzelno 12
36 Grandicki Przemysław Łebcz 12
36 Hempel Andrzej Rekowo Górne 12
36 Jaworski Krzysztof Rzucewo 12
36 Samel Jerzy Starzyński Dwór 12
36 Szefka Jan Połchowo 12
42 Kohnke Adam Gnieżdżewo 10
42 Potrykus Kacper Darzlubie 10
42 Selke Wojciech Żelistrzewo 10

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO II TURNIEJU 

Msc. Drużyna: PO II
1 Strzelno 132
2 Swarzewo 130
3 Starzyno 118
4 Połczyno 82
5 Mieroszyno 80
6 Łebcz 72
7 Rekowo Górne 60
8 Werblinia 58
9 Połchowo 56
10 Strzelno II 54
11 Domatowo 52
12 Leśniewo 50
13 Swarzewo II 34
14 Darzlubie 32
15 Mrzezino 24
15 Błądzikowo 24
17 Celbowo 22
18 Starzyno II 16
19 Rzucewo 12
19 Łebcz II 12
19 Starzyński Dwór 12
22 Gnieżdżewo 10
22 Żelistrzewo 10

Kolejny – trzeci – turniej przeprowadzony zostanie 8 grudnia (niedziela) 2019 roku o godz.: 13 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące). Serdecznie zapraszamy!!

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności