1 marca br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził II rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 107 osób (w tym 42 kobiety). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 4 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości.  

 KLASYFIKACJA  MĘŻCZYZN  II  TURNIEJU:                                

Msc. Nazwisko i imię: miejscowość II runda
1 Rohda Michał Mechowo/UG 162
2 Białk Krzysztof Strzelno 155
3 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 146
4 Kos Florian Łebcz 142
Potrykus Leon Połczyno 142
6 Grandicki Przemysław Łebcz 132
7 Żaczek Julian Strzelno 131
8 Ceszke Błażej Strzelno/UG 130
Oberzig Wiesław Urząd Gminy 130
10 Dettlaff Mikołaj Strzelno 128
Koss Łukasz Gnieżdżewo 128
12 Zelewski Rafał Darzlubie 127
13 Potrykus Dariusz Strzelno 126
14 Bojke Andrzej Żelistrzewo 123
15 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 122
16 Bradtke Waldemar Starzyński Dwór 120
17 Grön Damian Łebcz 118
Semmerling Krystian Darzlubie 118
19 Lemke Dariusz Łebcz 117
Stromski Piotr Mieroszyno 117
21 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 116
Rohraff Adam Strzelno 116
23 Ceszke Brunon Strzelno/UG 114
Jankowski Bartłomiej Gnieżdżewo 114
Koss Jan Urząd Gminy 114
26 Białk Paweł Darzlubie 111
27 Miotk Adam Darzlubie 110
28 Zelewski Alfons Darzlubie 109
29 Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 107
30 Brzozowski Marcin Mieroszyno 106
31 Budnik Patryk Błądzikowo 105
32 Białk Patryk Gnieżdżewo 103
33 Groenwald Szymon Połczyno 102
Grubba Rafał Starzyński Dwór 102
35 Groenwald Jacek Połczyno 101
Piernicki Karol Strzelno 101
37 Ostrowski Łukasz Mechowo 100
38 Radtke Henryk Werblinia 99
39 Zielke Paweł Mieroszyno 98
40 Groenwald Mikołaj Połczyno 97
Krzyżański Krzysztof Błądzikowo 97
42 Dopke Antoni Darzlubie 96
Szefka Jan Połchowo 96
44 Burclaff Tomasz Łebcz 95
Tkaczyk Jerzy Starzyno/UG 95
46 Rohda Maciej Mechowo 94
Wielewicki Sławomir Starzyno 94
48 Marczyński Artur Błądzikowo 91
49 Bartkowiak Marcin Żelistrzewo 89
Gusta Sławomir Żelistrzewo 89
Licau Wojciech Mieroszyno 89
52 Lessnau Dawid Gnieżdżewo 79
53 Ruchniewicz Bartłomiej Żelistrzewo 78
54 Budynek Jacek Żelistrzewo 77
Stromski Marek Mechowo 77
56 Budzisz Jakub Werblinia 74
Krzyżon Leszek Mieroszyno 74
Wicka Marcin Starzyński Dwór 74
59 Dominik Sylwester Mechowo 68
Selke Wojciech Żelistrzewo 68
61 Piontke Dawid Werblinia 67
62 Kohnke Marek Mechowo 66
63 Budnik Piotr Błądzikowo 58
64 Potrykus Antoni Połczyno 56
65 Landowski Tadeusz Urząd Gminy 51

KLASYFIKACJA  KOBIET  II  TURNIEJU:

Msc. Nazwisko i imię miejscowość II Runda
1 Zelewska Beata Darzlubie 130
2 Sikora Renata Urząd Gminy 125
3 Groenwald Eliza Połczyno 109
4 Białk Dominika Strzelno/UG 106
5 Potrykus Agnieszka Połczyno 101
6 Dettlaff Monika Strzelno 100
Grön Joanna Łebcz 100
Śliwińska Michalina Werblinia/UG 100
9 Janusz Magdalena Mechowo 99
10 Szopa Alicja Strzelno 98
11 Brzozowska Katarzyna Mieroszyno 89
Gusta Joanna Żelistrzewo 89
13 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 88
14 Selke Edyta Żelistrzewo 85
15 Kos Wioletta Łebcz 84
Muttke Krystyna Mechowo 84
17 Jarmulewska Aleksandra Mieroszyno 83
Kirszling Monika Gnieżdżewo 83
19 Groenwald Marzena Połczyno 81
20 Dettlaff Aleksandra Strzelno 80
21 Bizewska Magdalena Gnieżdżewo 76
Kowalska Martyna Łebcz 76
23 Białk Alicja Darzlubie 74
Wejher Karolina Swarzewo 74
25 Guth Katarzyna Błądzikowo/UG 70
Krzyżańska Ilona Błądzikowo 70
27 Selke Karolina Mieroszyno 67
28 Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 65
29 Milewczyk Anna Swarzewo/UG 64
30 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 60
Budnik Patrycja Błądzikowo 60
32 Hallmann Małgorzata Mechowo 59
33 Potrykus Monika Połczyno 57
Tarnowska Zofia Werblinia 57
Zielke Krystyna Starzyński Dwór 57
36 Sanocka-Śilska Anna Żelistrzewo 56
37 Krauze Magdalena Mechowo 50
38 Wejher Daniela Swarzewo 48
39 Darga Katarzyna Łebcz 45
40 Kownatke Klara Werblinia 32
41 Stromska Urszula Mieroszyno 18
42 Selke Agata Mieroszyno 14

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  II  TURNIEJU:(4 mężczyzn + 2 kobiety)

Msc. Miejscowość: II runda
1 Urząd Gminy Puck 767
2 Strzelno 750
3 Łebcz 693
4 Darzlubie 670
5 Gnieżdżewo 666
6 Połczyno 652
7 Mieroszyno 633
8 Mechowo 616
9 Żelistrzewo 553
10 Błądzikowo 491
11 Starzyński Dwór 421
12 Werblinia 397
13 Starzyno 189
14 Swarzewo 138
15 Połchowo 96

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA  MĘŻCZYZN  PO  II  TURNIEJU

Msc. Nazwisko i imię: miejscowość I runda II runda Suma
1 Rohda Michał Mechowo/UG 133 162 295
2 Białk Krzysztof Strzelno 136 155 291
3 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 132 146 278
4 Grandicki Przemysław Łebcz 144 132 276
5 Ceszke Błażej Strzelno/UG 144 130 274
6 Żaczek Julian Strzelno 128 131 259
7 Potrykus Leon Połczyno 116 142 258
8 Bojke Andrzej Żelistrzewo 129 123 252
9 Rohraff Adam Strzelno 135 116 251
10 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 128 122 250
11 Dettlaff Mikołaj Strzelno 118 128 246
12 Potrykus Dariusz Strzelno 119 126 245
13 Kos Florian Łebcz 101 142 243
14 Koss Jan Urząd Gminy 129 114 243
15 Semmerling Krystian Darzlubie 122 118 240
16 Oberzig Wiesław Urząd Gminy 109 130 239
17 Białk Paweł Darzlubie 127 111 238
18 Lemke Dariusz Łebcz 120 117 237
19 Ceszke Brunon Strzelno/UG 122 114 236
20 Koss Łukasz Gnieżdżewo 107 128 235
21 Stromski Piotr Mieroszyno 113 117 230
22 Bradtke Waldemar Starzyński Dwór 109 120 229
23 Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 119 107 226
24 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 108 116 224
25 Groenwald Mikołaj Połczyno 118 97 215
26 Dopke Antoni Darzlubie 116 96 212
27 Miotk Adam Darzlubie 99 110 209
28 Gusta Sławomir Żelistrzewo 119 89 208
29 Grön Damian Łebcz 89 118 207
30 Brzozowski Marcin Mieroszyno 101 106 207
31 Burclaff Tomasz Łebcz 110 95 205
32 Zelewski Rafał Darzlubie 77 127 204
33 Jankowski Bartłomiej Gnieżdżewo 87 114 201
34 Lessnau Dawid Gnieżdżewo 118 79 197
35 Zelewski Alfons Darzlubie 86 109 195
36 Białk Patryk Gnieżdżewo 92 103 195
37 Ostrowski Łukasz Mechowo 94 100 194
38 Tkaczyk Jerzy Starzyno/UG 98 95 193
39 Licau Wojciech Mieroszyno 103 89 192
40 Grubba Rafał Starzyński Dwór 86 102 188
41 Radtke Henryk Werblinia 89 99 188
42 Rohda Maciej Mechowo 94 94 188
43 Budnik Patryk Błądzikowo 82 105 187
44 Krzyżon Leszek Mieroszyno 112 74 186
45 Groenwald Szymon Połczyno 75 102 177
46 Ruchniewicz Bartosz Żelistrzewo 99 78 177
47 Groenwald Jacek Połczyno 73 101 174
48 Krzyżański Krzysztof Błądzikowo 76 97 173
49 Marczyński Artur Błądzikowo 74 91 165
50 Szefka Jan Połchowo 59 96 155
51 Selke Wojciech Żelistrzewo 87 68 155
52 Stromski Marek Mechowo 73 77 150
53 Bartkowiak Marcin Żelistrzewo 55 89 144
54 Dominik Sylwester Mechowo 74 68 142
55 Kohnke Marek Mechowo 68 66 134
56 Pienczyn Leszek Strzelno 129 129
57 Piepka Sławomir Starzyno 120 120
58 Tkaczyk Marcin Starzyno 116 116
59 Landowski Tadeusz Urząd Gminy 59 51 110
60 Dusza Michał Łebcz 107 107
Radtke Marek Werblinia 107 107
Wachowiak Mateusz Starzyno 107 107
63 Piernicki Karol Strzelno 101 101
64 Potrykus Antoni Połczyno 45 56 101
65 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 100 100
66 Borkowski Dawid Łebcz 99 99
67 Zielke Paweł Mieroszyno 98 98
68 Wielewicki Sławomir Starzyno 94 94
69 Budnik Piotr Błądzikowo 32 58 90
70 Drzeżdżon Daniel Starzyński Dwór 88 88
71 Labudda Mateusz Werblinia 86 86
72 Budynek Jacek Żelistrzewo 77 77
73 Budzisz Jakub Werblinia 74 74
Wicka Marcin Starzyński Dwór 74 74
75 Piontke Dawid Werblinia 67 67
76 Kłodziński Mateusz Gnieżdżewo 62 62
77 Maszota Szymon Starzyński Dwór 61 61

 KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA  KOBIET  PO  II  TURNIEJU

Msc. Nazwisko i imię miejscowość I runda II runda Suma
1 Zelewska Beata Darzlubie 128 130 258
2 Sikora Renata Urząd Gminy 104 125 229
3 Groenwald Eliza Połczyno 100 109 209
4 Grön Joanna Łebcz 99 100 199
5 Białk Dominika Strzelno/UG 90 106 196
6 Janusz Magdalena Mechowo 95 99 194
7 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 102 88 190
8 Dettlaff Aleksandra Strzelno 109 80 189
9 Dettlaff Monika Strzelno 83 100 183
10 Szopa Alicja Strzelno 84 98 182
11 Potrykus Agnieszka Połczyno 72 101 173
12 Jarmulewska Aleksandra Mieroszyno 90 83 173
13 Gusta Joanna Żelistrzewo 84 89 173
14 Kos Wioletta Łebcz 88 84 172
15 Kowalska Martyna Łebcz 95 76 171
16 Śliwińska Michalina Werblinia/UG 69 100 169
17 Groenwald Marzena Połczyno 88 81 169
18 Brzozowska Katarzyna Mieroszyno 76 89 165
19 Selke Edyta Żelistrzewo 77 85 162
20 Selke Karolina Mieroszyno 93 67 160
21 Muttke Krystyna Mechowo 76 84 160
22 Guth Katarzyna Błądzikowo/UG 89 70 159
23 Bizewska Magdalena Gnieżdżewo 82 76 158
24 Kirszling Monika Gnieżdżewo 63 83 146
25 Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 79 65 144
26 Hallmann Małgorzata Mechowo 80 59 139
27 Krzyżańska Ilona Błądzikowo 67 70 137
28 Potrykus Monika Połczyno 76 57 133
29 Budnik Patrycja Błądzikowo 72 60 132
30 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 66 60 126
31 Milewczyk Anna Swarzewo/UG 57 64 121
32 Kulas Magdalena Darzlubie 120 120
33 Sanocka – Śliska Anna Żelistrzewo 64 56 120
34 Darga Katarzyna Łebcz 68 45 113
35 Rambiert Aleksandra Starzyński Dwór 87 87
36 Rambiert Jesica Starzyński Dwór 75 75
37 Białk Alicja Darzlubie 74 74
Wejher Karolina Swarzewo 74 74
38 Stromska Klaudia Mieroszyno 65 65
39 Labudda Ewelina Werblinia 59 59
40 Selke Agata Mieroszyno 45 14 59
41 Tarnowska Zofia Werblinia 57 57
Zielke Krystyna Starzyński Dwór 57 57
43 Damps Monika Mechowo 56 56
44 Krauze Magdalena Mechowo 50 50
45 Wejher Daniela Swarzewo 48 48
46 Kownatke Klara Werblinia 32 32
47 Stromska Urszula Mieroszyno 18 18

KLASYFIKACJA  ZESPOŁOWA  PO  II  TURNIEJU:

Msc. Miejscowość: I runda II runda Suma:
1 Strzelno 743 750 1493
2 Urząd Gminy Puck 722 767 1489
3 Darzlubie 712 670 1382
4 Łebcz 675 693 1368
5 Gnieżdżewo 660 666 1326
6 Mieroszyno 644 633 1277
7 Połczyno 570 652 1222
8 Mechowo 570 616 1186
9 Żelistrzewo 595 553 1148
10 Starzyński Dwór 549 421 970
11 Błądzikowo 425 491 916
12 Werblinia 410 397 807
13 Starzyno 441 189 630
14 Swarzewo 57 138 195
15 Połchowo 59 96 155

Kolejna – trzecia- runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach zostanie rozegrana

15 marca (piątek) br. na kręgielni w Pucku.

Godziny startu poszczególnych drużyn:

III turniej (15 marzec)

Proszę o przyjeżdżanie w miarę możliwości w wyznaczonych godzinach!!

15:00   (Strzelno, Urząd Gminy, Błądzikowo, Połczyno)

16:00   (Gnieżdżewo, Mieroszyno, Werblinia, Swarzewo)

17:00   (Starzyno, Żelistrzewo, Mechowo, Starzyński Dwór)

18:00   (Darzlubie, Połchowo, Łebcz, pozostałe miejscowości)

IMG_4903.jpeg

GALERIA ZDJĘĆ

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności