Dnia 13 kwietnia br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził IV rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 94 osób (w tym 41 kobiet). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 3 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości. Czołowa szóstka kobiet i mężczyzn klasyfikacji po czterech turniejach otrzymała pamiątkowe statuetki oraz puchary (w klasyfikacji drużynowej). Dodatkowo wręczono również statuetki dla najlepszych uczestników Mistrzostw Gminy Puck w Strzelaniu. Wszystkie nagrody wręczył Zastępca Wójta Gminy Puck – Jerzy Tkaczyk.

 KLASYFIKACJA  MĘŻCZYZN  IV  TURNIEJU:                               

msc Nazwisko i imię: miejscowość IV runda
1 Rohda Michał Mechowo 161
2 Potrykus Dariusz Strzelno 159
3 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 153
4 Rohraff Adam Strzelno 142
5 Białk Krzysztof Strzelno 129
6 Tkaczyk Marcin Starzyno 126
7 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 125
8 Ceszke Błażej Strzelno 124
9 Grandicki Przemysław Łebcz 123
10 Bojke Andrzej Żelistrzewo 121
Potrykus Mariusz Połczyno 121
12 Dettlaff Arkadiusz Swarzewo 117
13 Muttke Arkadiusz Mechowo 116
14 Labudda Tomasz Mieroszyno 113
15 Miotk Adam Darzlubie 111
Potrykus Leon Połczyno 111
17 Wielewicki Sławomir Starzyno 110
18 Pienczyn Leszek Strzelno 109
19 Białk Józef Gnieżdżewo 108
Ceszke Brunon Strzelno 108
21 Lemke Dariusz Łebcz 107
Patok Szymon Rekowo Górne 107
Semmerling Krystian Darzlubie 107
24 Bradtke Waldemar Starzyński Dwór 106
25 Białk Paweł Darzlubie 105
Jarmulewski Henryk Mieroszyno 105
27 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 104
28 Grubba Rafał Starzyński Dwór 103
29 Piepka Sławomir Starzyno 102
30 Brzozowski Adam Mechowo 101
31 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 99
32 Miłosz Michał Mechowo 98
33 Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 97
Radtke Henryk Werblinia 97
35 Krauze Mateusz Mechowo 96
36 Burclaff Tomasz Łebcz 94
37 Budynek Jacek Żelistrzewo 93
Ferra Bogdan Swarzewo 93
39 Szefka Jan Połchowo 90
Licau Wojciech Mieroszyno 90
41 Jeka Dawid Łebcz 88
42 Białk Patryk Gnieżdżewo 87
43 Koss Łukasz Gnieżdżewo 81
44 Klein Krystian Starzyński Dwór 80
45 Selke Wojciech Żelistrzewo 76
46 Gusta Sławomir Żelistrzewo 75
Wojtas Damian Rekowo Górne 75
48 Marzejon Tadeusz Rekowo Górne 71
49 Wojtas Dawid Rekowo Górne 70
50 Gusta Jakub Żelistrzewo 67
51 Kupski Zygmunt Rekowo Górne 58
52 Selke Piotr Mieroszyno 55
53 Wicka Marcin Starzyński Dwór 50

 KLASYFIKACJA  KOBIET  IV  TURNIEJU:

 

msc Nazwisko i imię miejscowość IV runda
1 Kulas Magdalena Darzlubie 151
2 Szopa Alicja Strzelno 125
3 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 115
4 Białk Dominika Strzelno 104
Zelewska Beata Darzlubie 104
6 Kłodzińska Justyna Gnieżdżewo 102
7 Grön Joanna Łebcz 98
8 Jarmulewska Aleksandra Mieroszyno 97
Dettlaff Aleksandra Strzelno 97
10 Piontke Angelika Werblinia 95
Zielke Krystyna Starzyński Dwór 95
12 Marzejon Irena Rekowo Górne 92
13 Kos Wioleta Łebcz 90
Potrykus Agnieszka Połczyno 90
15 Gusta Joanna Żelistrzewo 86
Janusz Magdalena Mechowo 86
17 Kowalska Martyna Łebcz 85
Kupska Teresa Rekowo Górne 85
19 Bizewska Paulina Gnieżdżewo 84
Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 84
Rambiert Aleksandra Starzyński Dwór 84
22 Ferra Katarzyna Swarzewo 81
Wojtas Alicja Rekowo Górne 81
24 Dettlaff Monika Strzelno 80
25 Dettlaff Małgorzata Łebcz 78
26 Hallmann Małgorzata Mechowo 75
Milewczyk Anna Swarzewo 75
Muttke Krystyna Mechowo 75
29 Mika Małgorzata Połchowo 74
30 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 73
Trzonek Blanka Werblinia 73
32 Kupferschmidt Krystyna Swarzewo 72
33 Ferra Aleksandra Swarzewo 71
Rambiert Jesica Starzyński Dwór 71
35 Mach Agnieszka Werblinia 70
Magrian Sandra Żelistrzewo 70
Potrykus Monika Połczyno 70
38 Wojtas Julia Rekowo Górne 67
39 Selke Edyta Żelistrzewo 66
40 Lessnau Katarzyna Mieroszyno 65
41 Kunc Natalia Werblinia 62

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  IV  TURNIEJU:(3 mężczyzn + 2 kobiety)

 

msc Miejscowość: IV runda
1. Strzelno 659
2. Darzlubie 578
3. Gnieżdżewo 575
4. Mechowo 539
5. Łebcz 512
6. Mieroszyno 505
7. Starzyński Dwór 487
8. Swarzewo 470
9. Żelistrzewo 446
10. Rekowo Górne 430
11. Połczyno 392
12. Starzyno 338
13. Werblinia 265
14. Połchowo 164

 

KLASYFIKACJA  MĘŻCZYZN  PO IV  TURNIEJU:                           

 

msc Nazwisko i imię: miejscowość I r. II r. III r. IV r. Suma
1 Rohde Michał Mechowo 138 144 142 161 585
2 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 134 147 132 153 566
3 Potrykus Dariusz Strzelno 123 124 129 159 535
4 Bojke Andrzej Żelistrzewo 133 133 133 121 520
5 Białk Krzysztof Strzelno 110 132 130 129 501
6 Ceszke Błażej Strzelno 136 118 121 124 499
7 Tkaczyk Marcin Starzyno 108 123 133 126 490
8 Piepka Sławomir Starzyno 123 130 132 102 487
9 Miotk Adam Darzlubie 126 129 113 111 479
10 Potrykus Leon Połczyno 129 121 118 111 479
11 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 120 120 113 125 478
12 Muttke Arkadiusz Mechowo 109 111 140 116 476
13 Grandicki Przemysław Łebcz 106 128 114 123 471
14 Semmerling Krystian Darzlubie 128 119 108 107 462
15 Rohraff Adam Strzelno 121 85 105 142 453
16 Pienczyn Leszek Strzelno 113 131 95 109 448
17 Dettlaff Arkadiusz Swarzewo 104 130 96 117 447
18 Labudda Tomasz Mieroszyno 117 101 115 113 446
19 Ceszke Brunon Strzelno 104 121 97 108 430
20 Burclaff Tomasz Łebcz 115 92 124 94 425
21 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 117 95 107 104 423
22 Białk Paweł Darzlubie 116 97 105 105 423
23 Bradtke Waldemar Starzyński Dwór 112 93 112 106 423
24 Potrykus Mirosław Gnieżdżewo 100 98 113 97 408
25 Lemke Dariusz Łebcz 90 112 96 107 405
26 Krauze Mateusz Mechowo 112 93 100 96 401
27 Białk Patryk Gnieżdżewo 87 115 109 87 398
28 Miłosz Michał Mechowo 80 92 118 98 388
29 Grubba Rafał Starzyński Dwór 82 85 101 103 371
30 Jeka Dawid Łebcz 80 103 95 88 366
31 Kos Łukasz Gnieżdżewo 69 108 102 81 360
32 Selke Wojciech Żelistrzewo 74 99 102 76 351
33 Brzozowski Adam Mechowo 55 82 106 101 344
34 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 74 93 70 99 336
35 Radtke Krzysztof Werblinia 90 123 108 331
36 Szefka Jan Połchowo 64 92 82 90 328
37 Marzejon Tadeusz Rekowo Górne 75 80 95 71 321
38 Brzozowski Marek Mechowo 97 108 110 315
39 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 99 110 105 314
40 Wielewicki Sławomir Starzyno 104 100 110 314
41 Kos Florian Łebcz 98 97 116 311
42 Licau Wojciech Mieroszyno 110 102 90 302
43 Klein Krystian Starzyński Dwór 83 62 74 80 299
44 Radtke Henryk Werblinia 106 93 97 296
45 Ferra Bogdan Swarzewo 66 73 62 93 294
46 Gusta Sławomir Żelistrzewo 106 112 75 293
47 Szulc Mariusz Połchowo 85 120 84 289
48 Wojtas Damian Rekowo Górne 62 69 60 75 266
49 Białk Józef Gnieżdżewo 67 77 108 252
50 Wojtas Dawid Rekowo Górne 36 59 68 70 233
51 Mach Mariusz Werblinia 72 73 81 226
52 Potrykus Mariusz Połczyno 99 121 220
53 Derc Damian Żelistrzewo 103 99 202
54 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 106 94 200
55 Patok Szymon Rekowo Górne 89 107 196
56 Potrykus Dariusz Gnieżdżewo 95 101 196
57 Dusza Michał Łebcz 94 93 187
58 Wicka Marcin Starzyński Dwór 58 79 50 187
59 Kloka Marek Połchowo 82 102 184
60 Budynek Jacek Żelistrzewo 89 93 182
61 Marzejon Rafał Błądzikowo 69 109 175
62 Mika Krzysztof Połchowo 73 100 173
63 Kulpa Krzysztof Rekowo Górne 87 86 173
64 Labudda Jakub Mechowo 75 79 154
65 Ksobiech Arkadiusz Gnieżdżewo 91 55 146
66 Mach Robert Werblinia 81 62 143
67 Maszota Szymon Starzyński Dwór 61 80 141
68 Selke Piotr Mieroszyno 40 43 55 138
69 Piepka Mateusz Starzyno 54 76 130
70 Zielke Paweł Mieroszyno 121 121
71 Kupski Zygmunt Rekowo Górne 58 58 116
72 Czylkowski Kamil Strzelno 114 114
73 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo 105 105
74 Rathnau Radosław Żelistrzewo 103 103
75 Groenwald Dariusz Połczyno 95 95
76 Kloka Adam Połchowo 90 90
77 Krzyżański Krzysztof Błądzikowo 86 86
78 Kulas Karol Darzlubie 85 85
Marzejon Jordan Rekowo Górne 85 85
80 Potrykus Bartłomiej Gnieżdżewo 82 82
81 Groenwald Mikołaj Połczyno 80 80
Skrzypkowski Dawid Mechowo 80 80
83 Szymański Krystian Domatówko 74 74
84 Szymański Józef Domatówko 69 69
Wielewicki Patryk Starzyno 69 69
86 Budnik Patryk Błądzikowo 68 68
Mielewczyk Leszek Werblinia 68 68
88 Gusta Jakub Żelistrzewo 67
89 Szweda Przemysław Starzyno 64 64
90 Kortas Paweł Błądzikowo 60 60
91 Konkol Adam Żelistrzewo 56 56
92 Jaszczołt Grzegorz Połchowo 55 55
93 Budnik Piotr Błądzikowo 54 54
94 Rekowski Maciej Błądzikowo 46 46
95 Jopek Tomasz Domatówko 42 42

 

 

KLASYFIKACJA  KOBIET  PO IV  TURNIEJU:

 

msc Nazwisko i imię miejscowość I r. II r. III r. IV r. Suma
1 Kulas Magdalena Darzlubie 135 138 119 151 543
2 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 118 101 103 115 437
3 Białk Dominika Strzelno 96 100 121 104 421
4 Jarmulewska Aleksandra Mieroszyno 88 119 113 97 417
5 Zelewska Beata Darzlubie 93 114 103 104 414
6 Bizewska Paulina Gnieżdżewo 104 117 94 84 399
7 Grön Joanna Łebcz 96 100 104 98 398
8 Dettlaff Małgorzata Łebcz 95 107 86 78 366
9 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 102 106 77 73 358
10 Gusta Joanna Żelistrzewo 91 76 96 86 349
11 Kos Wioleta Łebcz 89 74 96 90 349
12 Dettlaff Monika Strzelno 93 87 86 80 346
13 Mach Agnieszka Werblinia 85 100 89 70 344
14 Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 77 85 89 84 335
15 Marzejon Irena Rekowo Górne 79 68 88 92 327
16 Muttke Krystyna Mechowo 101 81 59 75 316
17 Potrykus Agnieszka Połczyno 82 70 72 90 314
18 Zielke Krystyna Starzyński Dwór 61 81 76 95 313
19 Szopa Alicja Strzelno 100 87 125 312
20 Hallmann Małgorzata Mechowo 66 79 78 75 298
21 Wojtas Julia Rekowo Górne 67 80 77 67 291
22 Selke Edyta Żelistrzewo 76 69 79 66 290
23 Ferra Katarzyna Swarzewo 67 71 69 81 288
24 Milewczyk Anna Swarzewo 66 65 79 75 285
25 Rambiert Jesica Starzyński Dwór 85 50 71 71 277
26 Kłodzińska Justyna Gnieżdżewo 74 91 102 267
27 Potrykus Monika Połczyno 91 50 52 70 263
28 Janusz Magdalena Mechowo 98 74 86 258
29 Mika Małgorzata Połchowo 96 88 74 258
30 Wojtas Alicja Rekowo Górne 61 59 53 81 254
31 Lessnau Katarzyna Mieroszyno 53 63 60 65 241
32 Ferra Aleksandra Swarzewo 48 74 42 71 235
33 Kupferschmidt Krystyna Swarzewo 52 49 57 72 230
34 Rambiert Aleksandra Starzyński Dwór 63 71 84 218
35 Kowalska Martyna Łebcz 63 64 85 212
36 Piontke Angelika Werblinia 68 95 163
37 Pal Zuzanna Łebcz 87 73 160
38 Kunc Natalia Werblinia 31 56 62 149
39 Groenwald Eliza Połczyno 69 78 147
40 Kupska Teresa Rekowo Górne 55 85 140
41 Magrian Sandra Żelistrzewo 65 70 135
42 Jarmulewska Teresa Mieroszyno 77 44 121
43 Szulc Barbara Połchowo 27 41 38 106
44 Dettlaff Aleksandra Strzelno 97 97
45 Trzonek Blanka Werblinia 22 73 95
46 Groenwald Marzena Połczyno 80 80
47 Szymańska Barbara Domatówko 76 76
48 Jeka Izabela Werblinia 69 69
49 Chrzan Nadia Błądzikowo 61 61
50 Kloka Aleksandra Połchowo 59 59
51 Jaszczołt Ewa Połchowo 57 57
52 Marzejon-Barnet Kinga Rekowo Górne 56 56
53 Miłosz – Chrzan Edyta Błądzikowo 55 55
54 Konkol Barbara Żelistrzewo 49 49
Szymańska Patrycja Domatówko 49 49
56 Krzyżańska Ilona Błądzikowo 43 43

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  PO IV  TURNIEJU:

 

msc Miejscowość: I r. II r. III r. IV r. Suma
1. Strzelno 576 574 587 659 2396
2. Darzlubie 598 597 548 578 2321
3. Gnieżdżewo 551 588 551 575 2265
4. Mechowo 526 542 552 539 2159
5. Łebcz 510 550 554 512 2126
6. Mieroszyno 523 497 511 505 2036
7. Żelistrzewo 506 483 522 446 1957
8. Starzyński Dwór 464 462 458 487 1871
9. Swarzewo 459 443 413 470 1785
10. Rekowo Górne 364 399 417 430 1610
11. Werblinia 397 402 427 265 1491
12. Połczyno 401 444 242 392 1479
13. Starzyno 335 353 341 338 1367
14. Połchowo 345 441 384 164 1334
15. Błądzikowo 339 109 448
16. Domatówko 310 310

GALERIA ZDJĘĆ

P1080583-001.JPG

 

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności