16 grudnia 2018 roku przeprowadzony został trzeci turniej tenisa stołowego Gminy Puck z cyklu turniejów klasyfikacyjnych na sezon 2018/2019. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 43 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

 

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA  TRZECIEGO  TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Kalwig Mariusz Swarzewo
3 Okoń Sławomir Leśniewo
4 Białk Krzysztof Strzelno
5-6 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno
5-6 Licau Wojciech Mieroszyno
7-8 Pieper Łukasz Swarzewo
7-8 Piepka Adam Starzyno
9-12 Krauze Wiesław Rekowo Górne
9-12 Mach Robert Werblinia
9-12 Szulc Mariusz Połchowo
9-12 Tuszer Franciszek Starzyno
13-16 Brzozowski Marcin Mieroszyno
13-16 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo
13-16 Steinke Damian Domatowo
13-16 Żaczek Julian Strzelno
17-24 Boczyński Bernard Połczyno
17-24 Drzeżdżon Kacper Połchowo
17-24 Grandicki Przemysław Łebcz
17-24 Jeka Tadeusz Strzelno
17-24 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
17-24 Mach Mariusz Werblinia
17-24 Mudlaff Marian Strzelno
17-24 Poppel Stanisław Swarzewo
25-32 Białk Józef Strzelno
25-32 Burclaff Tomasz Łebcz
25-32 Fobke Karol Celbowo
25-32 Grön Damian Łebcz
25-32 Miotke Wojciech Mrzezino
25-32 Płomień Waldemar Błądzikowo
25-32 Rambiert Paweł Starzyński Dwór
25-32 Szweda Michał Celbowo
33 Szefka Jan Połchowo
34 Liecau Jerzy Łebcz
35-36 Maszota Szymon Starzyński Dwór
35-36 Sammel Jerzy Starzyński Dwór
37-38 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór
37-38 Ustarbowski Marcin Swarzewo
39-40 Kowalewski Paweł Swarzewo
39-40 Rambiert Krzysztof Starzyński Dwór
41-43 Groenwald Szymon Połczyno
41-43 Hincke Ernest Starzyński Dwór
41-43 Kupferschmidt Patryk Swarzewo

 KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  TRZECIEGO  TURNIEJU

Msc. Drużyna: III
1 Swarzewo 64
2 Mieroszyno 60
3 Połczyno 54
4 Strzelno 54
5 Połchowo 42
6 Starzyno 38
7 Łebcz 38
8 Swarzewo II 34
9 Werblinia 32
10 Starzyński Dwór 32
11 Starzyński Dwór II 30
12 Leśniewo 26
13 Strzelno II 26
14 Celbowo 24
15 Rekowo Górne 18
16 Domatowo 16
17-18 Błądzikowo 12
17-18 Mrzezino 12
19 Łebcz II 10

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO III TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość: Suma Lb. Tur.
1 Korthals Hieronim Połczyno 90 3
2 Kalwig Mariusz Swarzewo 82 3
3 Okoń Sławomir Leśniewo 70 3
4 Pieper Łukasz Swarzewo 64 3
5 Białk Krzysztof Strzelno 60 3
6 Licau Wojciech Mieroszyno 58 3
7 Białk Dariusz Strzelno 54 2
8 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 52 3
9 Mach Robert Werblinia 50 3
9 Mudlaff Marian Strzelno 50 3
11 Tuszer Franciszek Starzyno 50 3
11 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo 50 3
13 Brzozowski Marcin Mieroszyno 48 3
14 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 46 2
15 Krauze Wiesław Rekowo Górne 46 3
16 Jeka Tadeusz Strzelno 44 3
17 Mach Mariusz Werblinia 42 3
18 Piepka Adam Starzyno 40 2
19 Płomień Waldemar Błądzikowo 38 3
20 Szulc Mariusz Połchowo 36 2
21 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 36 3
22 Poppel Stanisław Swarzewo 34 2
23 Burclaff Tomasz Łebcz 34 3
24 Boczyński Krystian Połczyno 32 2
25 Steinke Damian Domatowo 32 2
26 Miotke Wojciech Mrzezino 32 3
26 Sammel Jerzy Starzyński Dwór 32 3
28 Boczyński Bernard Połczyno 30 2
29 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór 30 3
30 Drzeżdżon Kacper Połchowo 28 2
30 Grandicki Przemysław Łebcz 28 2
30 Sobota Konrad Łebcz 28 2
33 Szlas Filip Rekowo Górne 26 2
34 Białk Józef Strzelno 24 2
34 Grön Damian Łebcz 24 2
34 Fobke Karol Celbowo 24 2
34 Hempel Andrzej Rekowo Górne 24 2
34 Maciejewski Radosław Mieroszyno 24 2
39 Ustarbowski Marcin Swarzewo 22 2
40 Szefka Jan Połchowo 20 2
40 Liecau Jerzy Łebcz 20 2
40 Kupferschmidt Patryk Swarzewo 20 2
40 Hincke Ernest Starzyński Dwór 20 2
40 Rambiert Krzysztof Starzyński Dwór 20 2
45 Stromski Maciej Strzelno 18 1
46 Żaczek Julian Strzelno 16 1
47 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 14 1
48 Szweda Michał Celbowo 12 1
48 Kloka Wojciech Połchowo 12 1
48 Witza Michał Smolno 12 1
51 Maszota Szymon Starzyński Dwór 10 1
51 Kowalewski Paweł Swarzewo 10 1
51 Groenwald Szymon Połczyno 10 1
51 Kupferschmidt Krystian Swarzewo 10 1
51 Grabowski Łukasz Starzyński Dwór 10 1
51 Szmagliński Mateusz Mieroszyno 10 1
51 Dettlaff Mateusz Mieroszyno 10 1

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO III TURNIEJU

Msc. Drużyna: Suma
1 Swarzewo 206
2 Strzelno 182
3 Mieroszyno 164
4 Połczyno 162
5 Łebcz 114
6 Swarzewo II 104
7 Starzyński Dwór 102
8 Połchowo 96
9 Rekowo Górne 96
10 Werblinia 92
11 Starzyno 90
12 Strzelno II 84
13 Starzyński Dwór II 70
14 Leśniewo 70
15 Mieroszyno II 42
16 Błądzikowo 38
17 Celbowo 36
18 Domatowo 32
19 Mrzezino 32
20 Łebcz II 20
21 Smolno 12

 Kolejny – czwarty – turniej przeprowadzony zostanie w dniu 13 stycznia (niedziela) 2019 roku o godz.: 13 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).

Galeria Zdjęć

P1110311 (Medium).JPG

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności