Skaciarze zakończyli rozgrywki!

12 kwietnia 2013 r. w Remizie OSP w Jastrzębiej Górze odbył się dziesiąty (ostatni) turniej Ligi Skata Sportowego Ziemi Puckiej sezonu 2012/2013. W turnieju wzięło udział 52 zawodników z 14 drużyn. Turniej zakończył się zwycięstwem Zdzisława Bekisz (LZS Darzlubie) przed Zygmuntem Rohda (Zatoka Puck) oraz Ludwikiem Jacek (Klub Skata Rumia). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna LZS Darzlubie grająca w składzie: Bogdan Semmerling, Jan Głowienka, Kazimierz Grapp oraz Zdzisław Bekisz przed drużyną Zatoka Puck oraz ekipą Fox Gdynia. Sześciu najlepszych zawodników zostało uhonorowanych nagrodami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej dziesiątego turnieju:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna Punkty
1. Bekisz Zdzisław LZS Darzlubie 2375
2. Rohda Zygmunt Zatoka Puck 2336
3. Jacek Ludwik Klub Skata Rumia 2209
4. Hollender Zbigniew Kłos I Werblinia 2188
5. Zduńczyk Waldemar Fox Gdynia 2082
6. Gaffka Andrzej Zatoka Puck 2054
7. Stodolny Piotr Sokół Strzelno 1982
8. Bistram Marek Reda 1921
9. Styn Marek MOKSiR Puck 1890
10. Matysiak Marian Fox Gdynia 1826
11. Dorsz Józef LZS Mrzezino 1824
12. Włodarek Benedykt LZS Mrzezino 1803
13. Wittstock Stefan Władysławowo 1795
14. Grapp Kazimierz LZS Darzlubie 1731
15. Myszewski Henryk MOKSiR Puck 1727

Czołówka klasyfikacji drużynowej dziesiątego turnieju:

Lp. Drużyna Punkty
stolikowe
1. LZS Darzlubie 5777
2. Zatoka Puck 5492
3. Fox Gdynia 5359
4. Klub Skata Rumia 4985
5. Władysławowo 4901
6. Reda 4887
7. MOKSiR Puck 4862
8. Kłos I Werblinia 4725
9. LZS Mrzezino 4331
10. OSP Jastrzębia Góra 4069

Czołówka indywidualnej klasyfikacji generalnej sezonu 2012/2013:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna Punkty
1. Grapp Kazimierz LZS Darzlubie 19260
2. Bekisz Zdzisław LZS Darzlubie 17207
3. Rohda Zygmunt Zatoka Puck 17042
4. Kohnke Henryk LZS Gnieżdżewo 16960
5. Szczypior Stefan LZS Mrzezino 16482
6. Kreft Paweł Reda 16223
7. Stodolny Piotr Sokół Strzelno 16028
8. Matysiak Marian Fox Gdynia 15973
9. Zduńczyk Waldemar Fox Gdynia 15621
10. Hollender Zbigniew Kłos I Werblinia 15585
11. Balewski Mieczysław Fox Gdynia 15534
12. Myszewski Henryk MOKSiR Puck 15238
13. Semmerling Bogdan LZS Darzlubie 14952
14. Gaffka Andrzej Zatoka Puck 14760
15. Styn Marek MOKSiR Puck 14426

Czołówka drużynowej klasyfikacji generalnej sezonu 2012/2013:

Lp. Drużyna Punkty
stolikowe
1. LZS Darzlubie 58069
2. Fox Gdynia 52167
3. Zatoka Puck 51073
4. Sokół Strzelno 48137
5. Kłos I Werblinia 47238
6. LZS Gnieżdżewo 46958
7. LZS Mrzezino 46649
8. Władysławowo 43663
9. MOKSiR Puck 43191
10. Klub Skata Rumia 42290

Klasyfikacja sołectw do Sportowej Ligi Gminy Puck

Lp. Sołectwo
1. Darzlubie
2. Strzelno
3. Werblinia
4. Gnieżdżewo
5. Mrzezino
6. Starzyno

Pełną klasyfikację można znaleźć na stronie http://pucka-liga-baski.pl/

Podsumowanie sezonu połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 1 maja 2013r. o godz. 14:00 w Wiejskim Domu Kultury w Strzelnie.

info: Henryk Radtke

Categories: SPORT

Leave a Reply


  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności