14 listopada br. rozgrywki tenisowe na terenie Gminy Puck pierwsi rozpoczęli Oldboye Ziemi Puckiej. W inauguracyjnym turnieju ping-ponga w Starzynie dopisała frekwencja (łącznie startowało 40 zawodników). Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: grupa młodsza (rocznik 1978-1964) i starsza (1963+). Zwycięzcą pierwszego turnieju zostali odpowiednio: Ryszard Śliwiński (Sportowe Kaszuby Władysławowo) w grupie młodszej oraz Franciszek Tuszer (Starzyno) wśród starszych zawodników.

Kolejny (drugi) turniej przeprowadzony zostanie dnia 28 listopada (środa) 2018 roku o godz. 16 30 w sali Zespołu Szkół w Starzynie. Serdecznie zapraszamy!!

WYNIKI  I  TURNIEJU  GRUPA MŁODSZA  

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość
1 Śliwiński Ryszard Sportowe Kaszuby Władysławowo
2 Korthals Hieronim Połczyno
3 Białk Ryszard Wierzchucino
4 Golla Alojzy Sportowe Kaszuby Władysławowo
5 Nadolski Leszek Sportowe Kaszuby Władysławowo
6 Okoń Sławomir Leśniewo
7 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
8 Piepka Adam Starzyno
9 Krauze Wiesław Rekowo Górne
10 Szulc Mariusz Połchowo
11 Frank Mieczysław Wierzchucino
12 Nadolski Rafał Jastarnia
13 Pałuba Krzysztof Rozewie
14 Matachowska Jadwiga Jastarnia
15 Lenc Leszek Hel
16 Mach Mariusz Werblinia
17 Robakowska Joanna Jastarnia
18 Szefka Jan Połchowo
19 Rambiert Paweł Starzyński Dwór
20 Milewczyk Andrzej Swarzewo

                                                                      

WYNIKI  I  TURNIEJU  GRUPA STARSZA    

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość
1 Tuszer Franciszek Starzyno
2 Szymański Ryszard Sportowe Kaszuby Władysławowo
3 Czernicki Lech Sportowe Kaszuby Władysławowo
4 Koziróg Józef Sportowe Kaszuby Władysławowo
5 Wittbrodt Zbigniew Sportowe Kaszuby Władysławowo
6 Żmuda Krzysztof Sportowe Kaszuby Władysławowo
7 Szopa Alicja Strzelno
8 Licau Wojciech Mieroszyno
9 Drzeżdżon Henryk Sportowe Kaszuby Władysławowo
10 Oberzig Stefan Sportowe Kaszuby Władysławowo
11 Jaworski Krzysztof Rzucewo
12 Lessnau Henryk Chałupy
13 Brylowski Stanisław Pierwoszyno
14 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
15 Dziubek Adam Mała Piaśnica
16 Niemiec Marian Sasino
17 Kujawski Piotr Władysławowo
18 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota
19 Tuszer Joachim Starzyno
20 Samel Jerzy Starzyński Dwór

 

Categories: BANER, A_GLOWNA, Starzyno, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności