Czwarty turniej przeprowadzony został 19 grudnia 2018 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1978-1964 oraz starszej – 1963 +. W ostatnim tegorocznym turnieju wystartowało 42 tenisistów z terenu ziemi puckiej. Zwycięzcami zostali odpowiednio: Hieronim Korthals (Połczyno) w grupie młodszej oraz Ryszard Szymański (Sportowe Kaszuby Władysławowo) w kategorii powyżej 55 lat. Kolejny (piąty) turniej przeprowadzony zostanie dnia 9 stycznia (środa) 2019 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie. Serdecznie zapraszamy.

 

 

WYNIKI  IV  TURNIEJU  GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Okoń Sławomir Leśniewo
3 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo
4 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo
5 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo
6 Piepka Adam Starzyno
7 Frank Mieczysław Wierzchucino
8 Krauze Wiesław Rekowo Górne
9 Robakowska Joanna Jastarnia
10 Nadolski Rafał Jastarnia
11 Szulc Mariusz Połchowo
12 Pałuba Krzysztof Rozewie
13 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
14 Okoń Piotr Karlikowo
15 Mach Mariusz Werblinia
16 Rambiert Paweł Starzyński Dwór
17 Lenc Leszek Hel
18 Szefka Jan Połchowo
19 Milewczyk Andrzej Swarzewo

 WYNIKI  IV  TURNIEJU  GRUPA STARSZA 

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość
1 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo
2 Licau Wojciech Mieroszyno
3 Tuszer Franciszek Starzyno
4 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo
5 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo
6 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo
7 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo
8 Szopa Alicja Strzelno
9 Boczyński Bernard Połczyno
10 Lessnau Henryk Chałupy
11 Niemiec Marian Sasino
12 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno
13 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo
14 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
15 Białk Józef Strzelno
16 Maciejewski Janusz Kosakowo
17 Dziubek Adam Mała Piaśnica
18 Płomień Waldemar Błądzikowo
19 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota
20 Jaworski Krzysztof Rzucewo
21 Tuszer Joachim Starzyno
22 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota
23 Samel Jerzy Starzyński Dwór

KLASYFIKACJA PO IV TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb
1 Korthals Hieronim Połczyno 198 4
2 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 184 4
3 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo 180 4
4 Okoń Sławomir Leśniewo 178 4
5 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo 174 4
6 Piepka Adam Starzyno 156 4
7 Frank Mieczysław Wierzchucino 144 4
8 Krauze Wiesław Rekowo Górne 136 4
9 Nadolski Rafał Jastarnia 122 4
10 Robakowska Joanna Jastarnia 114 4
11 Pałuba Krzysztof Rozewie 112 4
12 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 100 3
13 Szulc Mariusz Połchowo 98 3
14 Mach Mariusz Werblinia 82 4
15 Matachowska Jadwiga Jastarnia 72 3
16 Szefka Jan Połchowo 68 4
17 Lenc Leszek Hel 62 3
18 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 50 3
19 Pipka Adam Łętowice 48 2
20 Białk Ryszard Wierzchucino 46 1
21 Milewczyk Andrzej Swarzewo 40 3
22 Okoń Piotr Karlikowo 38 2
23 Idkowiak Sławomir Łebcz 28 2
24 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 26 1

 KLASYFIKACJA PO IV TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Suma Lb.
1 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 196 4
2 Tuszer Franciszek Starzyno 194 4
3 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo 174 4
4 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo 172 4
5 Licau Wojciech Mieroszyno 162 4
6 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo 152 4
7 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo 126 3
8 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo 122 4
9 Drzeżdżon Henryk Sport.Kasz.Wł-wo 106 3
10 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 104 3
11 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 100 4
12 Lessnau Henryk Chałupy 90 3
13 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 90 3
14 Dziubek Adam Mała Piaśnica 84 4
15 Szopa Alicja Strzelno 74 2
16 Jaworski Krzysztof Rzucewo 66 3
17 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota 60 4
18 Boczyński Bernard Połczyno 58 2
19 Niemiec Marian Sasino 50 2
20 Kujawski Piotr Władysławowo 46 2
21 Majkowski Andrzej Władysławowo 40 1
22 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 36 3
23 Maciejewski Janusz Kosakowo 36 2
24 Płomień Waldemar Błądzikowo 36 2
25 Tuszer Joachim Starzyno 32 3
26 Samel Jerzy Starzyński Dwór 30 3
27 Białk Józef Strzelno 22 1
28 Chęciński Robert Pierwoszyno 20 1
29 Żaczek Julian Strzelno 18 1

GALERIA ZDJĘĆ 

P1110354 (Medium).JPG

Categories: BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności