Turniej przeprowadzony został 16 stycznia 2019 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1978-1964 oraz starszej – 1963 +. W zawodach wystartowało 47 uczestników (w tym 2 kobiety). Na prowadzeniu po sześciu turniejach utrzymali się w grupie młodszej  Hieronim Korthals (Połczyno) oraz Ryszard Szymański (Sportowe Kaszuby Władysławowo) w grupie starszej.

Kolejny (siódmy) turniej przeprowadzony zostanie dnia 23 stycznia (środa) 2019 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie. Zapraszamy.

 

WYNIKI  VI  TURNIEJU  GRUPA MŁODSZA

1 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo
2 Korthals Hieronim Połczyno
3 Okoń Sławomir Leśniewo
4 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo
5 Frank Mieczysław Wierzchucino
6 Białk Ryszard Wierzchucino
7 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo
8 Szulc Mariusz Połchowo
9 Piepka Adam Starzyno
10 Nadolski Rafał Jastarnia
11 Krauze Wiesław Rekowo Górne
12 Gaffke Janusz Starzyński Dwór
13 Robakowska Joanna Jastarnia
14 Pałuba Krzysztof Rozewie
15 Okoń Piotr Karlikowo
16 Pipka Adam Łętowice
17 Lenc Leszek Hel
18 Matachowska Jadwiga Jastarnia
19 Grandicki Przemysław Łebcz
20 Mach Mariusz Werblinia
21 Szefka Jan Połchowo
22 Idkowiak Sławomir Łebcz
23 Milewczyk Andrzej Swarzewo

  WYNIKI  VI  TURNIEJU  GRUPA STARSZA 

1 Tuszer Franciszek Starzyno
2 Licau Wojciech Mieroszyno
3 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo
4 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo
5 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo
6 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno
7 Drzeżdżon Henryk Sport.Kasz.Wł-wo
8 Kaczmarek Mariusz Sport.Kasz.Wł-wo
9 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo
10 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo
11 Brylowski Stanisław Pierwoszyno
12 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
13 Boczyński Bernard Połczyno
14 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota
15 Jaworski Krzysztof Rzucewo
16 Kujawski Piotr Sport.Kasz.Wł-wo
17 Maciejewski Janusz Kosakowo
18 Pranga Józef Starzyno
19 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo
20 Dziubek Adam Mała Piaśnica
21 Płomień Waldemar Błądzikowo
22 Niemiec Marian Sasino
23 Samel Jerzy Starzyński Dwór
24 Tuszer Joachim Starzyno

KLASYFIKACJA PO VI TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: VI Lb.
1 Korthals Hieronim Połczyno 296 6
2 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 274 6
3 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo 272 6
4 Okoń Sławomir Leśniewo 268 6
5 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo 260 6
6 Piepka Adam Starzyno 228 6
7 Frank Mieczysław Wierzchucino 226 6
8 Krauze Wiesław Rekowo Górne 194 6
9 Nadolski Rafał Jastarnia 190 6
10 Pałuba Krzysztof Rozewie 170 6
11 Szulc Mariusz Połchowo 166 5
12 Robakowska Joanna Jastarnia 158 6
13 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 126 4
14 Matachowska Jadwiga Jastarnia 118 5
15 Mach Mariusz Werblinia 116 6
16 Lenc Leszek Hel 94 5
17 Pipka Adam Łętowice 92 4
18 Białk Ryszard Wierzchucino 86 2
19 Okoń Piotr Karlikowo 80 4
20 Szefka Jan Połchowo 78 5
21 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 70 3
22 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 50 3
23 Idkowiak Sławomir Łebcz 48 4
24 Milewczyk Andrzej Swarzewo 46 4
25 Grandicki Przemysław Łebcz 14 1

KLASYFIKACJA PO VI TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość VI Lb.
1 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 292 6
2 Tuszer Franciszek Starzyno 286 6
3 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo 266 6
4 Licau Wojciech Mieroszyno 256 6
5 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo 254 6
6 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo 228 6
7 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 178 5
8 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo 174 6
9 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo 160 4
10 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 154 6
11 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 150 5
12 Drzeżdżon Henryk Sport.Kasz.Wł-wo 144 4
13 Dziubek Adam Mała Piaśnica 118 6
14 Boczyński Bernard Połczyno 116 4
15 Lessnau Henryk Chałupy 108 4
16 Jaworski Krzysztof Rzucewo 104 5
17 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota 96 6
18 Niemiec Marian Sasino 94 4
19 Maciejewski Janusz Kosakowo 82 4
20 Szopa Alicja Strzelno 74 2
21 Płomień Waldemar Błądzikowo 72 5
22 Kujawski Piotr Sport.Kasz.Wł-wo 66 3
23 Samel Jerzy Starzyński Dwór 46 5
24 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 44 4
25 Żaczek Julian Strzelno 42 2
26 Białk Józef Strzelno 42 2
27 Majkowski Andrzej Władysławowo 40 1
28 Kaczmarek Mariusz Sport.Kasz.Wł-wo 36 1
29 Tuszer Joachim Starzyno 36 4
30 Chęciński Robert Pierwoszyno 20 1
31 Pranga Józef Starzyno 16 1

P1110456 (Medium).JPG

Galeria Zdjęć