Turniej przeprowadzony został 18 grudnia 2019 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1979-1965 oraz starszej – 1964 +.

WYNIKI VI TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Białk Dariusz Strzelno
3 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo
4 Golla Alojzy OSiR Władysławowo
5 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo
6 Szulc Mariusz Połchowo
7 Robakowska Joanna Jastarnia
8 Frank Mieczysław Wierzchucino
9 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
10 Krauze Wiesław Rekowo Górne
11 Okoń Piotr Karlikowo
12 Nadolski Rafał Jastarnia
13 Grandicki Przemysław Łebcz
14 Szefka Jan Połchowo
15 Lenc Leszek Hel
16 Liecau Jerzy Łebcz

 WYNIKI VI TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość
1 Czernicki Lech OSiR Władysławowo
2 Licau Wojciech Mieroszyno
3 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo
4 Dawidowski Eugeniusz Starzyno
5 Tuszer Franciszek Starzyno
6 Koziróg Józef OSiR Władysławowo
7 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno
8 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo
9 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo
10 Żmuda Krzysztof Łebcz
11 Żaczek Julian Strzelno
12 Białk Józef Strzelno
13 Pranga Józef Starzyno
14 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo
15 Maciejewski Janusz Kosakowo
16 Jaworski Krzysztof Rzucewo
17 Płomień Waldemar Błądzikowo
18 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
19 Tkaczyk Jerzy Starzyno
20 Dziubek Adam Mała Piaśnica
21 Boczyński Bernard Połczyno
22 Samel Jerzy Starzyński Dwór
23 Penkowski Zbigniew Karwińskie Błota
24 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo
25 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota
26 Kohnke Tomasz Swarzewo

 KLASYFIKACJA PO VI TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb. Tur.
1 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo 272 6
2 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo 268 6
3 Golla Alojzy OSiR Władysławowo 246 6
4 Białk Dariusz Strzelno 238 5
5 Okoń Sławomir Leśniewo 238 5
6 Okoń Piotr Karlikowo 206 6
7 Krauze Wiesław Rekowo Górne 192 6
8 Robakowska Joanna Jastarnia 188 6
9 Szulc Mariusz Połchowo 186 5
10 Nadolski Rafał Jastarnia 176 6
11 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 158 5
12 Korthals Hieronim Połczyno 150 3
13 Matachowska Jadwiga Jastarnia 138 5
14 Liecau Jerzy Łebcz 118 6
15 Lenc Leszek Hel 114 5
16 Piepka Adam Starzyno 112 3
16 Frank Mieczysław Wierzchucino 112 3
18 Mach Mariusz Werblinia 110 5
19 Grandicki Przemysław Łebcz 92 4
20 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 54 3
21 Szefka Jan Połchowo 52 4
22 Białk Ryszard Wierzchucino 44 1

 KLASYFIKACJA PO VI TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Suma Lb. Tur.
1 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo 288 6
2 Tuszer Franciszek Starzyno 284 6
3 Licau Wojciech Mieroszyno 262 6
4 Dawidowski Eugeniusz Starzyno 256 6
5 Czernicki Lech OSiR Władysławowo 238 5
6 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo 226 6
7 Koziróg Józef OSiR Władysławowo 224 6
8 Żmuda Krzysztof Łebcz 214 6
9 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 206 6
10 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo 194 6
11 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo 154 6
12 Białk Józef Strzelno 144 6
13 Żaczek Julian Strzelno 138 6
14 Pranga Józef Starzyno 128 5
15 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 122 5
16 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 100 6
17 Maciejewski Janusz Kosakowo 98 5
18 Jaworski Krzysztof Rzucewo 88 6
19 Niemiec Marian Sasino 86 3
20 Tkaczyk Jerzy Starzyno 78 6
21 Boczyński Bernard Połczyno 76 4
22 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo 74 5
23 Dziubek Adam Mała Piaśnica 70 6
24 Płomień Waldemar Błądzikowo 54 6
25 Kaczmarek Mariusz OSiR Władysławowo 38 2
26 Samel Jerzy Starzyński Dwór 22 6
27 Penkowski Zbigniew Karwińskie Błota 20 4
28 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 18 6
29 Tuszer Joachim Starzyno 14 5
30 Kohnke Tomasz Swarzewo 2 1

 Kolejny (siódmy) turniej przeprowadzony zostanie 8 stycznia (środa) 2020 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.

GALERIA ZDJĘĆ