Z uwagi na stan epidemiologiczny, zakończenie oraz podsumowanie Tenisa Stołowego  Oldboy Ziemi Puckiej 2019/2020 odbędzie się w listopadzie podczas pierwszego turnieju sezonu 2020/2021. Poniżej klasyfikacje sezonu 2019/2020.

GRUPA MŁODSZA (PO ODLICZENIU 2 TURNIEJÓW)

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb. Tur.
1 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo 474 12
2 Okoń Sławomir Leśniewo 468 11
3 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo 456 12
4 Białk Dariusz Strzelno 422 9
5 Golla Alojzy OSiR Władysławowo 412 10
6 Szulc Mariusz Połchowo 386 11
7 Krauze Wiesław Rekowo Górne 350 12
8 Robakowska Joanna Jastarnia 318 12
9 Nadolski Rafał Jastarnia 308 11
10 Frank Mieczysław Wierzchucino 292 8
11 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 286 9
12 Matachowska Jadwiga Jastarnia 284 10
13 Białk Ryszard Wierzchucino 268 6
14 Grandicki Przemysław Łebcz 220 9
15 Mach Mariusz Werblinia 218 10
16 Lenc Leszek Hel 208 9
17 Okoń Piotr Karlikowo 206 6
18 Korthals Hieronim Połczyno 200 4
19 Liecau Jerzy Łebcz 196 12
20 Piepka Adam Starzyno 188 5
21 Fiałkowski Bogusław Jastarnia 120 5
22 Szefka Jan Połchowo 90 6
23 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo 86 5
24 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 54 3
25 Lunk Krzysztof Puck 44 2
26 Jaffke Waldemar Gnieżdżewo 16 1
27 Darga Rajmund Gnieżdżewo 10 1

GRUPA STARSZA (PO ODLICZENIU 2 TURNIEJÓW)

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Suma Lb. Tur.
1 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo 486 12
2 Czernicki Lech OSiR Władysławowo 484 11
3 Tuszer Franciszek Starzyno 478 12
4 Licau Wojciech Mieroszyno 440 12
5 Dawidowski Eugeniusz Starzyno 426 11
6 Koziróg Józef OSiR Władysławowo 402 12
7 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo 376 11
8 Żmuda Krzysztof Łebcz 372 11
9 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo 348 11
10 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 338 10
11 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo 302 12
12 Białk Józef Strzelno 278 12
13 Boczyński Bernard Połczyno 236 10
14 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 218 11
15 Żaczek Julian Strzelno 206 9
16 Maciejewski Janusz Kosakowo 194 9
17 Jaworski Krzysztof Rzucewo 184 11
18 Pranga Józef Starzyno 182 7
19 Dziubek Adam Mała Piaśnica 170 12
20 Niemiec Marian Sasino 156 6
21 Tkaczyk Jerzy Starzyno 146 12
22 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 122 5
23 Płomień Waldemar Błądzikowo 118 10
24 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo 112 7
25 Samel Jerzy Starzyński Dwór 80 12
26 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 68 11
27 Kaczmarek Mariusz OSiR Władysławowo 56 3
28 Bastuba Marian Puck 38 2
29 Tuszer Joachim Starzyno 34 8
30 Penkowski Zbigniew Karwińskie Błota 20 4
31 Pipka Adam Łętowice 4 1
32 Kohnke Tomasz Swarzewo 2 1

KLASYFIKACJA DO LIGI GMINNEJ

Msc. Miejscowość: Młodsza Starsza Suma
1 STRZELNO 24 20 44
2 ŁEBCZ 16 22 38
3 STARZYNO 10 27 37
4 POŁCZYNO 12 18 30
5 LEŚNIEWO 27 27
6 SWARZEWO 18 8 26
7 MIEROSZYNO 24 24
8 POŁCHOWO 22 22
9 R. GÓRNE 20 20
10 RZUCEWO 16 16
11 ST. DWÓR 6 10 16
12-13 WERBLINIA 14 14
12-13 PIAŚNICA 14 14
14 BŁĄDZIKOWO 12 12
15 GNIEŻDŻEWO 8 8
Categories: BANER, OKSIT, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności