14 października 2017 r. w Wiejskim Domu Kultury w Strzelnie odbył się trzeci turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2017/2018. W rozgrywkach wzięło udział 112 zawodników (5 kobiet) z 23 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Zbigniewa Scheiba (Gran Starzyno) przed Józefem Myślisz (Szpela II Władysławowo) oraz Waldemarem Zduńczyk (Dragon Gdynia). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyło OSP Gnieżdżewo przed Brzozakami Mechowo oraz Szpelą II Władysławowo.

Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Gertruda Lademann (Rekowianie Rekowo Górne).

Najlepsi zawodnicy oraz zespoły zostały uhonorowane nagrodami rzeczowymi.

Czołówka rankingu indywidualnego 3 turnieju:

Lp.

Nazwisko i Imię

Drużyna

1.

Scheiba Zbigniew

Gran Starzyno

2.

Miślisz Józef

Szpela II Władysławowo

3.

Zduńczyk Waldemar

Dragon Gdynia

4.

Paluch Grzegorz

OSP Gnieżdżewo

5.

Białk Józef

LZS Sokół Strzelno

6.

Pranczke Marian

Asy Kamień

7.

Dampc Mieczysław

Szpela II Władysławowo

8.

Sitarz Adam

Szpela Władysławowo

9.

Brzozowski Adam

Brzozaki Mechowo

Poerling Hubert

Fala Krokowa

11.

Mudlaff Wojciech

OSP Gnieżdżewo

12.

Putkowski Tomasz

Brzozaki Mechowo

13.

Wittbrodt Augustyn

OSP Łebcz

14.

Kitowski Andrzej

Zacisze Mosty

15.

Płotka Jerzy

Zacisze Mosty

Czołówka rankingu drużynowego 3 turnieju:

l.p.

Drużyna

d/p

m/p

1.

OSP Gnieżdżewo

82

548

2.

Brzozaki Mechowo

80

331

3.

Szpela II Władysławowo

78

444

4.

Gran Starzyno

77

179

5.

Fala Krokowa

76

294

6.

Dragon Gdynia

76

120

7.

Zacisze Mosty

74

351

8.

Remus Żelistrzewo

72

123

9.

Luzino I

71

137

10.

LZS Sokół Strzelno

68

417

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po 3 turniejach:

Lp.

Nazwisko i Imię

Drużyna

1.

Adas Wojciech

Szpela Władysławowo

2.

Brzozowski Marek

Brzozaki Mechowo

3.

Brzozowski Adam

Brzozaki Mechowo

4.

Zduńczyk Waldemar

Dragon Gdynia

5.

Jurkiewicz Stanisław

Bar Pianka Gdynia

6.

Kreft Kazimierz

Remus Żelistrzewo

7.

Szopa Henryk

LZS Sokół Strzelno

8.

Sitarz Adam

Szpela Władysławowo

9.

Ruszczyk Kazimierz

Bar Pianka Gdynia

10.

Śliwicki Stanisław

Walety Bolszewo

11.

Putkowski Tomasz

Brzozaki Mechowo

12.

Semmerling Bogdan

Neta Darzlubie

13.

Klecha Marek

Neta Darzlubie

14.

Dettlaff Józef

LZS Sokół Strzelno

15.

Białk Józef

LZS Sokół Strzelno

Czołówka klasyfikacji drużynowej po 3 turniejach:

l.p.

Drużyna

d/p

m/p

1.

Brzozaki Mechowo

236

1009

2.

Dragon Gdynia

221

588

3.

Szpela Władysławowo

220

854

4.

LZS Sokół Strzelno

216

1103

5.

Bocar Osłonino

209

402

6.

Neta Darzlubie

208

370

7.

Remus Żelistrzewo

207

246

8.

Baśka Białogóra

205

596

9.

Bar Pianka Gdynia

202

-42

10.

Walety Bolszewo

199

149

Czwarty turniej sezonu 2017/2018 odbędzie się 29 października (niedziela) o godz. 14:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

DSC04128

zdjęcie przedstawia zwycięską drużynę OSP Gnieżdżewo.

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności