KOMUNIKAT

z VI Biegu o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pucku

           

            Dnia 26 maja 2019 r. w Parku Kulturowym Osady Łowców Fok w Rzucewie   odbył się  VI Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pucku. Zawodnicy i zawodniczki (łącznie 114 os. w tym 40 kobiet) mieli do pokonania trasę o długości ok. 6 km. Podczas imprezy odbył się również bieg dla dzieci na dystansie ok. 400 m w którym wystartowało ok. 60 dziewczynek i chłopców.  Celem imprezy była integracja środowiska służb mundurowych i urzędów powiatu puckiego oraz propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia.  Po zakończonym biegu każdy startujący otrzymał pamiątkowy medal i zawodnicy mieli okazję zintegrować się przy wspólnej grochówce, poczęstować się bigosem i ciastem oraz wypić kawę, herbatę. Następnie uczestnicy oraz kibice zgromadzeni na zawodach oklaskiwali zwycięzców podczas oficjalnego ogłoszenia wyników i wręczania nagród. W klasyfikacji generalnej panów triumfował Dawid Bullman z Werblini. Wśród kobiet zwyciężyła Paulina Szczepkowska z Krokowej. Wszystkie nagrody wręczał Wójt Gminy Puck – Tadeusz Puszkarczuk, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pucku – Janusz Skosolas oraz Burmistrz Władysławowa – Roman Kużel. Po biegu odbyło się również losowanie nagród rzeczowych ufundowanych przez sponsorów wśród startujących zawodników.

Do organizacji VI Biegu o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pucku czynnie włączyli się: Komenda Powiatowa Policji w Pucku, Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłaninie.

 

                                               WYNIKI:

Msc. Zawodnik/Zawodniczka: Miejscowość: Czas:
1 Bullman Dawid Werblinia/Świecino 19:09,3
2 Tomeczkowski Paweł Rumia 19:34,2
3 Labudda Wojciech Puck 19:50,7
4 Mielewczyk Łukasz Wicko 20:24,4
5 Skiba Łukasz Bydgoszcz 20:27,9
6 Pionk Rafał Miszewo 20:29,7
7 Nikrandt Dawid Domatowo 21:11,0
8 Pecz Igor Żelistrzewo 21:23,7
9 Mollin Bartłomiej Strzelno 21:50,0
10 Cieślak Bartosz Żelistrzewo 22:03,3
11 Szymański Krzysztof Domatówko 22:28,6
12 Buczkowski Damian Władysławowo 22:38,2
13 Dorobczyński Marek Chałupy 22:46,3
14 Kobierzyński Paweł Władysławowo 22:53,2
15 Zaglewski Andrzej Władysławowo 23:16,8
16/1 K Szczepkowska Paulina Krokowa 23:18,3
17 Szczepkowski Sebastian Krokowa 23:22,7
18 Dawidowski Roman Puck 23:35,4
19 Mislisz Piotr Osłonino 23:57,9
20 Gojke Dawid Władysławowo 24:25,6
21/2 K Rohraf Magdalena Celbowo 24:47,7
22 Kreft Łukasz Reda 24:48,0
23/3 K Kwiatkowska Agnieszka Rumia 24:53,0
24 Willner Waldemar Domatówko 24:55,3
25 Zielke Paweł Mieroszyno 25:11,7
26 Kaczykowski Karol Żelistrzewo 25:16,4
27 Dettlaff Ireneusz Gnieżdżewo 25:35,5
28 Koralewski Tomasz Swarzewo 25:48,8
29 Blok Krystian Łebcz 25:55,0
30 Polec Jan Puck 25:55,7
31/4 K Stańco Mariola Rumia 26:02,5
32 Lamparski Arkadiusz Puck 26:06,2
33 Klebba Andrzej Mrzezino 26:07,9
34 Cieszyński Piotr Rumia 26:15,3
35/5 K Chudzik Beata Władysławowo 26:17,0
36 Gawron Piotr Bytów 27:07,0
37/6 K Krztoń Monika Rumia 27:16,9
38/7 K Sikora Beata Władysławowo 27:32,0
39/8 K Mickiewicz Ilona Wejherowo 27:44,2
40 Dettlaff Dawid Gnieżdżewo 27:49,0
41 Dettlaff Sławomir Hel 27:53,6
42/9 K Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia 27:55,8
43 Glazik Mariusz Reda 28:03,4
44 Klebba Krzysztof Puck/Łebcz 28:11,3
45 Muller Jarosław Rumia 28:12,8
46/10 K Suchorz Justyna Pierwoszyno 28:17,5
47 Kreft Sylwester Rumia 28:20,2
48 Kłonica Piotr Reda 28:37,1
49 Kreft Adam Reda 28:42,5
50/11 K Kłonica Jolanta Reda 28:44,7
51 Kreft Daniel Reda 29:01,4
52 Mandziuk Janusz Rumia 29:05,6
53/12 K Skosolas Agnieszka Mosty 29:08,5
54 Żugier Arkadiusz Rewa 29:09,2
55 Szymerowska Jolanta Rekowo Górne 29:30,6
56 Szoda Sebastian Lębork 29:36,9
57/13 K Mandziuk Magdalena Rumia 29:41,1
58/14 K Mielewczyk Magdalena Wicko 29:51,8
59 Domski Jakub Łęczyce 29:56,2
60/15 K Tołodziecka Agnieszka Żelistrzewo 30:01,7
61 Tołodziecki Marcin Żelistrzewo 30:08,1
62 Kroll Rafał Władysławowo 30:09,5
63 Albiniak Przemysław Wejherowo 30:09,9
64 Szweda Mieczysław Swarzewo 30:12,1
65 Lewicki Patryk Połczyno 30:24,1
66 Andrzejczak Zbigniew Rewa 30:30,7
67/16 K Kłodzińska Daria Rzucewo 30:51,8
68 Osadowski Przemysław Gdańsk 31:14,6
69 Szweda Gracjan Swarzewo 31:15,5
70 Karwowski Krystian Mosty 31:19,2
71 Jarzębiński Piotr Wejherowo 31:26,4
72 Stempniak Zbigniew Hel 31:39,3
73/17 K Dettlaff Marta Puck 31:40,0
74 Dettlaff Michał Dębnica Kaszubska 31:40,6
75 Konkel Andrzej Władysławowo 31:54,9
76 Kollek Anna Władysławowo 31:56,3
77/18 K Kreft Martyna Rumia 32:01,3
78/19 K Mach Izabela Władysławowo 32:07,2
79/20 K Kujawska Monika Puck 32:16,9
80/21 K Okrój Gabriela Wejherowo 32:17,9
81/22 K Stempka Monika Gdynia 32:18,6
82 Bączek Wojtek Reda 32:37,2
83 Werra Ziemowit Rumia 33:01,1
84/23 K Kreft Justyna Rumia 33:02,0
85 Lesner Dariusz Puck 33:10,1
86 Złoch Piotr Gdynia 33:13,9
87/24 K Skurtys Dagmara Reda 34:08,1
88 Skurtys Cezary Reda 34:08,5
89/25 K Zasada Joanna Mosty 34:22,8
90/26 K Ginda Magdalena Kosakowo 34:24,9
91/27 K Marciniak Kamila Reda 34:26,7
92 Werra Maciej Rumia 34:56,8
93/28 K Werra Patrycja Rumia 34:57,2
94/29 K Szoda-Bączek Aurelia Reda 35:02,2
95/30 K Sułkowska Aleksandra Wejherowo 35:18,8
96/31 K Karwowska Danuta Mosty 35:32,7
97 Kreft Dawid Reda-Rekowo 35:44,4
98/32 K Buczkowska Agnieszka Władysławowo 35:53,8
99/33 K Janowicz Anna Władysławowo 35:54,3
100 Wittbrodt Arkadiusz Tupadły 35:56,4
101 Rumkowski Piotr Gdynia 36:13,0
102 Wójcik Piotr Gdynia 36:37,3
103/34 K Stokarska Beata Gdynia 37:37,3
104/35 K Pawłowska Maria Gdynia 37:54,1
105 Marciniak Piotr Reda 37:57,4
106/36 K Bollin Wiesława Władysławowo 37:57,7
107 Marciniak Adam Hel 37:58,0
108/37 K Zielke Małgorzata Władysławowo 38:09,3
109 Kleine Roman Reda 38:17,2
110/38 K Stempniak Katarzyna Hel 38:28,6
111/39 K Milewczyk Katarzyna Swarzewo 39:10,3
112/40 K Pecz Helena Żelistrzewo 39:19,2
113 Pecz Piotr Żelistrzewo 39:19,5
114 Pawłowski Andrzej Gdynia 44:38,8

 

Galeria foto

Categories: A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności