Turniej przeprowadzony został 19 lutego roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1979-1965 oraz starszej – 1964 +.

WYNIKI XI TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo
2 Białk Dariusz Strzelno
3 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo
4 Białk Ryszard Wierzchucino
5 Okoń Sławomir Leśniewo
6 Piepka Adam Starzyno
7 Krauze Wiesław Rekowo Górne
8 Szulc Mariusz Połchowo
9 Robakowska Joanna Jastarnia
10 Matachowska Jadwiga Jastarnia
11 Lenc Leszek Hel
12 Fiałkowski Bogusław Jastarnia
13 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo
14 Liecau Jerzy Łebcz
15 Lunk Krzysztof Puck

WYNIKI XI TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość
1 Czernicki Lech OSiR Władysławowo
2 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo
3 Tuszer Franciszek Starzyno
4 Licau Wojciech Mieroszyno
5 Dawidowski Eugeniusz Starzyno
6 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo
7 Koziróg Józef OSiR Władysławowo
8 Boczyński Bernard Połczyno
9 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo
10 Białk Józef Strzelno
11 Dziubek Adam Mała Piaśnica
12 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
13 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo
14 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo
15 Bastuba Marian Puck
16 Płomień Waldemar Błądzikowo
17 Jaworski Krzysztof Rzucewo
18 Tkaczyk Jerzy Starzyno
19 Samel Jerzy Starzyński Dwór
20 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota

KLASYFIKACJA PO XI TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb. Tur.
1 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo 510 11
2 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo 490 11
3 Okoń Sławomir Leśniewo 462 10
4 Białk Dariusz Strzelno 422 9
5 Golla Alojzy OSiR Władysławowo 412 10
6 Szulc Mariusz Połchowo 378 10
7 Krauze Wiesław Rekowo Górne 362 11
8 Robakowska Joanna Jastarnia 336 11
9 Nadolski Rafał Jastarnia 300 10
10 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 286 9
11 Frank Mieczysław Wierzchucino 252 7
12 Matachowska Jadwiga Jastarnia 248 9
13 Białk Ryszard Wierzchucino 226 5
14 Lenc Leszek Hel 208 9
15 Okoń Piotr Karlikowo 206 6
16 Liecau Jerzy Łebcz 206 11
17 Korthals Hieronim Połczyno 200 4
18 Mach Mariusz Werblinia 194 9
19 Piepka Adam Starzyno 188 5
20 Grandicki Przemysław Łebcz 186 8
21 Fiałkowski Bogusław Jastarnia 92 4
22 Szefka Jan Połchowo 72 5
23 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo 60 4
24 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 54 3
25 Lunk Krzysztof Puck 22 1
26 Darga Rajmund Gnieżdżewo 10 1

 KLASYFIKACJA PO XI TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Suma Lb. Tur.
1 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo 528 11
2 Tuszer Franciszek Starzyno 518 11
3 Czernicki Lech OSiR Władysławowo 482 10
4 Licau Wojciech Mieroszyno 470 11
5 Dawidowski Eugeniusz Starzyno 424 10
6 Koziróg Józef OSiR Władysławowo 424 11
7 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo 406 11
8 Żmuda Krzysztof Łebcz 362 10
9 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo 338 10
10 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 310 9
11 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo 310 11
12 Białk Józef Strzelno 288 11
13 Boczyński Bernard Połczyno 212 9
14 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 206 10
15 Jaworski Krzysztof Rzucewo 194 11
16 Żaczek Julian Strzelno 186 8
17 Dziubek Adam Mała Piaśnica 170 11
18 Maciejewski Janusz Kosakowo 164 8
19 Tkaczyk Jerzy Starzyno 152 11
20 Pranga Józef Starzyno 150 6
21 Niemiec Marian Sasino 130 5
22 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 122 5
23 Płomień Waldemar Błądzikowo 120 10
24 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo 114 7
25 Samel Jerzy Starzyński Dwór 78 11
26 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 60 10
27 Kaczmarek Mariusz OSiR Władysławowo 56 3
28 Tuszer Joachim Starzyno 24 7
29 Bastuba Marian Puck 22 1
30 Penkowski Zbigniew Karwińskie Błota 20 4
31 Pipka Adam Łętowice 4 1
32 Kohnke Tomasz Swarzewo 2 1

 Kolejny (dwunasty) turniej przeprowadzony zostanie 4 marca (środa) 2020 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.

GALERIA ZDJĘĆ: