Drugi Turniej Tenisa Stołowego Mężczyzn Gminy Puck

17 grudnia 2023 roku przeprowadzony został drugi turniej tenisa stołowego mężczyzn  Gminy Puck w sezonie 2024. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 26 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA                    

DRUGIEGO  TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość:
1 Kalwig Mariusz Swarzewo
2 Korthals Hieronim Połczyno
3 Białk Dariusz Strzelno
4 Licau Wojciech Mieroszyno
5-6 Szulc Mariusz Połchowo
5-6 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
7-8 Białk Krzysztof Strzelno
7-8 Steinke Damian Domatowo
9-12 Lessnau Marek Gnieżdżewo
9-12 Piepka Adam Starzyno
9-12 Krauze Wiesław Rekowo Górne
9-12 Jeka Tadeusz Strzelno
13-16 Mroch Sławomir Leśniewo
13-16 Mach Mariusz Werblinia
13-16 Darga Rajmund Gnieżdżewo
13-16 Miotke Wojciech Mrzezino
17-24 Manicki Leszek Gnieżdżewo
17-24 Jarmulewski Henryk Mieroszyno
17-24 Mroch Kamil Leśniewo
17-24 Białk Józef Strzelno
17-24 Liecau Jerzy Łebcz
17-24 Żaczek Julian Strzelno
17-24 Samel Jerzy Starzyński Dwór
17-24 Płomień Waldemar Błądzikowo
25-26 Jarmulewski Albert Mieroszyno
25-26 Kupferschmidt Krystian Swarzewo

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA

DRUGIEGO  TURNIEJU

Msc. Drużyna: Pkt.
1 Swarzewo 64
2 Strzelno 64
3 Mieroszyno 50
4 Gnieżdżewo 48
5 Leśniewo 30
6 Połczyno 28
7 Strzelno II 28
8 Połchowo 22
9 Domatowo 20
10 Starzyno 18
10 Rekowo Górne 18
12 Werblinia 16
12 Mrzezino 16
14 Błądzikowo 14
14 Łebcz 14
14 Starzyński Dwór 14

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO II TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość: Suma: Lb.T
1 Kalwig Mariusz Swarzewo 60 2
2 Korthals Hieronim Połczyno 56 2
3 Białk Dariusz Strzelno 52 2
4 Licau Wojciech Mieroszyno 48 2
5 Białk Krzysztof Strzelno 42 2
6 Krauze Wiesław Rekowo Górne 40 2
7 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 38 2
8 Jeka Tadeusz Strzelno 38 2
8 Lesnau Marek Gnieżdżewo 38 2
10 Piepka Adam Starzyno 36 2
11 Liecau Jerzy Łebcz 32 2
12 Mach Mariusz Werblinia 32 2
13 Miotke Wojciech Mrzezino 30 2
14 Mroch Sławomir Leśniewo 28 2
15 Białk Józef Strzelno 28 2
15 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 28 2
15 Manicki Leszek Gnieżdżewo 28 2
15 Płomień Waldemar Błądzikowo 28 2
15 Żaczek Julian Strzelno 28 2
20 Mroch Kamil Leśniewo 26 2
20 Samel Jerzy Starzyński Dwór 26 2
22 Jarmulewski Albert Mieroszyno 24 2
23 Szulc Mariusz Połchowo 22 1
24 Steinke Damian Domatowo 20 1
25 Mudlaff Marian Strzelno 18 1
25 Tuszer Franciszek Starzyno 18 1
27 Darga Rajmund Gnieżdżewo 16 1
27 Olszewski Rafał Połczyno 16 1
27 Pieper Łukasz Swarzewo 16 1
30 Drzeżdżon Artur Domatowo 14 1
30 Potrykus Krzysztof Domatowo 14 1
32 Drzeżdżon Filip Domatowo 12 1
32 Kupferschmidt Krystian Swarzewo 12 1
32 Mudlaff Oliwier Domatowo 12 1

 KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA PO II TURNIEJU:

Msc. Drużyna: Suma:
1 Strzelno 132
2 Swarzewo 126
3 Mieroszyno 100
4 Gnieżdżewo 82
5 Strzelno II 74
6 Połczyno 72
7 Domatowo 60
8 Starzyno 54
9 Leśniewo 54
10 Rekowo Górne 40
11 Łebcz 32
12 Werblinia 32
13 Mrzezino 30
14 Błądzikowo 28
15 Starzyński Dwór 26
16 Połchowo 22
17 Domatowo II 12

Kolejny – trzeci – turniej przeprowadzony zostanie 14 stycznia (niedziela) 2024 roku o godz.: 10 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).

GALERIA ZDJĘĆ:

Wprowadził:

Biuro OKSiT

W dniu 31 maja będzie nieczynne

Grota Mechowska

w dniu 30 maja
czynna od godziny 13.00

Stanica Wodna w Swarzewie

w dniach 30 maja- 2 czerwca
zaprasza do korzystania ze sprzętu wodnego codziennie w godzinach 10.00- 18.00

Park Kulturowy
Osada Łowców Fok w Rzucewie

w dniach 30 maja - 2 czerwca
zaprasza codziennie w godzinach 9.00-17.00
Ostatnich zwiedzających zapraszamy do godz.16.30

Skip to content