Festyn Rekreacyjny w Mechowie „Pò naszi stegnie…”

Sołectwo, Ochotnicza Straż Pożarna, Koło Gospodyń Wiejskich, Wiejski Klub Kultury w Mechowie & Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zapraszają serdecznie wszystkie osoby, które chciałyby zrelaksować się i oderwać od pandemicznej rzeczywistości… na Festyn Rekreacyjny „Pò naszi stegnie…” już 26 czerwca 2021 roku.

Będzie zabawnie, sportowo i bardzo rekreacyjnie!

W programie imprezy przewidujemy sporo atrakcji:

Zaczynamy o 15:30 przy OSP w Mechowie, gdzie formować się będzie zbiórka osób, chcących zmierzyć swoje siły w grze terenowej.

Czeka na Was również cała masa konkurencji sportowo-rekreacyjnych z nagrodami, dla rodzin i nie tylko!

Dzieci na pewno też znajdą coś dla siebie! Na miejscu animacje i liczne, darmowe atrakcje.

Zadbano również o szeroką ofertę bazy gastronomicznej! Przyjdźcie i sprawdźcie… Nie pożałujecie! Na miejscu czekać będzie GOŚĆ SPECJALNY…Może czymś nas zaskoczy??

Podczas imprezy zaprezentują się Państwu dzieci z folklorystycznego zespołu Strondowi Ŏstë wraz z opiekunkami Teresą Mudlaff i Marią Willa.

O 19:00 zaczynamy zabawę taneczną.

Całej imprezie przygrywać będzie zespół z Mechowa – Bolero.

Widzimy się w 26 czerwca w sobotę w malowniczym sołectwie – Mechowo!

 

Sponsorzy:  Biuro Rachunkowe w Mechowie, Ferma Drobiu Mechowo, Skład Opału Mechowo, Gospoda Golonka Mechowo, Ogrodnictwo Ceynowa Mechowo, Sklep Gosia Mechowo, Firma Kosmetyczna Mongird Mechowo, Lody Marko Puck Pizzeria Emi Puck, Oksit w Gminie Puck, Gmina Puck.

Wprowadził:

Skip to content