Gala Sportu Gminy Puck 2021

11 marca br. w Sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbyło się podsumowanie Sportowej Ligi Gminy Puck 2021 oraz nagrodzenie najlepszych sportowców z naszego regionu. Po raz piętnasty z rzędu (od samego początku powstania Ligi Sportowej Gminy Puck) najbardziej usportowioną wsią zostało Strzelno, które startowało we wszystkich 14-stu konkurencjach ubiegłego sezonu. Drugie miejsce na podium zajęło Połczyno, które nieznacznie wyprzedziło LZS ”Wicher” Łebcz. Czołowe drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz gratyfikację pieniężną. Ponadto wybrano 10-ciu najbardziej usportowionych zawodników, którzy reprezentowali Gminę Puck na arenie międzynarodowej, krajowej oraz gminnej z dużymi sukcesami sportowymi. Dodatkowo wyróżniona została trójka najbardziej perspektywicznych zawodników z młodszego pokolenia w kategorii „odkrycie roku”. Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe statuetki, nagrody rzeczowe oraz gratyfikację pieniężną, którą wręczyli Wójt Gminy Puck – Tadeusz Puszkarczuk i Dyrektor Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck – dr Jan P. Dettlaff. Organizatorem Gali był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.