I Runda Mistrzostw Gminy Puck w Kręglach

28 października br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził I rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 58 osób (w tym 21 kobiet). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 4 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości. Indywidualnie w pierwszej z czterech rund triumfowali reprezentanci Strzelna: Alicja Szopa (136 pkt.) i Dariusz Potrykus (149 pkt.). Zespołowo z wyraźną przewagą zwyciężył zespół Strzelna (767 pkt.) wyprzedzając kolejno Łebcz (651) oraz Gnieżdżewo (644). Druga runda odbędzie się 25 listopada (piątek) od godz. 15 30 do godz. 18 30. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców Gminy Puck. 

KLASYFIKACJA  MĘŻCZYZN  I  TURNIEJU:                                  

Msc. Nazwisko i imię: miejscowość I runda
1 Potrykus Dariusz Strzelno 149
2 Potrykus Leon Połczyno 141
Semmerling Krystian Darzlubie 141
4 Grön Damian Łebcz 139
5 Białk Krzysztof Strzelno 137
6 Jaffke Waldemar Gnieżdżewo 135
7 Koss Łukasz Gnieżdżewo 134
8 Licau Wojciech Mieroszyno 128
9 Oberzig Wiesław Urząd Gminy 127
10 Ceszke Błażej Strzelno/UG 126
Dettlaff Mikołaj Strzelno 126
12 Groenwald Mikołaj Połczyno 125
Jarmulewski Henryk Mieroszyno 125
14 Żaczek Julian Strzelno 124
15 Grandicki Przemysław Łebcz 119
16 Lemke Dariusz Łebcz 116
17 Stodolny Jakub Strzelno 116
18 Rohraff Adam Strzelno 113
19 Ceszke Brunon Strzelno 112
20 Dettlaff Łukasz Mieroszyno 110
21 Kos Florian Łebcz 108
22 Koss Jan Urząd Gminy 96
23 Dettlaff Roman Łebcz 95
24 Stromski Piotr Mieroszyno 94
Potrykus Sylwester Gnieżdżewo 93
Radtke Piotr Werblinia 93
27 Dettlaff Maciej Werblinia 86
28 Darga Michał Gnieżdżewo 84
29 Radtke Henryk Werblinia 83
30 Golla Piotr Łebcz 78
Marzejon Tadeusz Rekowo Górne 78
32 Jarmulewski Albert Mieroszyno 73
33 Selewski Robert Połczyno 58
34 Wszeborowski Jakub Gnieżdżewo 55
35 Lilla Marek Rekowo Górne 48
36 Neumann Oliwier Rekowo Górne 36
37 Stromski Franciszek Mieroszyno 27

KLASYFIKACJA  KOBIET  I  TURNIEJU:

Msc. Nazwisko i imię miejscowość I runda
1 Szopa Alicja Strzelno 136
2 Dettlaff Małgorzata Werblinia 102
3 Koss Paulina Gnieżdżewo/UG 101
4 Zelewska Beata Werblinia 99
5 Jaffke Izabela Gnieżdżewo 97
6 Wrese Anna Połczyno 96
7 Dettlaff Monika Strzelno 93
Kłodzińska Justyna Gnieżdżewo 93
9 Dettlaff Iwona Łebcz 85
Włodarczyk Kinga Rekowo Górne 85
11 Grön Joanna Łebcz 84
12 Białk Dominika Strzelno/UG 82
13 Marzejon Irena Rekowo Górne 72
14 Neumann Izabela Rekowo Górne 71
15 Ellwart – Ferra Halina Swarzewo/UG 68
16 Krzyżańska Ilona Błądzikowo 66
17 Kos Wioletta Łebcz 64
18 Stromska Klaudia Mieroszyno 60
19 Lilla Magdalena Rekowo Górne 54
20 Stromska Urszula Mieroszyno 53
21 Ciskowska Magdalena Urząd Gminy 44

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  I  TURNIEJU:(4 mężczyzn + 2 kobiety)

Msc. Miejscowość: I runda
1 Strzelno 767
2 Łebcz 651
3 Gnieżdżewo 644
4 Mieroszyno 570
5 Urząd Gminy Puck 532
6 Werblinia 463
7 Połczyno 420
8 Rekowo Górne 319
9 Darzlubie 141
10 Swarzewo 68
11 Błądzikowo 66

GALERIA ZDJĘĆ:

Wprowadził:

Biuro OKSiT

W dniu 31 maja będzie nieczynne

Grota Mechowska

w dniu 30 maja
czynna od godziny 13.00

Stanica Wodna w Swarzewie

w dniach 30 maja- 2 czerwca
zaprasza do korzystania ze sprzętu wodnego codziennie w godzinach 10.00- 18.00

Park Kulturowy
Osada Łowców Fok w Rzucewie

w dniach 30 maja - 2 czerwca
zaprasza codziennie w godzinach 9.00-17.00
Ostatnich zwiedzających zapraszamy do godz.16.30

Skip to content