16 stycznia 2022 roku przeprowadzony został drugi turniej tenisa stołowego mężczyzn Gminy Puck w sezonie 2022. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 32 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
DRUGIEGO TURNIEJU
Msc. | Zawodnik: | Miejscowość: |
1 | Okoń Sławomir | Leśniewo |
2 | Korthals Hieronim | Połczyno |
3 | Kalwig Mariusz | Swarzewo |
4 | Białk Dariusz | Strzelno |
5-6 | Steinke Damian | Domatowo |
5-6 | Pieper Łukasz | Swarzewo |
7-8 | Licau Wojciech | Mieroszyno |
7-8 | Żmuda Krzysztof | Łebcz |
9-12 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne |
9-12 | Białk Krzysztof | Strzelno |
9-12 | Kupferschmidt Jacek | Swarzewo |
9-12 | Mach Robert | Werblinia |
13-16 | Brzozowski Marcin | Połczyno |
13-16 | Jeka Tadeusz | Strzelno |
13-16 | Mach Mariusz | Werblinia |
13-16 | Boczyński Bernard | Połczyno |
17-24 | Darga Rajmund | Gnieżdżewo |
17-24 | Jaffke Waldemar | Gnieżdżewo |
17-24 | Szweda Ryszard | Swarzewo |
17-24 | Leczkowski Maciej | Gnieżdżewo |
17-24 | Potrykus Sylwester | Gnieżdżewo |
17-24 | Miotke Wojciech | Mrzezino |
17-24 | Steinke Kacper | Domatowo |
17-24 | Szlas Filip | Rekowo Górne |
25-32 | Białk Józef | Strzelno |
25-32 | Krzyżański Krzysztof | Błądzikowo |
25-32 | Liecau Jerzy | Łebcz |
25-32 | Szweda Michał | Celbowo |
25-32 | Płomień Waldemar | Błądzikowo |
25-32 | Potrykus Krzysztof | Domatowo |
25-32 | Krzyżański Tomasz | Błądzikowo |
25-32 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór |
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
DRUGIEGO TURNIEJU
Msc. | Drużyna: | Pkt. |
1 | Swarzewo | 66 |
2 | Strzelno | 58 |
3 | Domatowo | 48 |
4 | Połczyno | 44 |
5 | Gnieżdżewo | 42 |
6 | Mieroszyno | 36 |
7 | Błądzikowo | 36 |
8 | Werblinia | 34 |
9 | Łebcz | 32 |
10 | Rekowo Górne | 32 |
11 | Leśniewo | 30 |
12 | Mrzezino | 14 |
12 | Swarzewo II | 14 |
12 | Gnieżdżewo II | 14 |
15 | Strzelno II | 12 |
15 | Celbowo | 12 |
15 | Starzyński Dwór | 12 |
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
PO DRUGIM TURNIEJU
Msc. | Zawodnik: | Miejscowość: | Suma | Lb.T |
1 | Okoń Sławomir | Leśniewo | 60 | 2 |
2 | Korthals Hieronim | Połczyno | 56 | 2 |
3 | Kalwig Mariusz | Swarzewo | 52 | 2 |
4 | Białk Dariusz | Strzelno | 46 | 2 |
5 | Steinke Damian | Domatowo | 44 | 2 |
6 | Pieper Łukasz | Swarzewo | 42 | 2 |
7 | Licau Wojciech | Mieroszyno | 38 | 2 |
8 | Żmuda Krzysztof | Łebcz | 36 | 2 |
9 | Białk Krzysztof | Strzelno | 36 | 2 |
9 | Mach Robert | Werblinia | 36 | 2 |
9 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne | 36 | 2 |
12 | Mach Mariusz | Werblinia | 32 | 2 |
12 | Jeka Tadeusz | Strzelno | 32 | 2 |
14 | Boczyński Bernard | Połczyno | 30 | 2 |
15 | Miotke Wojciech | Mrzezino | 28 | 2 |
15 | Szweda Ryszard | Swarzewo | 28 | 2 |
15 | Jaffke Waldemar | Gnieżdżewo | 28 | 2 |
15 | Steinke Kacper | Domatowo | 28 | 2 |
19 | Płomień Waldemar | Błądzikowo | 26 | 2 |
19 | Białk Józef | Strzelno | 26 | 2 |
21 | Tuszer Franciszek | Starzyno | 24 | 1 |
22 | Krzyżański Tomasz | Błądzikowo | 24 | 2 |
22 | Krzyżański Krzysztof | Błądzikowo | 24 | 2 |
22 | Liecau Jerzy | Łebcz | 24 | 2 |
22 | Potrykus Krzysztof | Domatowo | 24 | 2 |
26 | Szulc Mariusz | Połchowo | 20 | 1 |
27 | Kupferschmidt Jacek | Swarzewo | 18 | 1 |
28 | Brzozowski Marcin | Mieroszyno | 16 | 1 |
28 | Mudlaff Marian | Strzelno | 16 | 1 |
30 | Darga Rajmund | Gnieżdżewo | 14 | 1 |
30 | Leczkowski Maciej | Gnieżdżewo | 14 | 1 |
30 | Potrykus Sylwester | Gnieżdżewo | 14 | 1 |
30 | Szlas Filip | Rekowo Górne | 14 | 1 |
30 | Cejnowa Adam | Połczyno | 14 | 1 |
35 | Stodolny Jakub | Strzelno | 12 | 1 |
35 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór | 12 | 1 |
35 | Szweda Michał | Celbowo | 12 | 1 |
35 | Potrykus Bartłomiej | Domatowo | 12 | 1 |
35 | Pieper Paweł | Swarzewo | 12 | 1 |
35 | Olszewski Rafał | Połczyno | 12 | 1 |
41 | Rohraff Adam | Strzelno | 10 | 1 |
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
PO DRUGIM TURNIEJU
Msc. | Drużyna: | Suma |
1 | Swarzewo | 126 |
2 | Strzelno | 114 |
3 | Połczyno | 100 |
4 | Domatowo | 96 |
5 | Błądzikowo | 74 |
6 | Werblinia | 68 |
7 | Leśniewo | 60 |
8 | Łebcz | 60 |
9 | Gnieżdżewo | 56 |
10 | Strzelno II | 54 |
11 | Mieroszyno | 54 |
12 | Rekowo Górne | 50 |
13 | Mrzezino | 28 |
14 | Swarzewo II | 26 |
15 | Starzyno | 24 |
16 | Połchowo | 20 |
17 | Gnieżdżewo II | 14 |
18 | Celbowo | 12 |
18 | Starzyński Dwór | 12 |
18 | Domatowo II | 12 |
18 | Połczyno II | 12 |
22 | Strzelno III | 10 |
Kolejny – trzeci – turniej przeprowadzony zostanie 30 stycznia (niedziela) 2022 roku o godz.: 10 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).