II Turniej Tenisa Stołowego Oldboy Ziemi Puckiej

Turniej przeprowadzony został 19 stycznia 2022 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1982-1968 oraz starszej – 1967 +. Kolejny (trzeci) turniej przeprowadzony zostanie 2 lutego (środa) 2022 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie. Serdecznie zapraszamy!!

WYNIKI II TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc.ZawodnikMiejscowość/Klub:
1Białk DariuszStrzelno
2Śliwiński RyszardOSiR Władysławowo
3Nadolski LeszekOSiR Władysławowo
4Golla AlojzyOSiR Władysławowo
5Frank MieczysławWierzchucino
6Krauze WiesławRekowo Górne
7Nadolski RafałJastarnia
8Lechowski MirosławMała Piaśnica
9Lunk KrzysztofPuck
10Fiałkowski BogusławJastarnia
11Olszewski RafałPołczyno
12Robakowska JoannaJastarnia
13Mach MariuszWerblinia
14Darga RajmundGnieżdżewo
15Potrykus SylwesterGnieżdżewo
16Grandicki PrzemysławŁebcz
17Liecau JerzyŁebcz
18Trendel ArturOSiR Władysławowo
19Manicki LeszekGnieżdżewo

WYNIKI II TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc.ZawodnikMiejscowość/Klub:
1Szymański RyszardOSiR Władysławowo
2Tuszer FranciszekStarzyno
3Licau WojciechMieroszyno
4Czernicki LechOSiR Władysławowo
5Lessnau HenrykOSiR Władysławowo
6Szopa AlicjaStrzelno
7Wittbrodt ZbigniewOSiR Władysławowo
8Żaczek JulianStrzelno
9Bastuba MarianPuck
10Brucki JacekKosakowo
11Żmuda KrzysztofŁebcz
12Goszczyński RyszardPołczyno Bis
13Oberzig StefanOSiR Władysławowo
14Koziróg JózefOSiR Władysławowo
15Kujawski PiotrOSiR Władysławowo
16Białk JózefStrzelno
17Jaworski KrzysztofRzucewo
18Niemiec MarianSasino
19Maciejewski JanuszKosakowo
20Ginter JerzyPuck
21Bartkowski JerzyKarwieńskie Błota
22Płomień WaldemarBłądzikowo
23Samel JerzyStarzyński Dwór

KLASYFIKACJA PO II TURNIEJU

GRUPA MŁODSZA

Msc.ZawodnikMiejscowość/Klub:SumaLb.T
1Śliwiński RyszardOSiR Władysławowo982
2Golla AlojzyOSiR Władysławowo922
3Nadolski LeszekOSiR Władysławowo922
4Krauze WiesławRekowo Górne842
5Frank MieczysławWierzchucino842
6Lechowski MirosławMała Piaśnica742
7Lunk KrzysztofPuck702
8Fiałkowski BogusławJastarnia642
9Robakowska JoannaJastarnia622
10Olszewski RafałPołczyno582
11Mach MariuszWerblinia562
12Białk DariuszStrzelno501
13Darga RajmundGnieżdżewo502
14Potrykus SylwesterGnieżdżewo442
15Liecau JerzyŁebcz422
16Steinke DamianDomatowo401
17Nadolski RafałJastarnia381
18Manicki LeszekGnieżdżewo342
19Grandicki PrzemysławŁebcz201
20Trendel ArturOSiR Władysławowo161

KLASYFIKACJA PO II TURNIEJU

GRUPA STARSZA

Msc.ZawodnikMiejscowość/Klub:SumaLb. T
1Szymański RyszardOSiR Władysławowo982
2Czernicki LechOSiR Władysławowo942
3Licau WojciechMieroszyno922
4Tuszer FranciszekStarzyno822
5Szopa AlicjaStrzelno822
6Wittbrodt ZbigniewOSiR Władysławowo782
7Żmuda KrzysztofŁebcz742
8Lessnau HenrykOSiR Władysławowo742
9Żaczek JulianStrzelno742
10Bastuba MarianPuck702
11Oberzig StefanOSiR Władysławowo562
12Koziróg JózefOSiR Władysławowo522
13Brucki JacekKosakowo502
14Kujawski PiotrOSiR Władysławowo422
15Maciejewski JanuszKosakowo402
16Białk JózefStrzelno322
17Goszczyński RyszardPołczyno Bis281
18Bartkowski JerzyKarwieńskie Błota262
19Boczyński BernardPołczyno241
20Dziubek AdamMała Piaśnica221
21Płomień WaldemarBłądzikowo222
22Jaworski KrzysztofRzucewo181
23Niemiec MarianSasino161
24Samel JerzyStarzyński Dwór162
25Ginter JerzyPuck121

GALERIA ZDJĘĆ:

Wprowadził:

Skip to content