OKSiT

III Turniej Tenisa Stołowego Mężczyzn Gminy Puck

30 stycznia 2022 roku przeprowadzony został trzeci turniej tenisa stołowego mężczyzn  Gminy Puck w sezonie 2022. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 32 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA              

TRZECIEGO  TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Białk Dariusz Strzelno
3 Kalwig Mariusz Swarzewo
4 Steinke Damian Domatowo
5-6 Okoń Sławomir Leśniewo
5-6 Mudlaff Marian Strzelno
7-8 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
7-8 Piepka Adam Starzyno
9-12 Pieper Łukasz Swarzewo
9-12 Białk Krzysztof Strzelno
9-12 Licau Wojciech Mieroszyno
9-12 Tuszer Franciszek Starzyno
13-16 Jeka Tadeusz Strzelno
13-16 Boczyński Krystian Połczyno
13-16 Krauze Wiesław Rekowo Górne
13-16 Drzeżdżon Kacper Połchowo
17-24 Darga Stanisław Połchowo
17-24 Cejnowa Adam Połczyno
17-24 Leczkowski Maciej Gnieżdżewo
17-24 Miotke Wojciech Mrzezino
17-24 Steinke Kacper Domatowo
17-24 Liecau Jerzy Łebcz
17-24 Białk Józef Strzelno
17-24 Boczyński Bernard Połczyno
25-32 Samel Jerzy Starzyński Dwór
25-32 Krzyżański Tomasz Błądzikowo
25-32 Krzyżański Krzysztof Błądzikowo
25-32 Stodolny Jakub Strzelno
25-32 Szweda Michał Celbowo
25-32 Darga Rajmund Gnieżdżewo
25-32 Płomień Waldemar Błądzikowo
25-32 Potrykus Krzysztof Domatowo

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA

TRZECIEGO  TURNIEJU

Msc. Drużyna: Pkt.
1 Strzelno 68
2 Swarzewo 64
3 Połczyno 60
4 Domatowo 50
5 Strzelno II 42
6 Starzyno 38
7 Błądzikowo 36
8 Połchowo 30
9 Gnieżdżewo 26
10 Leśniewo 22
11 Mieroszyno 18
12 Rekowo Górne 16
13 Łebcz 14
13 Mrzezino 14
13 Połczyno II 14
16 Celbowo 12
16 Starzyński Dwór 12

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA              

PO TRZECIM  TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość: Suma Lb.T
1 Korthals Hieronim Połczyno 86 3
2 Okoń Sławomir Leśniewo 82 3
3 Kalwig Mariusz Swarzewo 78 3
4 Białk Dariusz Strzelno 74 3
5 Steinke Damian Domatowo 68 3
6 Pieper Łukasz Swarzewo 60 3
7 Licau Wojciech Mieroszyno 56 3
8 Białk Krzysztof Strzelno 54 3
9 Krauze Wiesław Rekowo Górne 52 3
10 Jeka Tadeusz Strzelno 48 3
11 Boczyński Bernard Połczyno 44 3
12 Tuszer Franciszek Starzyno 42 2
13 Miotke Wojciech Mrzezino 42 3
13 Steinke Kacper Domatowo 42 3
15 Białk Józef Strzelno 40 3
16 Mudlaff Marian Strzelno 38 2
17 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 38 2
18 Płomień Waldemar Błądzikowo 38 3
18 Liecau Jerzy Łebcz 38 3
20 Żmuda Krzysztof Łebcz 36 2
21 Mach Robert Werblinia 36 2
22 Krzyżański Tomasz Błądzikowo 36 3
22 Krzyżański Krzysztof Błądzikowo 36 3
22 Potrykus Krzysztof Domatowo 36 3
25 Mach Mariusz Werblinia 32 2
26 Szweda Ryszard Swarzewo 28 2
26 Jaffke Waldemar Gnieżdżewo 28 2
26 Leczkowski Maciej Gnieżdżewo 28 2
26 Cejnowa Adam Połczyno 28 2
30 Darga Rajmund Gnieżdżewo 26 2
31 Stodolny Jakub Strzelno 24 2
31 Samel Jerzy Starzyński Dwór 24 2
31 Szweda Michał Celbowo 24 2
34 Szulc Mariusz Połchowo 20 1
34 Piepka Adam Starzyno 20 1
36 Drzeżdżon Kacper Połchowo 16 1
36 Boczyński Krystian Połczyno 16 1
36 Brzozowski Marcin Mieroszyno 16 1
39 Darga Stanisław Połchowo 14 1
39 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo 14 1
39 Szlas Filip Rekowo Górne 14 1
42 Potrykus Bartłomiej Domatowo 12 1
42 Pieper Paweł Swarzewo 12 1
42 Olszewski Rafał Połczyno 12 1
45 Rohraff Adam Strzelno 10 1

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA

PO TRZECIM  TURNIEJU

Msc. Drużyna: Suma
1 Swarzewo 190
2 Strzelno 182
3 Połczyno 160
4 Domatowo 146
5 Błądzikowo 110
6 Strzelno II 96
7 Gnieżdżewo 82
8 Leśniewo 82
9 Łebcz 74
10 Mieroszyno 72
11 Werblinia 68
12 Rekowo Górne 66
13 Starzyno 62
14 Połchowo 50
15 Mrzezino 42
16 Swarzewo II 26
16 Połczyno II 26
18 Celbowo 24
18 Starzyński Dwór 24
20 Gnieżdżewo II 14
21 Domatowo II 12
22 Strzelno III 10

Kolejny – czwarty – turniej przeprowadzony zostanie 6 lutego (niedziela) 2022 roku o godz.: 10 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).

GALERIA ZDJĘĆ: 

Wprowadził:

Skip to content