OKSiT

III Turniej Tenisa Stołowego Oldboy Ziemi Puckiej

Turniej przeprowadzony został 2 lutego 2022 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1982-1968 oraz starszej – 1967 +.

WYNIKI III TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Białk Dariusz Strzelno
2 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo
3 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo
4 Golla Alojzy OSiR Władysławowo
5 Krauze Wiesław Rekowo Górne
6 Piepka Adam Starzyno
7 Frank Mieczysław Wierzchucino
8 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
9 Robakowska Joanna Jastarnia
10 Lenc Leszek Hel
11 Olszewski Rafał Połczyno
12 Fiałkowski Bogusław Jastarnia
13 Liecau Jerzy Łebcz
14 Manicki Leszek Gnieżdżewo

WYNIKI III TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Licau Wojciech Mieroszyno
2 Tuszer Franciszek Starzyno
3 Czernicki Lech OSiR Władysławowo
4 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo
5 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo
6 Szopa Alicja Strzelno
7 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo
8 Boczyński Bernard Połczyno
9 Koziróg Józef OSiR Władysławowo
10 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo
11 Żmuda Krzysztof Łebcz
12 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
13 Żaczek Julian Strzelno
14 Dziubek Adam Mała Piaśnica
15 Białk Józef Strzelno
16 Ginter Jerzy Puck
17 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo
18 Płomień Waldemar Błądzikowo
19 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota
20 Samel Jerzy Starzyński Dwór

KLASYFIKACJA PO III TURNIEJU

GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb.T
1 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo 144 3
2 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo 140 3
3 Golla Alojzy OSiR Władysławowo 136 3
4 Krauze Wiesław Rekowo Górne 126 3
5 Frank Mieczysław Wierzchucino 122 3
6 Białk Dariusz Strzelno 100 2
7 Robakowska Joanna Jastarnia 96 3
8 Fiałkowski Bogusław Jastarnia 92 3
9 Olszewski Rafał Połczyno 88 3
10 Lechowski Mirosław Mała Piaśnica 74 2
11 Lunk Krzysztof Puck 70 2
12 Liecau Jerzy Łebcz 68 3
13 Manicki Leszek Gnieżdżewo 58 3
14 Mach Mariusz Werblinia 56 2
15 Darga Rajmund Gnieżdżewo 50 2
16 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo 44 2
17 Piepka Adam Starzyno 40 1
17 Steinke Damian Domatowo 40 1
19 Nadolski Rafał Jastarnia 38 1
20 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 36 1
21 Lenc Leszek Hel 32 1
22 Grandicki Przemysław Łebcz 20 1
23 Trendel Artur OSiR Władysławowo 16 1

KLASYFIKACJA PO III TURNIEJU

GRUPA STARSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb. T
1 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo 142 3
2 Licau Wojciech Mieroszyno 142 3
3 Czernicki Lech OSiR Władysławowo 140 3
4 Tuszer Franciszek Starzyno 130 3
5 Szopa Alicja Strzelno 122 3
6 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo 120 3
7 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo 112 3
8 Żmuda Krzysztof Łebcz 104 3
9 Żaczek Julian Strzelno 100 3
10 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo 88 3
11 Koziróg Józef OSiR Władysławowo 86 3
12 Bastuba Marian Puck 70 2
13 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo 60 3
14 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 56 2
15 Białk Józef Strzelno 54 3
16 Brucki Jacek Kosakowo 50 2
17 Maciejewski Janusz Kosakowo 40 2
18 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 40 3
19 Płomień Waldemar Błądzikowo 38 3
20 Boczyński Bernard Połczyno 36 1
21 Ginter Jerzy Puck 32 2
22 Samel Jerzy Starzyński Dwór 28 3
23 Dziubek Adam Mała Piaśnica 24 1
23 Boczyński Bernard Połczyno 24 1
25 Dziubek Adam Mała Piaśnica 22 1
26 Jaworski Krzysztof Rzucewo 18 1
27 Niemiec Marian Sasino 16 1

 Kolejny (czwarty) turniej przeprowadzony zostanie 9 lutego (środa) 2022 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.

GALERIA ZDJĘĆ:

Wprowadził:

Skip to content