Mistrzostwa Gminy Puck i LKS-u w Lekkiej Atletyce

Mistrzostwa zostały rozegrane 20 czerwca 2021 roku na stadionie lekkoatletycznym w Pucku. Organizatorem Mistrzostw był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz LKS Ziemi Puckiej.

Impreza została przeprowadzona w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej.

Zawodnicy za miejsca I-III w klasyfikacji Mistrzostw Gminy Puck oraz LKS-u Ziemi Puckiej otrzymali  medale oraz upominki rzeczowe. Zespoły za miejsca od I do VI otrzymały puchary.

                                        WYNIKI:

         Bieg 100 m kobiet

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Białowąs Magdalena 2008 Połczyno 12,9
2 Duraj Dominika 2005 Połchowo 13,0
3 Seniura Tatiana 2004 Puck 13,4
4 Mielewczyk Kinga 2006 Puck 13,5
5 Bisewska Agata 2009 Strzelno 15,0
6 Kuchnowska Wiktoria 2009 Strzelno 15,5
7 Romanik Marta 1978 Łebcz 15,9

 Bieg 200 m kobiet

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Duraj Dominika 2005 Połchowo 25,8
2 Białowąs Magdalena 2008 Połczyno 26,6
3 Seniura Tatiana 2004 Puck 27,5
4 Kuchnowska Wiktoria 2009 Strzelno 37,3
5 Dudek Bernadeta 1979 Łebcz 43,3

Bieg 800 m kobiet

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Pawlina Julia 2001 Puck 2:46,8
2 Bisewska Agata 2009 Strzelno 3:09,7
3 Romanik Marta 1978 Łebcz 3:13,8
4 Dudek Bernadeta 1979 Łebcz 4:21,8

Skok w dal kobiet

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Duraj Dominika 2005 Połchowo 4,88
2 Seniura Tatiana 2004 Puck 4,75
3 Mielewczyk Kinga 2006 Puck 4,43
4 Bisewska Aleksandra 1980 Strzelno 3,45

 Pchnięcie kulą kobiet (4)

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Ptak Ryszarda 1967 Strzelno 9,43
2 Thrun Izabela 2005 Puck 7,55
3 Selke Edyta 1975 Żelistrzewo 6,85

 Rzut oszczepem kobiet (600 g)

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Ptak Ryszarda 1967 Strzelno 22,34
2 Thrun Izabela 2005 Puck 19,76
3 Selke Edyta 1975 Żelistrzewo 19,31
4 Romanik Marta 1978 Łebcz 16,48
5 Dettlaff Patrycja 2005 Strzelno 12,97

Rzut dyskiem kobiet  (1)

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Thurn Izabela 2005 Puck 27,87
2 Ptak Ryszarda 1967 Strzelno 25,70
3 Selke Edyta 1975 Żelistrzewo 15,97

 Skok wzwyż kobiet

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Dettlaff Patrycja 2005 Strzelno 125

Bieg 100 m mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Wesserling Cezary 2004 Puck 11,2
2 Oss Mateusz 2001 Połczyno 11,3
3 Jaskułka Artur 2000 Swarzewo 11,8
4 Sikorski Dawid 2000 Strzelno 11,9
5 Cejnowa Janusz 1996 Połczyno 12,0
6 Selke Wojciech 1972 Żelistrzewo 14,6
7 Hirt Igor 2005 Łebcz 15,1
8 Rathnau Fabian 2008 Łebcz 16,6

Bieg 200 m mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Oss Mateusz 2001 Połczyno 24,0
2 Cejnowa Janusz 1996 Strzelno 26,0
3 Ferra Przemysław 2004 Strzelno 28,1
4 Konkol Adam 1974 Żelistrzewo 37,0

  Bieg 400 m mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Mudlaff Adam 1997 Strzelno 58,6
2 Groenwald Mikołaj 2003 Połczyno 58,8
3 Oss Mateusz 2001 Połczyno 59,8
4 Kołowszyński Ksawery 2004 Żelistrzewo 60,0

1000 m mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Mollin Bartłomiej 1978 Strzelno 2:49,4
2 Wittbrodt Jacek 2004 Puck 2:49,6
3 Mudlaff Adam 1997 Strzelno 3:18,5
4 Styn Tomasz 2007 Żelistrzewo 3:20,4

 Skok w dal mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Sikorski Dawid 2000 Strzelno 5,76
2 Jaskułka Artur 2000 Swarzewo 5,75
3 Kołowszyński Ksawery 2004 Żelistrzewo 5,63
4 Groenwald Szymon 2005 Połczyno 5,35
5 Mudlaff Adam 1997 Strzelno 5,20
6 Cejnowa Janusz 1996 Połczyno 4,93
7 Klahs Artur 1995 Puck 4,48
8 Styn Tomasz 2007 Żelistrzewo 4,48
9 Hirt Igor 2009 Łebcz 4,23
10 Rathnau Fabian 2008 Łebcz 3,53

Pchnięcie kulą mężczyzn (7)

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Darga Marcin 1989 Starzyno 14,78
2 Mielke Sebastian 1987 LKS Puck 14,40
3 Helman Mateusz 2004 Łebcz 13,05
4 Czylkowski Kamil 1998 Strzelno 11,53
5 Stromski Piotr 1984 Mieroszyno 9,92
6 Kempa Piotr 1994 Strzelno 8,47
7 Konkol Adam 1974 Żelistrzewo 7,57
8 Ferra Przemysław 2004 Strzelno 7,14

 Rzut oszczepem mężczyzn (800)

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Darga Marcin 1989 Starzyno 43,78
2 Mielke Sebastian 1987 LKS Puck 41,90
3 Czylkowski Kamil 1998 Strzelno 40,25
4 Groenwald Mikołaj 2003 Połczyno 35,86
5 Kosakowski Kamil 1987 Łebcz 35,75
6 Stromski Piotr 1984 Mieroszyno 35,14
7 Grandicki Przemysław 1979 Łebcz 28,43
8 Selke Wojciech 1972 Żelistrzewo 26,06
9 Białk Krzysztof 1992 Strzelno 24,40
10 Ferra Przemysław 2004 Strzelno 17,94

Rzut dyskiem mężczyzn (2)

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Darga Marcin 1989 Starzyno 46,70
2 Skwiercz Mateusz 1994 Mechowo 41,56
3 Czylkowski Kamil 1998 Strzelno 39,96
4 Mielke Sebastian 1987 LKS Puck 39,62
5 Helman Mateusz 2004 Łebcz 34,27
6 Groenwald Szymon 2005 Połczyno 33,94
7 Stromski Piotr 1984 Mieroszyno 29,90
8 Białk Krzysztof 1992 Strzelno 23,55
9 Konkol Adam 1974 Żelistrzewo 20,66

Rzut młotem mężczyzn (7)             

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Groenwald Szymon 2005 Połczyno 45,94
2 Kownatke Rafał 1985 Puck 44,54
3 Darga Marcin 1989 Starzyno 42,35
4 Mielke Sebastian 1987 LKS Puck 37,78
5 Miłosz Adam 1972 Połczyno 36,41
6 Ceszke Błażej 1989 Strzelno 30,73
7 Czylkowski Kamil 1998 Strzelno 29,30
8 Korthals Bernard 1965 Połczyno 19,48
PK Thrun Izabela 2005 Puck 35,51 (3 kg)
PK Kobierzyński Mikołaj 2005 Domatówko 29,17 (5 kg)

 Skok wzwyż mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Jaskułka Artur 2000 Swarzewo 170
2 Ustarbowski Marcin 2002 Swarzewo 170
3 Sikorski Dawid 2000 Strzelno 165
4 Kołowszyński Ksawery 2004 Żelistrzewo 165
5 Groenwald Mikołaj 2003 Połczyno 130
6 Grandicki Przemysław 1979 Łebcz 125
PK Ustarbowski Marcin 2002 Swarzewo 173

 Sztafeta 4 x 100 m (K-M-K-M)

Msc. Nazwa drużyny Wynik:
1 LKS Puck 48,9
2 Strzelno 58,8
3 Łebcz 66,7

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  MISTRZOSTW

Msc. Nazwa drużyny: Punkty
1 STRZELNO 182
2 POŁCZYNO 98
3 ŁEBCZ 74
4 ŻELISTRZEWO 61
5 SWARZEWO 30
6 STARZYNO 27
7 POŁCHOWO 25
8 MIEROSZYNO 13
9 MECHOWO 7

GALERIA ZDJĘĆ: