OKSiT

Mistrzostwa Gminy Puck i LKS-u w Lekkiej Atletyce 2022

Mistrzostwa zostały rozegrane 19 czerwca 2022 roku na stadionie lekkoatletycznym w Pucku. Organizatorem Mistrzostw był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz LKS Ziemi Puckiej. Impreza została przeprowadzona w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej.

Zawodnicy za miejsca I-III w klasyfikacji Mistrzostw Gminy Puck oraz LKS-u Ziemi Puckiej otrzymali  medale oraz upominki rzeczowe. Zespoły za miejsca od I do VI otrzymały puchary.

                                       WYNIKI:

 Bieg 100 m kobiet

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Seniura Tetiana 2004 Puck 13,3
2 Pacholska Sara 2006 Połchowo 13,4
3 Mielewczyk Kinga 2006 Puck 13,5
4 Zielke Nikola 2017 Strzelno 20,2

Bieg 800 m kobiet

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Klahs Katarzyna 1996 Połczyno Bis 2:42,7
2 Tarnowska Wiktoria 2009 Puck 3:24,0

Skok w dal kobiet

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Mielewczyk Kinga 2006 Puck 4,80
2 Pacholska Sara 2006 Połchowo 4,60
3 Seniura Tetiana 2004 Puck 4,52
4 Iwańska Sylwia 1977 Połczyno 3,96
5 Zielke Karolina 1985 Strzelno 3,06
6 Zielke Nikola 2017 Strzelno 2,59

 Pchnięcie kulą kobiet (4)

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Stromska Klaudia 1984 Mieroszyno 9,76
2 Thrun Izabela 2005 Puck 8,77
3 Drzeżdżon Agnieszka 1989 Łebcz 7,25
4 Zielke Karolina 1985 Strzelno 6,94
5 Groenwald Ewelina 1991 Połczyno 6,20
6 Wrese Anna 1997 Połczyno 5,38

Rzut oszczepem kobiet (600 g)

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Thrun Izabela 2005 Puck 23,64
2 Iwańska Sylwia 1977 Łebcz 18,06
3 Stromska Klaudia 1984 Mieroszyno 16,50
4 Zielke Karolina 1985 Strzelno 13,82
5 Zelewska Karina 1988 Połczyno 12,59

Rzut dyskiem kobiet  (1)

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Stromska Klaudia 1984 Mieroszyno 28,61
2 Thurn Izabela 2005 Puck 27,84
3 Groenwald Ewelina 1991 Połczyno 12,82

Skok wzwyż kobiet

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Czaja Olga 2004 Puck 150
2 Mielewczyk Kinga 2006 Puck 135
3 Seniura Tetiana 2004 Puck 135

Bieg 100 m mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Wesserling Cezary 2004 Puck 11,4
2 Grzybowski Wojciech 2007 Puck 11,6
3 Stromski Krzysztof 2003 Strzelno 12,9
4 Czaja Mirosław 1979 Puck 13,2
5 Hirt Igor 2009 Łebcz 14,1
6 Drzeżdżon Jan 2010 Łebcz 15,1
7 Korthals Bernard 1965 Połczyno 17,3

Bieg 200 m mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Wesserling Cezary 2004 Puck 25,0
2 Szweda Tomasz 1998 Strzelno 29,2
3 Hirt Igor 2009 Łebcz 29,3
4 Dettlaff Sławomir 1972 Połczyno 33,7

 Bieg 400 m mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Tański Paweł 2008 Puck 0:57,1
2 Groenwald Mikołaj 2003 Połczyno 0:59,5
3 Klahs Jakub 1996 Połczyno 1:05,4
4 Czaja Mirosław 1979 Puck 1:08,4
5 Stromski Krzysztof 2003 Strzelno 1:09,6
6 Dettlaff Sławomir 1972 Połczyno 1:13,8

1000 m mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Zaliński Dawid 2003 Błądzikowo 2:36,3
2 Mollin Bartłomiej 1978 Strzelno 2:53,0
3 Jaskułka Antoni 2006 Swarzewo 3:07,7
4 Parchem Artur 1997 Strzelno 3:25,2
5 Dettlaff Sławomir 1972 Połczyno 3:47,4

Skok w dal mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Grzybowski Wojciech 2007 Puck 5,55
2 Klahs Artur 1995 Połczyno Bis 4,65
3 Hirt Igor 2009 Łebcz 4,53
4 Szweda Tomasz 1998 Strzelno 4,53
5 Stromski Krzysztof 2003 Strzelno 4,29
6 Drzeżdżon Jan 2010 Łebcz 3,91

Pchnięcie kulą mężczyzn (7)

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Helman Mateusz 2004 Łebcz 16,06
2 Skwiercz Mateusz 1994 Mechowo 11,57
3 Stromski Piotr 1984 Mieroszyno 10,09
4 Miłosz Adam 1972 Połczyno 9,45
5 Stromski Tomasz 1969 Mieroszyno 8,42
6 Parchem Artur 1997 Strzelno 8,12
7 Korthals Bernard 1965 Połczyno 7,13
PK Grzenkowicz Olivier 2007 Żelistrzewo 10,31 (5kg)

 Rzut oszczepem mężczyzn (800)

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Zelewski Sebastian 1988 Połczyno 45,01
2 Kosakowski Kamil 1987 Łebcz 37,74
3 Stromski Piotr 1984 Mieroszyno 37,43
4 Czaja Mirosław 1979 Puck 29,92
5 Parchem Artur 1997 Strzelno 29,08
6 Grandicki Przemysław 1979 Łebcz 26,24
7 Białk Krzysztof 1992 Strzelno 26,11

Rzut dyskiem mężczyzn (2)

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Skwiercz Mateusz 1994 Mechowo 43,38
2 Groenwald Szymon 2005 Połczyno 42,52
3 Helman Mateusz 2004 Łebcz 39,30
4 Groenwald Jacek 1973 Połczyno 32,87
5 Stromski Piotr 1984 Mieroszyno 31,70
6 Ostrowicki Piotr 1986 Łebcz 26,78
7 Białk Krzysztof 1992 Strzelno 25,16
PK Grzenkowicz Olivier 2007 Żelistrzewo 44,64 (1 kg)

Rzut młotem mężczyzn (7)             

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Groenwald Szymon 2005 Połczyno 56,47
2 Miłosz Adam 1972 Połczyno 34,66
3 Ceszke Błażej 1989 Strzelno 34,51
4 Groenwald Fabian 1980 Połczyno 30,27
5 Korthals Bernard 1965 Połczyno 23,02
6 Białk Krzysztof 1992 Strzelno 19,12
PK Groenwald Szymon 2005 Połczyno 65,67 (5 kg)

Skok wzwyż mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Groenwald Szymon 2005 Połczyno 155
2 Wesserling Cezary 2004 Puck 150
3 Szweda Tomasz 1998 Strzelno 145
PK Stromski Piotr 1984 Mieroszyno 135
4 Grandicki Przemysław 1979 Łebcz 125
5 Drzeżdżon Jan 2010 Łebcz 115

Sztafeta 4 x 100 m (K-M-K-M)

Msc. Nazwa drużyny Wynik:
1 Puck 0:54,0
2 Połczyno 0:58,1
3 Strzelno 1:08,8
4 Łebcz 1:10,3

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  MISTRZOSTW

Msc. Nazwa drużyny: Punkty
1 POŁCZYNO 158
2 STRZELNO 122
3 ŁEBCZ 90
4 MIEROSZYNO 45
5 POŁCHOWO 18
6 MECHOWO 16
7 BŁĄDZIKOWO 9
8 SWARZEWO 6

GALERIA ZDJĘĆ:

Wprowadził:

Skip to content