Mistrzostwa Gminy Puck i LKS-u w Lekkiej Atletyce

Mistrzostwa zostały rozegrane 24 czerwca 2023 roku na stadionie lekkoatletycznym w Pucku. Organizatorem Mistrzostw był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz LKS Ziemi Puckiej.

Impreza została przeprowadzona w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej.

Zawodnicy za miejsca I-III w klasyfikacji Mistrzostw Gminy Puck oraz LKS-u Ziemi Puckiej otrzymali  medale oraz upominki rzeczowe. Zespoły za miejsca od I do VI otrzymały puchary.

                             WYNIKI:

 Bieg 100 m kobiet

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Seniura Tetiana 2004 Puck 13,6
2 Pacholska Sara 2006 Połchowo 13,1
3 Kuchnowska Wiktoria 2009 Łebcz 14.5

Bieg 200 m kobiet

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Pawlina Julia 2001 Puck 30,9
2 Górska Nadia 2011 Żelistrzewo 32,4
3 Lademann Maja 2010 Połczyno 32,5
4 Tarnowska Wiktoria 2009 Puck 33,0
5 Romanik Marta 1978 Łebcz 33,8
6 Manicka Mirella 2011 Gnieżdżewo 36,6
7 Manicka Melania 2018 Gnieżdżewo 48,8

 Bieg 800 m kobiet

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Klahs Katarzyna 1996 Połczyno Bis 2:42,3
2 Górska Nadia 2011 Żelistrzewo 2:54,6
3 Pawlina Julia 2001 Puck 2:55,0
4 Tarnowska Wiktoria 2009 Puck 3:22,8
5 Romanik Marta 1978 Łebcz 3:28,6

Skok w dal kobiet

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Mielewczyk Kinga 2006 Puck 5,06
2 Pacholska Sara 2006 Połchowo 4,97
3 Czaja Olga 2004 Puck 4,64
4 Seniura Tatiana 2004 Puck 4,49
5 Lademann Maja 2010 Połczyno 4,11

 Pchnięcie kulą kobiet (4)

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Tadda Lilianna 2006 Puck 10,36
2 Stromska Klaudia 1984 Mieroszyno 9,30
3 Ptak Ryszarda 1967 Strzelno 8,97
4 Thrun Izabela 2005 Puck 8,40
5 Groenwald Ewelina 1991 Połczyno 6,32

Rzut oszczepem kobiet (600 g)

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Thrun Izabela 2005 Puck 21,14
2 Ptak Ryszarda 1967 Strzelno 20,72
3 Tadda Lilianna 2006 Puck 20,00
4 Stromska Klaudia 1984 Mieroszyno 19,80
5 Groenwald Ewelina 1991 Połczyno 9,43

Rzut dyskiem kobiet  (1)

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Tadda Lilianna 2006 Puck 36,56
2 Thurn Izabela 2005 Puck 28,79
3 Stromska Klaudia 1984 Mieroszyno 28,28
4 Ptak Ryszarda 1967 Strzelno 27,22
5 Romanik Marta 1978 Łebcz 14,78
6 Groenwald Ewelina 1991 Połczyno 14,24

Skok wzwyż kobiet

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Czaja Olga 2004 Puck 155
2 Mielewczyk Kinga 2006 Puck 145
3 Kownatke Anna 1985 Puck 130

Bieg 100 m mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Oss Mateusz 2001 Połczyno 11,5
2 Stromski Krzysztof 2003 Strzelno 13,2
3 Laga Kornel 2005 Połchowo 13,6
4 Klahs Artur 1995 Połczyno 13,8
5 Chećko Michał 2010 Połczyno 13,9

Bieg 200 m mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Oss Mateusz 2001 Połczyno 24,8
2 Mollin Bartłomiej 1978 Strzelno 26,4
3 Klahs Jakub 1996 Połczyno 27,8
4 Stromski Krzysztof 2003 Strzelno 29,0

 Bieg 400 m mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Tański Paweł 2006 Puck 0:54,8
2 Rathnau Fabian 2008 Łebcz 1:06,2
3 Szweda Tomasz 1998 Strzelno 1:26,9

1000 m mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Mollin Bartłomiej 1978 Strzelno 2:54,9
2 Jaskułka Antoni 2006 Swarzewo 3:05,1
3 Pawlina Jan 2006 Puck 3:20,1

 Skok w dal mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Klahs Artur 1995 Połczyno 5,09
2 Laga Kornel 2005 Połchowo 5,06
3 Chećko Michał 2010 Połczyno 4,60
4 Szweda Tomasz 1998 Strzelno 4,54
5 Klahs Jakub 1996 Połczyno 4,54
6 Jaskułka Antoni 2006 Swarzewo 4,51
7 Stromski Krzysztof 2003 Strzelno 4,37
8 Rathnau Fabian 2008 Łebcz 4,33

Pchnięcie kulą mężczyzn (7)

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Kownatke Rafał 1985 Puck 15,86
2 Armstrong Dominik 2007 Puck 13,96
3 Grzenkowicz Grzegorz 1981 Żelistrzewo 13,48
4 Skwiercz Mateusz 1994 Mechowo 11,49
5 Podolski Jerzy 2007 Czymanowo 10,22
6 Grzenkowicz Olivier 2007 Żelistrzewo 10,01
7 Kosakowski Kamil 1987 Łebcz 8,38
8 Manicki Leszek 1979 Gnieżdżewo 7,26
9 Korthals Bernard 1965 Połczyno 7,12

 Rzut oszczepem mężczyzn (800)

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Zelewski Sebastian 1988 Połczyno 40,95
2 Mollin Bartłomiej 1978 Strzelno 33,66
3 Kosakowski Kamil 1987 Łebcz 31,26
4 Mislisz Piotr 1964 Osłonino 27,60
5 Manicki Leszek 1979 Gnieżdżewo 20,14

Rzut dyskiem mężczyzn (2)

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Makurat Wojciech 1998 Puck 43,07
2 Skwiercz Mateusz 1994 Mechowo 42,26
3 Podolski Jerzy 2007 Puck 39,20
4 Grzenkowicz Grzegorz 1981 Żelistrzewo 34,87
5 Armstrong Dominik 2007 Puck 31,78
6 Grzenkowicz Olivier 2007 Żelistrzewo 28,36
7 Zelewski Sebastian 1988 Połczyno 19,45

Rzut młotem mężczyzn (7)             

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Armstrong Dominik 2007 Puck 36,12
2 Grzenkowicz Oliwier 2007 Żelistrzewo 35,69
3 Miłosz Adam 1972 Połczyno 34,50
4 Ceszke Błażej 1989 Strzelno 33,73
5 Groenwald Fabian 1980 Połczyno 27,67
6 Korthals Bernard 1965 Połczyno 23,60

Skok wzwyż mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Data ur. Miejscowość Wynik:
1 Szweda Tomasz 1998 Strzelno 150
2 Klahs Artur 1995 Połczyno 130
3 Jaskułka Antoni 2006 Swarzewo 125

 Sztafeta 4 x 100 m (K-M-K-M)

Msc. Nazwa drużyny Wynik:
1 Puck 0:50,2
2 Puck II 0:55,4
3 Połczyno 0:59,4
4 Łebcz 1:02,2

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  MISTRZOSTW

Msc. Nazwa drużyny: Punkty
1 POŁCZYNO 139
2 STRZELNO 86
3 ŁEBCZ 61
4 ŻELISTRZEWO 53
5 MIEROSZYNO 25
6 REKOWO GÓRNE 18
7 SWARZEWO 17
8 GNIEŻDŻEWO 17
9 MECHOWO 9
10 OSŁONINO 5

GALERIA ZDJĘĆ:

Wprowadził:

Biuro OKSiT

W dniu 31 maja będzie nieczynne

Grota Mechowska

w dniu 30 maja
czynna od godziny 13.00

Stanica Wodna w Swarzewie

w dniach 30 maja- 2 czerwca
zaprasza do korzystania ze sprzętu wodnego codziennie w godzinach 10.00- 18.00

Park Kulturowy
Osada Łowców Fok w Rzucewie

w dniach 30 maja - 2 czerwca
zaprasza codziennie w godzinach 9.00-17.00
Ostatnich zwiedzających zapraszamy do godz.16.30

Skip to content