„Nieznany świat rekinów” – spotkanie z pasjonatką nurkowania z rekinami Justyną Szumacher

Zapraszamy na spotkanie, które będzie fascynującą podwodną podróżą do świata rekinów. Podróżniczka i pasjonatka nurkowania z rekinami Justyna Szumacher opowie o naturze rekinów i rozprawi się z mitami i faktami dotyczącymi tych zwierząt. A wszystko to będzie podparte własnymi doświadczeniami, które zdobyła podczas nurkowań z największymi rekinami na świecie takimi jak żarłacz biały, rekin tygrysi, głowomłot olbrzymi i wieloma innymi.

Emocji dostarczą również filmy z bliskich spotkań z rekinami oraz spektakularne zdjęcia wykonane przez najlepszego fotografa podwodnego Roberta Grażdana Knaź. Punktem kulminacyjnym tego wydarzenia będzie możliwość zobaczenia i dotknięcia zębów różnych gatunków rekinów. To będzie bogate w emocje spotkanie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zapraszamy.

Justyna Szumacher o sobie:Jestem podróżnikiem i pasjonatką nurkowania z rekinami. Nurkuję już od 24 lat i w tym czasie spotkałam wiele podwodnych zwierząt, nie tylko rekinów. Z wielką pasją oddałam się nurkowaniu z rekinami 7 lat temu. Bardzo zafascynowały mnie te zwierzęta dlatego  podróżuję do miejsc, gdzie można spotkać najbardziej znane i ciekawe gatunki. W ubiegłym roku byłam prelegentką na 23 Ogólnopolskim Spotkaniu Podróżników, Alpinistów i Żeglarzy (Kolosach). Obecnie piszę książkę na temat życia rekinów. Więcej informacji na stronie: www.rekiny.eu

 

Widzimy się w Osadzie Łowców Fok w Rzucewie już niebawem – 11 sierpnia o godz. 10:00 !

Przybywajcie tłumnie! Do zobaczenia.

Wprowadził:

Aktualności:

V Seniorada Gminy Puck:...
Zapraszamy na Senioradę...
Zapraszamy na wakacyjny...
Test
np. Kreatywne warsztaty...
Festyn morski Łowisko
Skip to content