Projekt Bożonarodzeniowy z Gorey.PL Polish Cultural Association

Mamy się czym pochwalić! 🙂

Nawiązaliśmy współpracę z Gorey.PL – Polish Cultural Association – Stowarzyszeniem, działającym w południowo-wschodniej części Irlandii, które ma na celu m.in. propagowanie polskiej kultury, języka, historii, turystyki i sportu w Polsce i Irlandii. Poprzez organizowanie różnego rodzaju imprez, festiwali związanych z polską kulturą Stowarzyszenie Gorey.PL kształtuje pozytywny wizerunek Polaków oraz przyczynia się do integracji polsko-irlandzkiej.

Dzięki nawiązaniu współpracy ze Stowarzyszeniem udało się nam wziąć udział w wyjątkowym projekcie związanym z tradycjami Bożego Narodzenia w różnych regionach Polski.

Do przedsięwzięcia zostały zaproszone różne podmioty z całego kraju promujące lokalną kulturę i tradycję. Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy z portalem informacyjnym Kaszuby24 miał zaszczyt zaprezentować tradycje bożonarodzeniowe spotykane u nas – na Kaszubach! 😊

Szczególne podziękowania należą się Wiesławie Roszman-Selin, która reprezentowała naszą instytucję oraz nasz piękny region w całym przedsięwzięciu 😊

W ramach projektu, Stowarzyszenie Gorey.PL opublikowało 5 filmów, które możemy obejrzeć na ich facebookowym fanpage’u Gorey.PL – Polish Cultural Association.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia rezultatów naszej współpracy 😊

 

 


Wprowadził:

Skip to content