REGULAMIN MISTRZOSTW GMINY PUCK W STRZELANIU 2.04.2016

Termin i miejsce: Mistrzostwa Gminy Puck w strzelaniu odbędą się na strzelnicy w Pucku (MOKSiR) w dniu 2 kwietnia br. (sobota) od godz.14 00 .

Organizator: Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck

Uczestnictwo: Warunkiem uczestnictwa w Mistrzostwach Gminy Puck w strzelaniu jest zameldowanie zawodnika na terenie Gminy Puck. Każdy zespół może liczyć maksymalnie 6 zawodników (w tym co najmniej jedna kobieta).

Zgłoszenia drużyn należy przesłać na adres mailowy: sport@oksitpuck.pl do dnia 30 marca br. (środa) lub telefonicznie – 608341880 (Wiesław Oberzig).

Po zgłoszeniu się liczby drużyn ustalimy godziny startu poszczególnych miejscowości, które prześlemy mailem na adres zgłoszenia lub telefonicznie 31 marca (czwartek).

Punktacja: Do klasyfikacji drużynowej zaliczany jest najlepszy wynik 1 kobiety i 2 mężczyzn.

Strzelamy z KBKS-u w pozycji leżącej (po 7 strzałów). Dwie najsłabsze próby każdego zawodnika zostaną odliczone (liczy się 5 najlepszych strzałów). Przy równej liczbie punktów liczy się trafienia bliżej 10 pkt.

Nagrody: Za trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji kobiet i mężczyzn oraz 5 miejsc w klasyfikacji zespołowej organizator przewiduje pamiątkowe puchary.

U W A G A !!!!!

Nie ma możliwości zgłoszenia drużyny (lub indywidualnego startu) na miejscu w dniu zawodów bez wcześniejszego potwierdzenia udziału!!

Impreza jest zaliczana do Klasyfikacji Ligi Sportowej Gminy Puck na 2016 rok.

Wprowadził:

Skip to content