Relacja z Festynu Rekreacyjnego „Pò naszi stegnie…” w Mechowie

Po dwóch latach oczekiwania na Festyn Rekreacyjny „Po naszi Stegnie” z wielką przyjemnością mogliśmy uczestniczyć w tegorocznej edycji imprezy, której byliśmy współorganizatorami.

Na miejscu na gości czekała masa atrakcji! Wiele uatrakcyjnień dla dzieci: animacje wraz z animatorkami, maskotka Myszki Miki, bańki mydlane, wata cukrowa, Eurobanji czy dmuchany zamek.

Nietypową atrakcją zarówno dla większych i mniejszych gości były odwiedziny przyrodników z różnymi gatunkami sów, o których można było dowiedzieć się ciekawych rzeczy oraz zrobić sobie z nimi zdjęcie.

Istotną częścią imprezy były konkurencje zręcznościowe- trójbój oraz czwórbój o zabawowo- zręcznościowym charakterze. Dzięki udziałowi można było wygrać wspaniałe nagrody od wielu sponsorów, chcących dołożyć swoją cegiełkę do tego wydarzenia.

Gościem specjalnym imprezy była finalistka IX finału Masterchef- Sylwia Garska-Chmarycz, która ugotowała nam przepyszną zupę chłopską i z chęcią uczestniczyła w wielu konkurencjach widowiskowych.

Świetnymi zdolnościami kulinarnymi mogły się również popisać panie z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich.

Całej imprezie przygrywał zespół Bolero. Na scenie wystąpili również zdolni, mali artyści wraz z opiekunkami- Teresą Mudlaff i Marią Willą z zespółu Strądowe Oste z Żelistrzewa.

Imprezę poprowadziła charyzmatyczna – Bożena Ceszke.

Organizatorzy: Sołectwo Mechowo, Wiejski Klub Kultury w Mechowie, OSP w Mechowie, KGW Mechowo, OKSiT w Gminie Puck.

Dziękujemy wszystkim sponsorom:  Biuro Rachunkowe w Mechowie, Ferma Drobiu Mechowo, Skład Opału Mechowo, Gospoda Golonka Mechowo, Ogrodnictwo Ceynowa Mechowo, Sklep Gosia w Mechowie, Firma Kosmetyczna Mongird z Mechowa, Lody Marko Puck, Pizzeria Emi Puck, Gmina Puck, OKSiT w Gminie Puck.

W załączniku dodajemy fotorelację z Festynu Rekreacyjnego. Miłego oglądania!

Instruktor ds. Kultury – Wiktoria Gaffke

GALERIA

Wprowadził:

Skip to content