Seniorada Gminy Puck w Połczynie

8 lipca (sobota) 2023 roku na boisku sportowym w Połczynie odbyła się trzecia Senioriada Gminy Puck. Prawo startu w imprezie mieli wszyscy mieszkańcy Gminy Puck, którzy ukończyli 55 rok życia. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych: 55 +, 65+, 75+ z podziałem na Panie i Panów. Uczestnicy startowali w następujących konkurencjach: slalom rowerowy, rzut piłeczką palantową, slalom z piłkami do piłki nożnej na czas, rzut piłką lekarską, rzut lotką do celu, rzut boule do celu oraz marsz nordic walking. Czołowa trójka w każdej konkurencji otrzymała pamiątkowe medale, które wręczył Zastępca Wójta Gminy Puck – Jerzy Tkaczyk. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz LZS Połczyno.

SLALOM ROWEROWY:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Koss Wioletta Łebcz 36,28

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Bemke Danuta Żelistrzewo 33,59

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Oberzig Józef Strzelno 26,81
2 Dettlaff Piotr Strzelno 35,72

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Kuchnowski Józef Strzelno 26,34
2 Pielczyk Zygmunt Mieroszyno 28,68
3 Potrykus Franciszek Połczyno 30,81
4 Krzynówek Ryszard Celbowo 34,10
5 Dettlaff Stefan Gnieżdżewo 35,85
6 Potrykus Łucjan Połczyno 40,06
7 Tkaczyk Jerzy Starzyno 43,84
8 Selewski Jacek Połczyno 50,85

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Kuchnowski Józef Strzelno 26,34
2 Pielczyk Zygmunt Mieroszyno 28,68

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Sztam Leszek Strzelno 39,66
2 Dettlaff Zygmunt Celbowo 41,68

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Stefania Strzelno 18,00
2 Białk Ewa Gnieżdżewo 12,80

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Longina Strzelno 20,60
2 Ustarbowska Maria Połczyno 18,50
3 Stromska Ewa Strzelno 17,50
4 Kolek Barbara Gnieżdżewo 16,00
5 Błażk Magdalena Gnieżdżewo 15,00
6 Drzeżdżon Gertruda Gnieżdżewo 14,30
7 Piekarska Teresa Rekowo Górne 12,80

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Bemke Danuta Żelistrzewo 17,40
2 Szymańska Regina Celbowo 11,30

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Licau Wojciech Mieroszyno 50,00
2 Dettlaff Piotr Strzelno 37,00
3 Nadolski Tadeusz Łebcz 34,00
4 Hapka Leszek Strzelno 31,80
5 Dettlaff Roman Strzelno 20,00

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 52,30
2 Ustarbowski Zbigniew Połczyno 35,00
3 Białk Zygmunt Gnieżdżewo 34,80
4 Drzeżdżon Kazimierz Gnieżdżewo 29,30
5 Tkaczyk Jerzy Starzyno 27,30
6 Kepke Józef Strzelno 20,60
7 Dettlaff Stefan Gnieżdżewo 20,00
8 Jagiellak Zbigniew Gnieżdżewo 19,20
9 Krawczyk Kazimierz Rekowo Górne 19,00

SLALOM Z PIŁKĄ:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Marzejon Irena R. Górne 0:44,81
2 Dettlaff Ewa Strzelno 1:23,00

 KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Komorek Maria Strzelno 2:18,0
2 Tkaczyk Lucyna Starzyno 2:49,0

 KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Pielczyk Zygmunt Mieroszyno 0:33,16
2 Potrykus Łucjan Połczyno 0:43,53
3 Selewski Jacek Połczyno 0:43,72
4 Drzeżdżon Kazimierz Gnieżdżewo 0:45,44
5 Górski Roman Łebcz 0:49,59
6 Tkaczyk Jerzy Starzyno 0:56,96
7 Dettlaff Roman Starzyno 0:58,63
8 Kuchnowski Józef Strzelno 1:02,00
9 Rinca Jerzy Gnieżdżewo 1:15,00
10 Białk Zygmunt Gnieżdżewo 1:31,00

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Sztam Leszek Strzelno 1:08,00
2 Krepel Henryk Sławutowo 1:34,00

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Marzejon Irena R. Górne 8,05
2 Dettlaff Ewa Strzelno 7,40
3 Białk Ewa Gnieżdżewo 6,20

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Longina Strzelno 7,65
2 Górska Eugenia Łebcz 7,35
3 Kustoch Ewa Łebcz 6,10
4 Jeka Joanna Łebcz 6,00
5 Komorek Maria Strzelno 4,50

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Małgorzata Strzelno 5,75

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Licau Wojciech Mieroszyno 13,80
2 Nadolski Tadeusz Łebcz 13,15
PK Białk Józef Gnieżdżewo 11,85
3 Żaczek Julian Strzelno 11,05

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Białk Zygmunt Gnieżdżewo 11,30
2 Ceszke Brunon Strzelno 11,05
3 Ustarbowski Zbigniew Połczyno 9,80
4 Krukowski Marian Łebcz 8,70

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Płomień Waldemar Błądzikowo 7,50

RZUT LOTKĄ DO CELU:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Stefania Strzelno 57
2 Krawczyk Marta Rekowo Górne 52
3 Kos Wioletta Łebcz 39
4 Badziong Longina Łebcz 39

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Kustoch Ewa Łebcz 47
2 Zieman Jadwiga Celbowo 47
3 Stromska Ewa Strzelno 45
4 Błażk Magdalena Gnieżdżewo 42
5 Ustarbowska Maria Połczyno 42
6 Piekarska Teresa Rekowo Górne 41
7 Dettlaff Teresa Starzyno 41
8 Czucha Longina Strzelno 41
9 Jęczkowska Ewa Strzelno 39
10 Adrian-Orzeł Krystyna Strzelno 38
11 Tkaczyk Lucyna Starzyno 35
12 Jeka Joanna Łebcz 25
13 Kollek Barbara Gnieżdżewo 25
14 Priebe Barbara Łebcz 23

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dudek Zofia Łebcz 36
2 Marzejon Danuta Strzelno 34
3 Wittbrodt Gertruda Łebcz 32

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Milewczyk Andrzej Swarzewo 57
2 Żaczek Julian Strzelno 55
3 Białk Józef Gnieżdżewo 51
4 Marzejon Tadeusz Rekowo Górne 47

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Tkaczyk Jerzy Starzyno 61
2 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 59
3 Bolda Jan Celbowo 57
4 Krukowski Marian Łebcz 54
5 Górski Roman Łebcz 43
6 Potrykus Marek Połczyno 42
7 Białk Józef Strzelno 34
8 Krawczyk Kazimierz Rekowo Górne 28
9 Kepke Józef Strzelno 24
10 Jagiellak Zbigniew Gnieżdżewo 24
11 Dettlaff Roman Starzyno 20

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Płomień Waldemar Błądzikowo 43
2 Krepel Henryk Sławutowo 43

MARSZ NORDIC-WALKING

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Jęczkowska Ewa Strzelno 14:23,0

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Oberzig Józef Strzelno 12:36,0

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Ceszke Brunon Strzelno 12:45,0

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Zygmunt Celbowo 15:53,0

RZUT KULAMI BOULE

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Krawczyk Marta Rekowo Górne 42 cm
2 Badziong Longina Łebcz 49
3 Steffan Regina Sławutówko 81

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Zieman Jadwiga Celbowo 47
2 Czucha Longina Strzelno 62
3 Drzeżdżon Gertruda Gnieżdżewo 90
4 Dettlaff Teresa Starzyno 101
5 Priebe Barbara Łebcz 125
6 Szmidt Elżbieta Połczyno 155
7 Tkaczyk Lucyna Starzyno 163
8 Górska Eugenia Łebcz 185
9 Adrian-Orzeł Krystyna Strzelno 238

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Wittbrodt Gertruda Łebcz 38
2 Marzejon Danuta Strzelno 112
3 Dudek Zofia Łebcz 143
4 Szymańska Regina Celbowo 148
5 Dettlaff Małgorzata Strzelno 167
6 Wiśniewska Gertruda Celbowo 222

 KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Bobber Jan Gnieżdżewo 71
2 Białk Józef Gnieżdżewo 78
3 Milewczyk Andrzej Swarzewo 82
4 Hapka Leszek Strzelno 93
5 Marzejon Tadeusz Rekowo Górne 224

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Potrykus Marek Połczyno 28
2 Rinca Jerzy Gnieżdżewo 40
3 Bolda Jan Celbowo 44
4 Krzynówek Ryszard Celbowo 81
5 Potrykus Franciszek Połczyno 115
6 Białk Józef Strzelno 171

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

Msc. Drużyna Pkt.
1 STRZELNO 205
2 ŁEBCZ 88
3 GNIEŻDŻEWO 78
4 CELBOWO 62
5 REKOWO GÓRNE 54
6 POŁCZYNO 53
7 MIEROSZYNO 50
8 STARZYNO 35
9 SŁAWUTOWO 20
10-11 ŻELISTRZEWO 18
10-11 BŁĄDZIKOWO 18
12 SWARZEWO 16

GALERIA ZDJĘĆ:

Wprowadził:

Biuro OKSiT

W dniu 31 maja będzie nieczynne

Grota Mechowska

w dniu 30 maja
czynna od godziny 13.00

Stanica Wodna w Swarzewie

w dniach 30 maja- 2 czerwca
zaprasza do korzystania ze sprzętu wodnego codziennie w godzinach 10.00- 18.00

Park Kulturowy
Osada Łowców Fok w Rzucewie

w dniach 30 maja - 2 czerwca
zaprasza codziennie w godzinach 9.00-17.00
Ostatnich zwiedzających zapraszamy do godz.16.30

Skip to content