Seniorada Gminy Puck

3 lipca (sobota) 2021 roku na boisku sportowym w Połczynie odbyła się druga Senioriada Gminy Puck. Prawo startu w imprezie mieli wszyscy mieszkańcy Gminy Puck, którzy ukończyli 55 rok życia. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych: 55 +, 65+, 75+ z podziałem na Panie i Panów. Uczestnicy startowali w następujących konkurencjach: bieg na 50 m z przeszkodami, rzut ringiem, slalom z piłkami do piłki nożnej na czas, rzut piłką lekarską, rzut lotką do celu oraz marsz nordic walking. Czołowa trójka w każdej konkurencji otrzymała pamiątkowe medale, które wręczył Zastępca Wójta Gminy Puck – Jerzy Tkaczyk. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz LZS Połczyno.

BIEG 50 M Z PRZESZKODAMI:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Renusz Irena Mieroszyno 11,15
2 Marzejon Irena R. Górne 16,30

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Grandicka Julia Łebcz 13,84
2 Tuszer Magdalena Starzyno 14,40

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Licau Wojciech Mieroszyno 8,66
2 Pielczyk Zygmunt Mieroszyno 8,92
3 Nadolski Tadeusz Łebcz 10,39
4 Oberzig Józef Strzelno 11,88
5 Lilla Marek R. Górne 11,89
6 Rekwardt Zdzisław Rzucewo 11,95

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Żaczek Władysław Strzelno 9,34
2 Górski Roman Łebcz 11,53

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Sztam Leszek Władysławowo

Koło Seniora Strzelno

12,54

 RZUT RINGIEM:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Badziąg Longina Łebcz 45 pkt.
2 Adrian-Orzeł Krystyna Strzelno 40

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Czap Teresa Strzelno 80
2 Kunikowska Irena R. Górne 75
3 Priebe Barbara Łebcz 35
4 Tuszer Magdalena Starzyno 30
5 Kustoch Ewa Łebcz 25
6 Tkaczyk Lucyna Starzyno 25
7 Renusz Agnieszka Strzelno 25
8 Gryger Zofia R. Górne 20

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Małgorzata Strzelno 30

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Potrykus Franciszek Połczyno 80
2 Pielczyk Zygmunt Mieroszyno 45
3 Bemke Zdzisław Strzelno 45
4 Marzejon Tadeusz R. Górne 25

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Grandicki Franciszek Łebcz 55
2 Białk Józef Strzelno 40
3 Żaczek Władysław Strzelno 40
4 Boczyński Bernard Połczyno 25
5 Tkaczyk Jerzy Starzyno 15
6 Kunikowski Zygmunt Rekowo G. 15
7 Górski Roman Łebcz 10

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Jetke Edmund Strzelno 65
2 Tuszer Joachim Starzyno 55
3 Płomień Waldemar Błądzikowo 30

 SLALOM Z PIŁKĄ:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Marzejon Irena R. Górne 0:43,94
2 Badziąg Longina Łebcz 0:55,58
3 Bemke Lidia Strzelno 0:58,67

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Tuszer Magdalena Starzyno 0:34,96
2 Grandicka Julia Mechowo 0:56,63
3 Lieder Maria Łebcz 1:15,40
4 Priebe Barbara Łebcz 1:31,05
5 Czap Teresa Strzelno 1:31,56

 KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Pielczyk Zygmunt Mieroszyno 0:28,92
2 Nadolski Tadeusz Łebcz 0:33,73
3 Oberzig Józef Strzelno 1:15,83
4 Marzejon Tadeusz R. Górne 1:19,84
5 Bemke Zdzisław Strzelno 2:35,41

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Górski Roman Łebcz 0:26,97
2 Żaczek Władysław Strzelno 0:30,03
3 Potrykus Franciszek Połczyno 0:38,10
4 Białk Józef Strzelno 0:43,85

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Sztam Leszek Władysławowo

Koło Seniora Strzelno

1:02,40
2 Tuszer Joachim Starzyno 1:22,39

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Marzejon Irena R. Górne 9,20
2 Adrian-Orzeł Krystyna Strzelno 8,30
3 Renusz Irena Mieroszyno 7,70
4 Badziąg Longina Łebcz 6,90

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Kustoch Ewa Łebcz 6,80
2 Kunikowska Irena R. Górne 6,70
3 Grygier Zofia R. Górne 5,70
4 Lieder Maria Łebcz 4,80

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Małgorzata Strzelno 6,70

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Licau Wojciech Mieroszyno 13,65
2 Nadolski Tadeusz Łebcz 13,50
3 Oberzig Józef Strzelno 10,00
4 Rekwardt Zdzisław Rzucewo 9,40

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Ceszke Brunon Strzelno 11,30
2 Ustarbowski Zbigniew Połczyno 10,10
3 Boczyński Bernard Połczyno 9,70
4 Górski Roman Łebcz 9,00
5 Tkaczyk Jerzy Starzyno 8,80
6 Grandicki Franciszek Łebcz 7,50
7 Kunikowski Zygmunt R. Górne 6,50

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Płomień Waldemar Błądzikowo 7,80
2 Jetke Edmund Strzelno 5,70

 RZUT LOTKĄ DO CELU:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Bemke Lidia Strzelno 34
2 Renusz Irena Mieroszyno 34
3 Adrian-Orzeł Krystyna Strzelno 32

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Kustoch Ewa Łebcz 32
2 Lieder Maria Łebcz 27
3 Tkaczyk Lucyna Starzyno 27
4 Czap Teresa Strzelno 25
5 Kunikowska Irena R. Górne 24
6 Renusz Agnieszka Strzelno 24
7 Grygier Zofia R. Górne 23
8 Priebe Barbara Łebcz 3

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Małgorzata Strzelno 10

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Licau Wojciech Mieroszyno 59
2 Milewczyk Andrzej Swarzewo 51
3 Marzejon Tadeusz R. Górne 48
4 Potrykus Franciszek Połczyno 44
5 Lilla Marek R. Górne 40
6 Bemke Zdzisław Strzelno 36

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Boczyński Bernard Połczyno 53
2 Górski Roman Łebcz 47
3 Tkaczyk Jerzy Starzyno 45
4 Ceszke Brunon Strzelno 43
5 Białk Józef Strzelno 42
6 Kunikowski Zygmunt R. Górne 36
7 Grandicki Franciszek Łebcz 17

 KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Tuszer Joachim Starzyno 56
2 Płomień Waldemar Błądzikowo 50
3 Jetke Edmund Strzelno 31

MARSZ NORDIC-WALKING

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Grandicka Julia Łebcz 15:25,10

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Lilla Marek R. Górne 15:25,59

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Ceszke Brunon Strzelno 13:09,59

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Sztam Leszek Władysławowo

Koło Seniora Strzelno

15:20,16

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

Msc. Drużyna Pkt.
1 STRZELNO 193
2 ŁEBCZ 130
3 REKOWO GÓRNE 88
4 MIEROSZYNO 65
5 STARZYNO 64
6 POŁCZYNO 33
7 BŁĄDZIKOWO 22
8 RZUCEWO 10
9 SWARZEWO 7

GALERIA ZDJĘĆ: