Szósty Turniej Tenisa Stołowego Oldboy Ziemi Puckiej (18.12.2019)

Turniej przeprowadzony został 18 grudnia 2019 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1979-1965 oraz starszej – 1964 +.

WYNIKI VI TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc.ZawodnikMiejscowość/Klub:
1Korthals HieronimPołczyno
2Białk DariuszStrzelno
3Śliwiński RyszardOSiR Władysławowo
4Golla AlojzyOSiR Władysławowo
5Nadolski LeszekOSiR Władysławowo
6Szulc MariuszPołchowo
7Robakowska JoannaJastarnia
8Frank MieczysławWierzchucino
9Kupferschmidt JacekSwarzewo
10Krauze WiesławRekowo Górne
11Okoń PiotrKarlikowo
12Nadolski RafałJastarnia
13Grandicki PrzemysławŁebcz
14Szefka JanPołchowo
15Lenc LeszekHel
16Liecau JerzyŁebcz

 WYNIKI VI TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc.Nazwisko i imięMiejscowość
1Czernicki LechOSiR Władysławowo
2Licau WojciechMieroszyno
3Szymański RyszardOSiR Władysławowo
4Dawidowski EugeniuszStarzyno
5Tuszer FranciszekStarzyno
6Koziróg JózefOSiR Władysławowo
7Jarmulewski JerzyMieroszyno
8Wittbrodt ZbigniewOSiR Władysławowo
9Lessnau HenrykOSiR Władysławowo
10Żmuda KrzysztofŁebcz
11Żaczek JulianStrzelno
12Białk JózefStrzelno
13Pranga JózefStarzyno
14Oberzig StefanOSiR Władysławowo
15Maciejewski JanuszKosakowo
16Jaworski KrzysztofRzucewo
17Płomień WaldemarBłądzikowo
18Goszczyński RyszardPołczyno Bis
19Tkaczyk JerzyStarzyno
20Dziubek AdamMała Piaśnica
21Boczyński BernardPołczyno
22Samel JerzyStarzyński Dwór
23Penkowski ZbigniewKarwińskie Błota
24Kujawski PiotrOSiR Władysławowo
25Bartkowski JerzyKarwieńskie Błota
26Kohnke TomaszSwarzewo

 KLASYFIKACJA PO VI TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc.ZawodnikMiejscowość/Klub:SumaLb. Tur.
1Nadolski LeszekOSiR Władysławowo2726
2Śliwiński RyszardOSiR Władysławowo2686
3Golla AlojzyOSiR Władysławowo2466
4Białk DariuszStrzelno2385
5Okoń SławomirLeśniewo2385
6Okoń PiotrKarlikowo2066
7Krauze WiesławRekowo Górne1926
8Robakowska JoannaJastarnia1886
9Szulc MariuszPołchowo1865
10Nadolski RafałJastarnia1766
11Kupferschmidt JacekSwarzewo1585
12Korthals HieronimPołczyno1503
13Matachowska JadwigaJastarnia1385
14Liecau JerzyŁebcz1186
15Lenc LeszekHel1145
16Piepka AdamStarzyno1123
16Frank MieczysławWierzchucino1123
18Mach MariuszWerblinia1105
19Grandicki PrzemysławŁebcz924
20Rambiert PawełStarzyński Dwór543
21Szefka JanPołchowo524
22Białk RyszardWierzchucino441

 KLASYFIKACJA PO VI TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc.Nazwisko i imięMiejscowośćSumaLb. Tur.
1Szymański RyszardOSiR Władysławowo2886
2Tuszer FranciszekStarzyno2846
3Licau WojciechMieroszyno2626
4Dawidowski EugeniuszStarzyno2566
5Czernicki LechOSiR Władysławowo2385
6Wittbrodt ZbigniewOSiR Władysławowo2266
7Koziróg JózefOSiR Władysławowo2246
8Żmuda KrzysztofŁebcz2146
9Jarmulewski JerzyMieroszyno2066
10Lessnau HenrykOSiR Władysławowo1946
11Oberzig StefanOSiR Władysławowo1546
12Białk JózefStrzelno1446
13Żaczek JulianStrzelno1386
14Pranga JózefStarzyno1285
15Brylowski StanisławPierwoszyno1225
16Goszczyński RyszardPołczyno Bis1006
17Maciejewski JanuszKosakowo985
18Jaworski KrzysztofRzucewo886
19Niemiec MarianSasino863
20Tkaczyk JerzyStarzyno786
21Boczyński BernardPołczyno764
22Kujawski PiotrOSiR Władysławowo745
23Dziubek AdamMała Piaśnica706
24Płomień WaldemarBłądzikowo546
25Kaczmarek MariuszOSiR Władysławowo382
26Samel JerzyStarzyński Dwór226
27Penkowski ZbigniewKarwińskie Błota204
28Bartkowski JerzyKarwieńskie Błota186
29Tuszer JoachimStarzyno145
30Kohnke TomaszSwarzewo21

 Kolejny (siódmy) turniej przeprowadzony zostanie 8 stycznia (środa) 2020 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.

GALERIA ZDJĘĆ

Wprowadził:

Skip to content