Tadeusz Puszkarczuk Wójt Gminy Puck z wizytą na planie filmowym

„Całe Szczęście” to nowa komedia romantyczna produkcji TVN

Historia Roberta i Marty, ich nieprzypadkowego spotkania i burzliwego uczucia.

W rolach głównych Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk.

Na ekranie towarzyszą im: Joanna Liszowska, Marieta Żukowska, Izabela Dąbrowska, Maks Balcerowski, Jacek Borusiński, Joachim Lamża i Tomasz Sapryk.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w sierpniu tego roku, za reżyserię odpowiada specjalista od komediowych historii Tomasz Konecki

Film pojawi się w kinach w całej Polsce 8 marca, w Dzień Kobiet.

Opis filmu:

„Całe szczęście” to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka
z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku najpopularniejsza gwiazda fitness, Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Przebojowa Gwiazda i onieśmielony jej urokiem Mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć „Całe szczęście”?

Bohaterowie:

(Piotr Adamczyk) – Filharmonik Robert samotnie wychowuje synka Filipa. Poświęcił karierę muzyka jazzowego, żeby zapewnić chłopcu spokojne dzieciństwo Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…

Marta (Roma Gąsiorowska) – znana podróżniczka i trenerka fitnessu. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Nie ma w Polsce kobiety , która nie chciałaby być taka jak ona. I nie ma mężczyzny, który nie chciałby jej poznać. Marta niespodziewanie przebojem pojawia się w życiu Roberta niczym spełnienie jego najskrytszych marzeń. Cała Polska zna słynne powiedzenie Marty – Albo masz wyniki albo wymówki.

Filip (Maks Balcerowski) – synek Roberta, rezolutny, inteligentny, bardzo chciałby pomóc Tacie znaleźć ukochaną osobę a dla siebie Mamę

Dyrygent (Tomasz Sapryk) – dyrygent orkiestry w Wejherowie, w której swoje miejsce w szeregu grając na trójkącie zajmuje Robert. Nagłe pojawienie się Marty i zainteresowanie jakie mu okazuje wywołuje zdziwienie u Dyrygenta i podziw u jego żony Reginy. W pracy dyryguje orkiestrą symfoników, w domu pozwala żonie dyrygować sobą.

Regina (Joanna Liszowska) –dominująca siła w życiu męża Dyrygenta. Kobieta o niezaspokojonych potrzebach celebryckich i scenicznych, zafascynowana wielkim światem, kolorowymi magazynami i życiem Marty. Jest jej największą fanką, kiedy więc Marta pojawia się w mieście i do tego dziwnym zbiegiem okoliczności zainteresowana jest Robertem, który gra w orkiestrze jej męża, Regina nie odpuści takiej okazji. Zrobi wszystko by zaprzyjaźnić się z Martą i Robertem, nawet jeśli to oznacza zmuszenie męża do ćwiczeń fitnessowych z programu TV Marty.

Stefan – ojciec Roberta, dziadek Filipa (Joachim Lamża) – Z dziada pradziada rybak, obecnie „ofiara” limitów połowowych. Właściciel smażalni ryb w jednej z nadmorskich miejscowości. Niestrudzony propagator Turbota bałtyckiego. Twardy facet, a zarazem ukochany dziadek Filipa. Jego dziewczyną jest Jadzia (Izabela Dąbrowska)

Przyjaciele Roberta / Jacek Borusiński, Rafał Rutkowski, Paweł Koślik/Drągal

(Jacek Borusiński) – Przyjaciel Roberta, gra z nim w zespole w Filharmonii, na kontrabasie

Lokacje filmowe, miejsce fabuły:

Zdjęcia do filmu realizowane są głównie w województwie pomorskim, w przepięknych kaszubskich miejscowościach m.in. Pucku i Wejherowie. Filmowe plenery ukazują niezwykłą architekturę, historię, język i mieszkańców tamtych regionów. Twórcy filmu prezentują Kaszuby jako miejsce rodzinne, przytulny zakątek Polski – oazę bohaterów. Zdjęcia do produkcji „Całe szczęście” potrwają do początku października.

Zdjęcia w Pucku realizowane będą przez 4 dni

Zdjęcia realizowane są na Molo oraz w kawiarni na molo (tu zdjęcia z P.Adamczykiem i M.Żukowską i J.Borusińskim), podczas tego dnia produkcja używa drona, by pokazać piękno Zatoki Puckiej , w zdjęciach będą również wykorzystane 2 łódki klasy Puck oraz 1 łódka typu Pomeranka o nazwie „Pucczanka”.

W zdjęciach wystąpią również grające w oddali w siatkówkę plażową dzieci, by podkreślić jak  aktywnie spędzanie czasu mieszkańcy. W filmie pokazane zostaną również doskonale poprowadzone ścieżki rowerowe, po których na rowerach jeżdżą też nasi bohaterowie grani przez główną obsadę

Szpital Pucki gra szkołę Filipa

3 dni ekipa filmowa spędzi w Smażalni u Budzisza, czyli jednej z najstarszych smażalni o wspaniałej kaszubskiej tradycji. Przepięknie położona u wrót portu z jednej strony i z wyjściem na ulicę prowadzącą wprost na rynek z drugiej strony. W smażalni rozgrywać się będą sceny zbiorowe, z kompletem naszych aktorów – oprócz głównej obsady również Joachim Lamża (grający właściciela a jednocześnie ojca Roberta), J. Liszowska, T. Sapryk, I. Dąbrowska. Liczni statyści będą klientami smażalni.

Zaprezentowany w filmie będzie Rynek oraz ulice Pucka, którymi na rowerach przejeżdżać będą bohaterowie

Kuter, który tak pieczołowicie remontują główni bohaterowie pomalowany jest na żółto-niebiesko, czyli w kolory Pucka

Twórcy:

Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, za zdjęcia odpowiada Tomasz Madejski, za scenografię Joanna Macha, za montaż Jarosław Barzan. Film powstaje na podstawie oryginalnego scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego (scenarzystów popularnej serii komedii świątecznych „Listy do M”).

 

Wprowadził:

Skip to content