Trzecia Runda Mistrzostw Gminy Puck w Kręglach

15 grudnia br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził III rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 86 osób (w tym 30 kobiet). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 4 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości.  

 KLASYFIKACJA  MĘŻCZYZN  III  TURNIEJU:                               

Msc. Nazwisko i imię: miejscowość III r.
1 Białk Krzysztof Strzelno 155
2 Blok Dariusz Gnieżdżewo 144
3 Rohda Michał Mechowo/UG 142
4 Koss Jan Urząd Gminy 141
5 Mudlaff Patryk Starzyński Dwór 140
6 Semmerling Krystian Darzlubie 137
7 Jaffke Waldemar Gnieżdżewo 136
8 Dettlaff Mikołaj Strzelno 132
9 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 130
10 Potrykus Dariusz Strzelno 129
11 Rohraff Adam Strzelno 126
12 Koss Łukasz Gnieżdżewo 124
Licau Wojciech Mieroszyno 124
Stodolny Jakub Strzelno 124
Wielewicki Sławomir Starzyno 124
16 Brzozowski Marcin Mieroszyno 123
Potrykus Sylwester Gnieżdżewo 123
18 Grön Damian Łebcz 122
19 Kos Florian Łebcz 119
20 Krzyżański Krzysztof Błądzikowo 118
21 Ceszke Brunon Strzelno 117
Zielke Paweł Mieroszyno 117
Żaczek Julian Strzelno 117
24 Białk Józef Gnieżdżewo 116
Groenwald Jacek Połczyno 116
26 Grandicki Przemysław Łebcz 115
Groenwald Mikołaj Połczyno 115
Radtke Krzysztof Werblinia 115
29 Lemke Dariusz Łebcz 114
30 Oberzig Wiesław Urząd Gminy 113
31 Ceszke Błażej Strzelno/UG 112
32 Dettlaff Łukasz Mieroszyno 111
33 Potrykus Leon Połczyno 109
34 Białk Patryk Gnieżdżewo 107
35 Tkaczyk Jerzy Starzyno/UG 105
36 Labudda Tomasz Mieroszyno 102
37 Detlaf Roman Łebcz 101
38 Kuchnowski Dominik Werblinia 98
39 Lemke Robert Łebcz 96
40 Grubba Rafał Starzyński Dwór 95
41 Dettlaff Maciej Werblinia 94
42 Szweda Przemysław Starzyno/UG 92
43 Krzyżon Krzysztof Starzyński Dwór 91
44 Patok Lucjan Rekowo Górne 87
45 Manicki Leszek Gnieżdżewo 85
46 Kuchnowski Karol Werblinia 82
47 Bradtke Waldemar Starzyński Dwór 81
48 Grubba Filip Starzyński Dwór 72
49 Lilla Marek Rekowo Górne 66
50 Jarmulewski Albert Mieroszyno 64
51 Bużan Dawid Rekowo Górne 63
52 Gwizdała Paweł Połczyno 57
53 Ławniczak Arkadiusz Połczyno 52
54 Neumann Oliwier Rekowo Górne 46
55 Krzyżon Filip Starzyński Dwór 29
Szweda Maksymilian Starzyno 29

KLASYFIKACJA  KOBIET  III  TURNIEJU:

Msc. Nazwisko i imię miejscowość III r.
1 Łysakowska Nikola Urząd Gminy 127
2 Jaffke Izabela Gnieżdżewo 126
3 Dettlaff – Rambiert Aleksandra Strzelno 124
4 Koss Paulina Gnieżdżewo/UG 123
Szopa Alicja Strzelno 123
6 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 115
7 Kłodzińska Justyna Gnieżdżewo 110
8 Grön Joanna Łebcz 109
9 Detlaf Iwona Łebcz 108
10 Brzozowska Katarzyna Mieroszyno 105
11 Jarmulewska Hanna Mieroszyno 101
12 Dettlaff Monika Strzelno 100
Kustoch Ewa Łebcz 100
14 Dettlaff Małgorzata Werblinia 99
15 Bradtke Paulina Starzyński Dwór 97
Kos Wioletta Łebcz 97
17 Wrese Anna Połczyno 96
18 Szweda Anna Starzyno 84
19 Marzejon Irena Rekowo Górne 82
20 Okoń Katarzyna Leśniewo/UG 78
21 Krzyżańska Ilona Błądzikowo 74
22 Bradtke Emilia Starzyński Dwór 73
23 Lilla Roksana Rekowo Górne 70
24 Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 69
25 Neumann Izabela Rekowo Górne 64
26 Detlaf Jadwiga Łebcz 60
27 Kuchnowska Klaudia Werblinia 57
28 Neumann Otylia Rekowo Górne 53
Włodarczyk Irena Rekowo Górne 53
30 Patok Ewa Rekowo Górne 44

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  III  TURNIEJU:(4 mężczyzn + 2 kobiety)

Msc. Miejscowość: III r.
1 Strzelno 789
2 Gnieżdżewo 776
3 Urząd Gminy Puck 758
4 Mieroszyno 700
5 Łebcz 687
6 Starzyński Dwór 577
7 Werblinia 545
8 Połczyno 493
9 Starzyno 434
10 Rekowo Górne 414
11 Błądzikowo 192
12 Mechowo 142
13 Darzlubie 137
14 Leśniewo 78

KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN PO III TURNIEJU:

Msc. Nazwisko i imię: miejscowość I r. II r. III r. Suma:
1 Jaffke Waldemar Gnieżdżewo 160 144 136 440
2 Mudlaff Patryk Starzyński Dwór 149 136 140 425
3 Rohda Michał Mechowo/UG 136 147 142 425
4 Białk Krzysztof Strzelno 138 131 155 424
5 Blok Dariusz Gnieżdżewo 146 133 144 423
6 Semmerling Krystian Darzlubie 125 150 137 412
7 Koss Jan Urząd Gminy 141 129 141 411
8 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 131 129 130 390
9 Rohraff Adam Strzelno 141 114 126 381
10 Potrykus Dariusz Strzelno 127 125 129 381
11 Grandicki Przemysław Łebcz 123 133 115 371
12 Stodolny Jakub Strzelno 109 135 124 368
13 Żaczek Julian Strzelno 112 138 117 367
14 Zielke Paweł Mieroszyno 122 124 117 363
15 Groenwald Mikołaj Połczyno 130 112 115 357
16 Koss Łukasz Gnieżdżewo 134 99 124 357
17 Lemke Dariusz Łebcz 124 118 114 356
18 Potrykus Leon Połczyno 134 112 109 355
19 Oberzig Wiesław Urząd Gminy 124 110 113 347
20 Dettlaff Łukasz Mieroszyno 119 116 111 346
21 Radtke Krzysztof Werblinia 100 131 115 346
22 Grön Damian Łebcz 110 113 122 345
23 Dettlaff Mikołaj Strzelno 100 111 132 343
24 Groenwald Jacek Połczyno 126 96 116 338
25 Wielewicki Sławomir Starzyno 99 115 124 338
26 Ceszke Brunon Strzelno 106 109 117 332
27 Labudda Tomasz Mieroszyno 100 123 102 325
28 Brzozowski Marcin Mieroszyno 104 97 123 324
29 Krzyżański Krzysztof Błądzikowo 91 115 118 324
30 Ceszke Błażej Strzelno/UG 106 104 112 322
31 Tkaczyk Jerzy Starzyno/UG 107 107 105 319
32 Licau Wojciech Mieroszyno 99 94 124 317
33 Białk Patryk Gnieżdżewo 93 114 107 314
34 Kos Florian Łebcz 83 106 119 308
35 Grubba Rafał Starzyński Dwór 117 94 95 306
36 Detlaf Roman Łebcz 83 111 101 295
37 Białk Józef Gnieżdżewo 96 79 116 291
38 Dettlaff Maciej Werblinia 91 104 94 289
39 Bradtke Waldemar Starzyński Dwór 106 100 81 287
40 Szweda Przemysław Starzyno/UG 105 83 92 280
41 Lemke Robert Łebcz 75 92 96 263
42 Krzyżon Krzysztof Starzyński Dwór 91 71 91 253
43 Kuchnowski Karol Werblinia 84 87 82 253
44 Patok Lucjan Rekowo Górne 81 77 87 245
45 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo 98 123 221
46 Jarmulewski Albert Mieroszyno 64 74 64 202
47 Gwizdała Paweł Połczyno 70 65 57 192
48 Lilla Marek Rekowo Górne 72 49 66 187
49 Manicki Leszek Gnieżdżewo 81 85 166
50 Włodarczyk Robert Rekowo Górne 95 66 161
51 Neumann Oliwier Rekowo Górne 69 42 46 157
52 Ławniczak Arkadiusz Połczyno 67 37 52 156
53 Labudda Mateusz Werblinia 76 78 154
54 Boczyński Aleksander Mrzezino 113 113
55 Stodolny Piotr Strzelno 103 103
56 Kuchnowski Dominik Werblinia 98 98
57 Szweda Maksymilian Starzyno 43 19 29 91
58 Krzyżon Filip Starzyński Dwór 19 26 29 74
59 Grubba Filip Starzyński Dwór 72 72
60 Bużan Dawid Rekowo Górne 63 63

KLASYFIKACJA  KOBIET PO  III  TURNIEJU:

Msc. Nazwisko i imię miejscowość I r. II r. III r. Suma:
1 Jaffke Izabela Gnieżdżewo 123 127 126 376
2 Szopa Alicja Strzelno 103 130 123 356
3 Koss Paulina Gnieżdżewo/UG 101 109 123 333
4 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 111 102 115 328
5 Dettlaff – Rambiert Aleksandra Strzelno 97 106 124 327
6 Kos Wioletta Łebcz 103 99 97 299
7 Grön Joanna Łebcz 104 81 109 294
8 Kustoch Ewa Łebcz 88 105 100 293
9 Brzozowska Katarzyna Mieroszyno 83 102 105 290
10 Łysakowska Nikola Urząd Gminy 71 92 127 290
11 Kłodzińska Justyna Gnieżdżewo 71 108 110 289
12 Wrese Anna Połczyno 102 88 96 286
13 Dettlaff Monika Strzelno 89 95 100 284
14 Dettlaff Małgorzata Werblinia 106 74 99 279
15 Jarmulewska Hanna Mieroszyno 91 87 101 279
16 Detlaf Iwona Łebcz 102 62 108 272
17 Detlaf Jadwiga Łebcz 100 104 60 264
18 Okoń Katarzyna Leśniewo 96 78 78 252
19 Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 69 92 69 230
20 Marzejon Irena Rekowo Górne 67 77 82 226
21 Szweda Anna Starzyno 57 82 84 223
22 Neumann Izabela Rekowo Górne 54 64 64 182
23 Kuchnowska Klaudia Werblinia 43 62 57 162
24 Krzyżańska Ilona Błądzikowo 83 74 157
25 Włodarczyk Irena Rekowo Górne 47 57 53 157
26 Bradtke Emilia Starzyński Dwór 28 54 73 155
27 Neumann Otylia Rekowo Górne 33 58 53 144
28 Patok Ewa Rekowo Górne 46 41 44 131
29 Tkaczyk Lucyna Starzyno 50 51 101
30 Bradtke Paulina Starzyński Dwór 97 97
31 Dudek Sławomira Starzyno 33 62 95
32 Grubba Sabina Starzyński Dwór 52 38 90
33 Lilla Roksana Rekowo Górne 70 70
34 Labudda Lena Werblinia 41 25 66
35 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 54 54
36 Zglenicka Magdalena Rekowo Górne 44 44

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  PO III  TURNIEJU:(4 mężczyzn + 2 kobiety)

Msc. Miejscowość: I r. II r. III r. Suma:
1 Strzelno 718 765 789 2272
2 Gnieżdżewo 770 726 776 2272
3 Urząd Gminy Puck 705 694 758 2157
4 Mieroszyno 650 681 700 2031
5 Łebcz 647 684 687 2018
6 Starzyński Dwór 584 547 577 1708
7 Werblinia 500 487 545 1532
8 Połczyno 562 473 493 1528
9 Starzyno 461 468 434 1363
10 Rekowo Górne 438 369 414 1221
11 Błądzikowo 91 198 192 481
12 Mechowo 136 147 142 425
13 Darzlubie 125 150 137 412
14 Leśniewo 96 78 78 252
15 Mrzezino 113 113

 

Kolejna – czwarta (ostatnia)- runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach zostanie rozegrana

22 GRUDNIA (piątek) br. na kręgielni w Pucku od godz. 15 30 do godz. 18 30. DLA CZOŁOWEJ SZÓSTKI W KLASYFIKACJI GENERALNEJ KOBIET I MĘŻCZYZN PO 4 TURNIEJACH PRZEWIDZIANE SĄ NAGRODY RZECZOWE ORAZ STATUETKI. Dla sześciu najlepszych zespołów przewidziane są puchary.

Godziny startu poszczególnych zespołów:

15 30 – Urząd Gminy, Werblinia, Błądzikowo

 

16 00 – Starzyński Dwór, Łebcz, Darzlubie

 

16 30 – Połczyno, Mieroszyno, Starzyno

 

17 00 – Strzelno, Gnieżdżewo, Rekowo Górne

 

17 30 – 18 30 czołowa siódemka w klasyfikacji mężczyzn i kobiet po 3 turniejach

 

15 00 – 18 00 pozostałe miejscowości oraz zawodnicy, którym nie pasuje wyznaczona godzina.

GALERIA ZDJĘĆ:

Wprowadził:

Biuro OKSiT

W dniu 31 maja będzie nieczynne

Grota Mechowska

w dniu 30 maja
czynna od godziny 13.00

Stanica Wodna w Swarzewie

w dniach 30 maja- 2 czerwca
zaprasza do korzystania ze sprzętu wodnego codziennie w godzinach 10.00- 18.00

Park Kulturowy
Osada Łowców Fok w Rzucewie

w dniach 30 maja - 2 czerwca
zaprasza codziennie w godzinach 9.00-17.00
Ostatnich zwiedzających zapraszamy do godz.16.30

Skip to content