OKSiT

V Turniej Tenisa Stołowego Oldboy Ziemi Puckiej

Turniej przeprowadzony został 9 marca 2022 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1982-1968 oraz starszej – 1967 +.

WYNIKI V TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo
2 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo
3 Golla Alojzy OSiR Władysławowo
4 Steinke Damian Domatowo
5 Krauze Wiesław Rekowo Górne
6 Piepka Adam Starzyno
7 Frank Mieczysław Wierzchucino
8 Lechowski Mirosław Mała Piaśnica
9 Mach Mariusz Werblinia
10 Olszewski Rafał Połczyno
11 Liecau Jerzy Łebcz

WYNIKI V TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo
2 Czernicki Lech OSiR Władysławowo
3 Tuszer Franciszek Starzyno
4 Licau Wojciech Mieroszyno
5 Dawidowski Eugeniusz Starzyno
6 Szopa Alicja Strzelno
7 Boczyński Bernard Połczyno
8 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo
9 Brucki Jacek Kosakowo
10 Bastuba Marian Puck
11 Żmuda Krzysztof Łebcz
12 Koziróg Józef OSiR Władysławowo
13 Dziubek Adam Mała Piaśnica
14 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
15 Białk Józef Strzelno
16 Ginter Jerzy Puck
17 Jaworski Krzysztof Rzucewo
18 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo
19 Żaczek Julian Strzelno
20 Maciejewski Janusz Kosakowo
21 Płomień Waldemar Błądzikowo
22 Samel Jerzy Starzyński Dwór

KLASYFIKACJA PO V TURNIEJU

GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb.T
1 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo 238 5
1 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo 238 5
3 Golla Alojzy OSiR Władysławowo 226 5
4 Krauze Wiesław Rekowo Górne 200 5
5 Frank Mieczysław Wierzchucino 198 5
6 Białk Dariusz Strzelno 150 3
7 Olszewski Rafał Połczyno 142 5
8 Lechowski Mirosław Mała Piaśnica 138 4
9 Robakowska Joanna Jastarnia 132 4
10 Mach Mariusz Werblinia 124 4
11 Liecau Jerzy Łebcz 118 5
12 Fiałkowski Bogusław Jastarnia 92 3
13 Steinke Damian Domatowo 84 2
14 Piepka Adam Starzyno 80 2
15 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 76 2
16 Darga Rajmund Gnieżdżewo 76 3
17 Manicki Leszek Gnieżdżewo 76 4
18 Lunk Krzysztof Puck 70 2
19 Nadolski Rafał Jastarnia 68 2
20 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo 68 3
21 Szulc Mariusz Połchowo 42 1
22 Lenc Leszek Hel 32 1
23 Grandicki Przemysław Łebcz 20 1
24 Trendel Artur OSiR Władysławowo 16 1

KLASYFIKACJA PO V TURNIEJU

GRUPA STARSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb. T
1 Czernicki Lech OSiR Władysławowo 238 5
2 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo 236 5
3 Licau Wojciech Mieroszyno 232 5
4 Tuszer Franciszek Starzyno 224 5
5 Szopa Alicja Strzelno 202 5
6 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo 188 5
7 Żmuda Krzysztof Łebcz 172 5
8 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo 148 4
9 Żaczek Julian Strzelno 140 5
10 Koziróg Józef OSiR Władysławowo 130 5
11 Brucki Jacek Kosakowo 126 4
12 Boczyński Bernard Połczyno 120 4
13 Bastuba Marian Puck 116 4
14 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo 116 5
15 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 114 4
16 Dziubek Adam Mała Piaśnica 102 4
17 Białk Józef Strzelno 96 5
18 Maciejewski Janusz Kosakowo 80 4
19 Ginter Jerzy Puck 62 4
20 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo 60 3
21 Płomień Waldemar Błądzikowo 50 5
22 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 46 4
23 Jaworski Krzysztof Rzucewo 44 3
24 Dawidowski Eugeniusz Starzyno 42 1
25 Niemiec Marian Sasino 40 2
26 Samel Jerzy Starzyński Dwór 40 5
27 Pranga Józef Starzyno 18 1

Kolejny (piąty) turniej przeprowadzony zostanie 16 marca (środa) 2022 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.

GALERIA ZDJĘĆ:

Wprowadził:

Skip to content