VI turniej Puckiej Ligi Baśki w Mechowie!

Stanisław Kopystecki, Gertruda Wittbrodt i Rekowianie Rekowo Górne najlepsi w 6. turnieju Puckiej Ligi Baśki w Mechowie!

5 grudnia 2015 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie odbył się szósty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016. W turnieju wzięła udział liczba 126 zawodników w tym 4 kobiety z 22 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Stanisława Kopysteckiego (Białogóra) przed Kazimierzem Jeske (Remus Żelistrzewo) oraz Wojciechem Malon (Rekowianie Rekowo Górne). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Rekowianie Rekowo Górne grająca w składzie: Wojciech Malon, Władysław Darżnik, Andrzej Dawidowski, Andrzej Szlas, Gertruda Lademan oraz Tadeusz Gąsiorowski przed drużyną Białogóra oraz ekipą Dragon Gdynia. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Gertruda Wittbrodt (OSP Łebcz), która zajęła trzynaste miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Piętnastu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz pięć najlepszych drużyn zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi i pucharami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 6 turnieju:

l.p.Nazwisko i imięDrużyna
1.Kopystecki StanisławBiałogóra
2.Jeske KazimierzRemus Żelistrzewo
3.Malon WojciechRekowianie Rekowo Górne
4.Buja MieczysławStrzecha Starzyno
5.Darżnik WładysławRekowianie Rekowo Górne
6.Konkel FranciszekSzpela Władysławowo
7.Treder ZenonDragon Gdynia
8.Labudda KazimierzStrzecha Starzyno
9.Dawidowski AndrzejRekowianie Rekowo Górne
10.Stefański StanisławDragon Gdynia
11.Nowak AndrzejStrzecha Starzyno
12.Manicki LeszekOSP Gnieżdżewo
13.Wittbrodt GertrudaOSP Łebcz
14.Głowienka JanDarzlubie
15.Dampc MieczysławSzpela II Władysławowo

Czołówka klasyfikacji drużynowej 6 turnieju:

l.p.DrużynaPunktyPunkty stolikowe
1.Rekowianie Rekowo Górne60,0572
2.Białogóra54,0297
3.Dragon Gdynia53,5420
4.Strzecha Starzyno52,0246
5.Pianka Gdynia46,0116
6.Remus Żelistrzewo45,517
7.Darzlubie45,0204
8.Szpela II Władysławowo44,0186
9.OSP Gnieżdżewo42,5247
10.Kaszubska Baśka Puck41,046

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po sześciu turniejach:

  1. p.
Nazwisko i imięDrużyna
1.Koziróg RyszardGran Krokowa
2.Radtke MarekKontra Radoszewo
3.Dawindziak RyszardBiałogóra
4.Wittbrodt JanSzpela II Władysławowo
5.Balewski MieczysławDragon Gdynia
6.Stefański StanisławDragon Gdynia
7.Kopystecki StanisławBiałogóra
8.Adas MateuszSzpela Władysławowo
9.Jurkiewicz StanisławPianka Gdynia
10.Jędrzejak WojciechBałtyk Władysławowo
11.Kromlicki JanKontra Radoszewo
12.Dubiński MariuszKaszubska Baśka Puck
13.Konkel FranciszekSzpela Władysławowo
14.Miślisz JózefSzpela II Władysławowo
15.Bielecki PiotrPianka Gdynia

Czołówka klasyfikacji drużynowej po sześciu turniejach:

  1. p.
Drużyna
1.Gran Krokowa
2.Pianka Gdynia
3.Walety Bolszewo
4.Białogóra
5.Rekowianie Rekowo Górne
6.Szpela Władysławowo
7.Szpela II Władysławowo
8.Dragon Gdynia
9.Remus Żelistrzewo
10.Kaszubska Baśka Puck

Następny turniej odbędzie się 19 grudnia (sobota) o godz. 17:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

1

Zdjęcie przedstawia najlepszą ekipę zawodów Rekowianów Rekowo Górne.

Wprowadził:

Skip to content